Новости

Медицинский Центр "Долор+"

( 1 Vote )
There are no translations available.

dolor LogoМедицинский центр "Долор+"

- это современная, уникальная, оснащенная всем необходимым оборудованием и специалистами клиника, основной задачей которой является решение проблем наших клиентов. Мы являемся аккредитованным медицинским учреждением в Одессе, в котором ведут прием специалисты высокого класса, являющиеся опытными врачами-практиками.

Полный перечень услуг по наркологии: лечение, сертификация, купирование/лечение болевого синдрома, лабораторная диагностика, консультации опытных врачей-наркологов, тестирование на наркотики. Мы работаем, выполняя все правила оказания медицинской помощи, соблюдая прозрачность и законность ведения деятельности.

 

Услуги Медицинского Центра «Долор+»

 

 

старт автомобільного пробігу під назвою «Тільки машини на запчастини»

( 3 Votes )
There are no translations available.

57e35816ce4f2 грудня об 9:30 годині відбудеться старт автомобільного пробігу під назвою «Тільки машини на запчастини», присвяченому Міжнародному Дню боротьби з рабством, маршрут автопробігу: місто Одеса з площі 10 квітня по поспекту Шевченко по вул. Пушкінська, вул. Дерибасівська ,  вул. Ришельевська  та кінець автопробігу на Привокзальної площі початок о 11:00 годині.

Україна є країною походження, транзиту і місця призначення в торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, понад 160000 Українських постраждалих від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну одним з найбільших «постачальників» підневільної робочої сили в Європі.

Автопробіг «Тільки машини на запчастини» організовано Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» у партнерстві з НДО інших областей, які є членами Всеукраїнської мережі організацій, які протидіють торгівлі людьми. Захід проводиться за підтримки представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні. Метою автопробігу є профілактика торгівлі людьми, привертання уваги громади до наявності проблеми сучасного рабства та його ганебного прояву – торгівля органами людини. Участь у заході візьмуть більш ніж 10 екіпажів.

            

 

Контактна особа: Яковенко Денис, тел.: 0508677900

Громадський рух «Віра, Надія, Любов» м. Одеса, вул. Успенська, 53 

 

Круглий стіл «Посилення соціального компоненту по роботі з ВІЛ-позитивними та уразливими до ВІЛ підлітками в м. Одесі та Одеській області»

( 4 Votes )
There are no translations available.

StolСьогодні, 05 серпня, в обласній державній адміністрації відбулося засідання Круглого Столу «Посилення соціального компоненту по роботі з ВІЛ-позитивними та уразливими до ВІЛ підлітками в м. Одесі та Одеській області». Мета Круглого столу: акцентувати увагу громади та влади м. Одеси та Одеської області на проблемах соціалізації та рівного доступу до необхідних послуг ВІЛ-позитивних та уразливих до ВІЛ підлітків. До основних завдань Круглого столу відносяться наступні завдання:
- проінформувати про ситуацію, яка склалася в Україні, зокрема в Одеській області, по розповсюдженості ВІЛ серед дітей та підлітків в регіоні та стан доступу їх до необхідних послуг;
- ознайомити учасників Круглого столу зі змістом проекту «Посилення компонента по роботі з підлітками в контексті національної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні;
- визначити шляхи взаємодії державних та недержавних організацій, що працюють з ВІЛ позитивними та уразливими до ВІЛ підлітками та молоддю;
- обговорити можливості співпраці та впровадження нових форм роботи з ВІЛ-позитивними та уразливими до ВІЛ підлітками а молоддю;
- створити умови для включення дітей та молоді у діяльність, пов’язану з протидією ВІЛ та захистом прав дітей в контексті епідемії ВІЛ/СНІД, особливо в процес прийняття рішень.

 

Засідання підлітків-лідерів

( 4 Votes )
There are no translations available.

13895474 909323202509343 4497265936113845742 nСьогодні в офісі Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» відбулося чергове засідання підлітків-лідерів, об’єднаних проектом «Посилення компоненту по роботі з підлітками в контексті національної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні» за підтримки ЮНІСЕФ. Що вирішували? По-перше, закінчували підготовку звернення до губернатора по захисту прав дітей та молоді, які опинилися втягнутими в епідемію ВІЛ/СНІДу, яке ми плануємо озвучити на засіданні Круглого столу. По-друге, проглядали відеоматеріали відзняті нами для ролика соціальної реклами «Як це життя з ВІЛ?!» (робоча назва). По-третє, планували нашу діяльність на найближчий час: роботи багато, життя насичено подіями.

 

Обмениваемся опытом

( 4 Votes )
There are no translations available.

3В гостях у Общественного Движения "Вера, Надежда, Любовь" Республиканское общественное объединение "Белорусская Ассоциация клубов ЮНЕСКО". Обсуждаем особенности внедрения программ "Профилактика ВИЧ/СПИД/ИППП среди женщин, оказывающих сексуальные услуги". Есть серьезный опыт белорусской команды, уникальный опыт одесской. Много одинаковых проблем. Договорились о дальнейшем партнерстве, возможном визите одесситов в Беларусь. 

 

Формуємо команду підлітків-лідерів

( 4 Votes )
There are no translations available.

1007 липня в молодіжному арт-кафе "Базілік" відбулася перша зустріч майбутньої команди підлітків-лідерів, які виявили щире бажання стати лідерами та захищати права дітей, котрі опинилися в складному становищі, мають ризик вживання наркотичних засобів, використання інших ризикових форм поведінки. Команда налаштована на формування засад здорового способу життя у дітей та молоді, підтримку дітей, які опинилися втягнутими у проблему ВІЛ/СНІД.
Спочатку було знайоство. Молодіжні лідери Ольга, Макс і Нелля звернулися до підлітків з пропозицією об'єднання зусиль. Можно сміливо сказати, що перші кроки зроблені: команда підтримала пропозицію Неллі про звернення підлітків до влади на засіданні Круглого столу. Крім того, члени команди висловили бажання пройти додаткове навчання та запросити лідерів київської команди Teenergizer для проведення тренінгу для всіх членів команди. Було багато пропозицій, думок. Прийняли рішення, провести наступну зустріч 15 липня, на якій розпочати підготовку звернення підлітків до влади, продумати назву команди та її місію, проговорити напрямки роботи ініціативної групи.

 

Перше засідання Координаційної ради з питань протидії розповсюдженню ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, наркоманії

( 3 Votes )
There are no translations available.

9Сьогодні, 06.07.2016 відбулася видатна подія регіонального масштабу - перше засідання Координаційної ради з питань протидії розповсюдженню ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, наркоманії (обновленного складу). До порядку денного на розгляд винесені наступні питання:
1) підведення підсумків реалізації обласної цільової соціальної програми з протидії ВІЛ/СНІДу за 5 місяців 2016 року,
2) презентація обласної цільової соціальної програми протидії з ВІЛ/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам, затвердженої обласною радою 26.05.2016 року,
3) звіт обласного центру допомоги ВІЛ-позитивним дітям та молоді,
4) формування плану роботи обласної координаційної ради у 2016 році, нового регламенту, порядку ротації, тощо.
5) комісія по соц. запиту, її склад та порядок роботи.

 

Якщо разом - обсяг допомоги більше

( 3 Votes )
There are no translations available.

8Громадський Рух "Віра, Надія, Любов" є надійним партнером міського Центру соціальних служб для сімї, дітей, та молоді в питаннях надання допомоги молодим жінкам, які опинилися в скрутному становищі. І сьогодні відразу спільно відреагували на екстренний запит молодої жінки, якої не було куди піти після виписки з пологового будинку з маленькою донечкою. Зібрали продукти харчування для мами, памперси та речі для доні і поїхали вітати з новонародженою. (На фото - Курсоніс Віктор, соціальний консультатнт ГР "Віра, Надія, Любов")

 

Заседание инициативной группы подростков-лидеров

( 2 Votes )
There are no translations available.

7Состоялось очередное заседание инициативной группы подростков-лидеров. Заседание проводили заместитель председателя Общественного Движения "Вера, Надежда, Любовь" Костюк Ольга Иосифовна и руководитель направления профилактики ВИЧ/СПИД Пчельникова Оксана Николаевна. Решали серьезные вопросы - нарабатывали план мероприятий группы, придумывали название - стали "Teenergizer-Одесса", обсуждали участие подростков-лидеров в работе круглого стола при руководстве области по поддержке прав детей и подростков, затронутых эпидемией ВИЧ/СПИД, в доступе к необходимым услугам.

 

Роль жінок у побудові багатостороннього діалогу релігійних організацій, влади, громадського суспільства для попередження скоєння злочинів на ґрунті ненависті та використання мови ворожнечі

( 3 Votes )
There are no translations available.

5Зустріч жінок-парафіянок різних релігійних конфесій відбулася 22 липня 2016 року в затишному залі готелю «Вінтаж». Тема для обговорення досить актуальна та затребувана часом - «Роль жінок у побудові багатостороннього діалогу релігійних організацій, влади, громадського суспільства для попередження скоєння злочинів на ґрунті ненависті та використання мови ворожнечі». Даний захід став можливим за підтримки ОБСЄ/БДІПЛ. Регіональним партнером проекту є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації. Зі змістовним аналізом ситуації, пов’язаної з діяльністю релігійних організацій в Одеській області, перед учасницями виступила начальника відділу управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Різникова Ярослава Олексіївна. Інформацію по проекту і діяльності в його межах надала голова ГР, кандидат юридичних наук Семікоп Тетяна Євгеніївна, юридичну та правову оцінку протиправних дій, які скоюються на ґрунті ненависті та упередженого ставлення, дала заступник голови ГР, юрист Костюк Ольга Йосипівна.

 

Всеукраїнська Акція-флешмоб «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми»

( 3 Votes )
There are no translations available.

4Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» з 1999 року займається питаннями попередження торгівлі людьми та надає допомогу і підтримку постраждалим від торгівлі людьми, реалізує спільний з Міжнародною Організацією по міграції проект по впровадженню національного механізму перенаправлення постраждалих в Одеському регіоні. Ми приєднуємось до Всеукраїнської Акції - флеш-мобом «Спільними зусиллями проти торгівлі людьми» та 29 липня 2016 року на обласному телебаченні ініціювали проведення ток-шоу, яке приурочено до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Участь у ток-шоу прийняли начальник відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції в Одеській області полковник поліції Капуляк В.П., головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення облдержадміністрації Забуга Ю.Б., заступник директора обласного ЦСССДМ Андреасян Е.К., голова ГР «Віра, Надія, Любов», кандидат юридичних наук Семікоп Т.Є., заступник голови Руху, юрист Костюк О.Й., юрист ГР Левіна Є.О. А головне, це участь підлітків та молоді – учнів шкіл, училищ, ліцеїв, вишів, молодих аспірантів та лідерів громадських організацій, які гостро реагували на актуальні висловлювання, ставили питання фахівцям, створювали живу інтерактивну атмосферу програми.

 

Враховуємо думку підлітків

( 3 Votes )
There are no translations available.

З 20 по 30 квітня в офісі Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» проходило он-лайн опитування, ініційоване Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка за технічної підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування» (за методологією ВООЗ) серед підлітків та молоді віком 10–24 роки з Одеси та області.

В Одесі у дослідженні прийняли участь 25 підлітків. Слід зазначити, що значна частина підлітків вказаних ключових груп пройшла навчання за методикою STREET SMART «Впровадження безпечної поведінки серед підлітків групи ризику» за підтримки RESPOND, PACT. Це дуже важливо, знати та враховувати думки та побажання підлітків при плануванні та втіленні заходів, саме яких вони потребують.

 

Проект «Гармония», PLAY UKRAINE.

( 3 Votes )
There are no translations available.

11Два дня в Одесской области. Это ответный дружественный визит американской делегации в Украину в рамках программы PLAY UKRAINE проекта «Гармония». К нам приехали коллеги-полицейские, которые являются лидерами спорта для детей и подростков, и сами дети, которые активно посещают секции по восточным единоборствам, организованным Ассоциацией PAL. В рамках своей программы делегация посетит Одессу, Киев, Харьков и ознакомится с формами работы украинских полицейских и общественности по вовлечению детей в занятия спортом с целью предупреждения вовлечения детей в противоправную деятельность.
Во второй день пребывания американской делегации в Одессе было организовано посещение Белгород-днестровского отдела полиции и УИИ, где на базе спортивного зала ОП организована работа секции для занятий карате, тренер – полицейский этого же ОП, настоящий сэнсэй. Для украинских и американских спортсменов-подростков была организована совместная тренировка, спарринг, обмен опытом и, конечно же, памятными подарками. Взрослых принимал у себя начальник ОП, где пошел серьезный разговор о необходимости поддержки этого вида деятельности полиции, УИИ и общественности. С интересом ознакомились с презентацией «Общественность и полиция вместе. Работа школьных полицейских», которую подготовили полицейские отдела полиции Южного Берлингтона Кевин Грейлис и Кис Миллер. Впечатляет!

 

В Одессе прошла ярмарка вакансий

( 2 Votes )
There are no translations available.

h5urbqATTRo29 июля 2015 года сотрудники ОД «Вера, Надежда, Любовь» приняли участие в «Ярмарке вакансий», которая проходила на Приморском бульваре Одессы. Ярмарка была организована Молодежным советом при Одесском городском голове совместно с Департаментом образования и Центром занятости. В ярмарке приняли участие более 60-ти работодателей. Также, проходили мастер-классы по написанию резюме и собеседованию. Сотрудники ОД «Вера, Надежда, Любовь» проводили консультирование по вопросам предупреждения торговли людьми, трудоустройства за границей, распространяли информационные материалы.

 

Занятие по профилактике гепатитов и ВИЧ среди несовершеннолетних

( 2 Votes )
There are no translations available.

---Фото035828 июля 2015 года в помещении Котовского городского центра для детей, семьи и молодежи сотрудниками центра, ОД "Вера, Надежда, Любовь", ОО "Молодежный центр развития", Котовской службы исполнения наказаний провели совместное занятие по профилактике гепатитов и ВИЧ среди несовершеннолетних клиентов, которые были условно осуждены. После профилактической беседы, лекции психолога желающим было проведено тестирование на гепатит С.

 

Дружні до дитини

( 3 Votes )
There are no translations available.

---дети1В Одесі пройшов п'ятиденний тренінг «Дружній міждісципланірний підхід у проведенні допиту дитини, постраждалої від сексуальної єксплуатаціїї та насильства» за підтримки ВICE (Міжнародного католицького дитячого бюро, Франція) у співпраці із Жіночим Консорціумом України. Організатором заходу у місті Одеси є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов». Навчання пройшли ключові спеціалісти, що сформують міждисциплінарну команду для проведення дружнього допиту дитини, що постраждала від сексуальної єксплуатаціїї та насильства. Сертифікат отримали 25 спеціалістів: психологи по роботі із дітьми у кризі, співробітники кримінальної міліції у справах дітей МВС України та ГУМВС в області, лікарі, слідчі слідчого управління ГУМВС України в Одеській області, юристи та психологи громадських організацій, студенти юридичних факультетів, спеціалісти ЦСССДМ. Захід відвідала також представниця Управління КМСД МВС України Мазниченко Леся та

 

В Одесі - Акція «Зупинемо експлуатацію дітей разом»

( 2 Votes )
There are no translations available.

-лузановка 128 червня Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов», міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда-Україна», які є активними членами Всеукраїнської Мережі організацій проти комерційної сексуальної експлуатації дітей, на пляжі Лузановка проведено Акцію «Зупинемо експлуатацію дітей разом», яка потім продовжилась на Грандіозному Авіашоу на Другому відкритому чемпіонаті України з повітряного фрістайлу. До команд НДО приєднались діти, якими опікується Громадський Рух. Для них була додаткова програма з мороженим від Таврії-В, Хеппі-Міл від Громадського Руху, подарунками та сюрпризами від «Ла Стради», мікроавтобусом для переїзду з місця на місце. Волонтерами Акції були студенти Одеських Вишів.

 

Дружні до дитини

( 2 Votes )
There are no translations available.

int 5Сьогодні, 13 липня розпочався п'ятиденний тренінг «Дружній міждісципланірний підхід у проведенні допиту дитини, постраждалої від сексуальної єксплуатаціїї та насильства» за підтримки ВICE (Міжнародного католицького дитячого бюро, Франція) у співпраці із Жіночим Консорціумом України. Організатором заходу у місті Одеси є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов». До заходу залучилися спеціалісти психологи по роботі із дітьми у кризі, співробітники кримінальної міліції у справах дітей МВС України та ГУМВС в області, лікарі, слідчі слідчого управління ГУМВС України в Одеській області, юристи та психологи громадських організацій, студенти юридичних факультетів, спеціалісти ЦСССДМ. Метою даного тренінгу є отримання навичок організацій та реалізації допиту дружнього до дитини та

 

Підводимо підсумки, звітуємо, плануємо

( 2 Votes )
There are no translations available.

подводим итоги 125-26 червня в смт. Затока Білгород-Дністровського району Одеської області відбулися загальні збори Всеукраїнської мережі проти комерційної сексуальної експлуатації дітей. Два дні плодотворної роботи і з обміну досвідом, й напрацюванням нових стратегічних напрямків діяльності, й вирішення організаційних питань – вибори координатора і ради Мережі, молодіжного лідера. Головою зборів обрана Левченко Катерина Борисівна, президент міжнародного жіночого правозахисного центру

«Ла Страда-Україна». Координатором роботи Мережі обрано Семікоп Тетяну, голову ГР «Віра, Надія, Любов». В роботі загальних зборів прийняли участь Євсюкова Маряна, координатор проекту ЕКПАТ Іnternational і Ванчи Танг, офіцер проектів щодо прав дітей та протидії сексуальної експлуатації ЕКПАТ Нідерландів.

 

Щорічне навчання в Національній Академії при Президентові України

( 2 Votes )
There are no translations available.

-навчання-1З 23 по 25 червня в Національній Академії державного управління при Президентові України відбувся тематичний семінар з підвищення кваліфікації керівників, спеціалістів структурних підрозділів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій Одеської області «Механізм реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми». Основні теми були викладені тренерами Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» - Семікоп Тетяною («Особливості надання психологічної допомоги особам, які постраждали від ТЛ»), Костюк Ольгою («Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері ТЛ»), Левіною Єлизаветою («Алгоритм

 

Навчаємося фінансової грамотності разом

( 2 Votes )
There are no translations available.

20-21 червня в тренінговому залі Громадського Руху "Віра, Надія, Любов", в рамках проекту «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» відбувся 2-й тренінг для жінок соціально і фінансово вразливих верств населення.

 

До Міжнародного Дня біженця

( 2 Votes )
There are no translations available.

эфир 720 червня у всьому світі відмічається Міжнародний День біженця. Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» є виконавчім партнером УВКБ ООН та більше 5 років здійснює діяльність з соціальної та психологічної підтримки біженців та шукачів притулку в Україні. Більше ніж з 25 країн звернень про допомогу. Програма святкових заходів цього року передбачає проведення:

• урочисті заходи в Пункті тимчасового перебування біженців, які включатимуть концертну програму, свято для дітей з врученням

 

«Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

( 2 Votes )
There are no translations available.

сергеевка 113-14 червня в селищі міського типу Сергіївна відбувся третій етап тренінгів для жінок соціально і фінансово вразливих верств населення. На заході були присутні найбільш уразливі категорії жінок – пенсіонерки, багатодітні матері, жінки-інваліди та внутрішньо-переміщені жінки, що тимчасово мешкають у санаторії «Плай». Загалом у тренінгу прийняли участь 25 жінок. Ці заходи стали можливими за підтримки проекту «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок». Аналогічні проекти реалізовуватиметься в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській областях. Мета проекту - проведення навчання та надання консультаційної підтримки жінкам, що належать до вразливих верств населення з питань, важливих для повсякденного життя - фінансової і правової грамотності; особистої ефективності і лідерства. У Одеській області партнерською

 

Все по Плану відпочинку дітей

( 2 Votes )
There are no translations available.

Продовжуємо роботу з організації літнього відпочинку дітей з сімей СЖО. Хочеться, щоб відпочинок дітей відбувся, щоб він був розважальним і інформаційно-насиченим. Саме тому, у плані роботи Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» включені заходи з відвідування місць культурної спадщини Одещини. Одним з таким заходів є екскурсія з гідом в Музей східного та західного мистецтва.

 

Організовуємо досуг дітей з сімей у СЖО

( 2 Votes )
There are no translations available.

досуг 2Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» опікується родинами, які опинились в складних життєвих обставинах та родинами, в яких спостерігаються факти домашнього насильства. Особлива увага до дітей, які виховуються в цих родинах. Значна кількість дітей не охоплюється в літній час організованими формами відпочинку, тому цілий день проводять на вулиці, що може привести до використання ними ризикових форм поведінки, чи неофіційно наймаються на роботу та можуть постраждати від трудової експлуатації. Кожного року літом спеціалістами, соціальними працівниками та волонтерами Руху розробляється Програма організації літнього відпочинку дітей цих груп. І сьогодні, 10.06.2015, для групи дітей було організовано відвідування кінотеатру «Родина» з переглядом мультиплікаційного фільму «Вартовий Місяця», щира вдячність

 

Продовжуємо навчання

( 2 Votes )
There are no translations available.

продовжуэмо навчання 1В рамках Коаліційного проекту «Гендер і ВІЛ» Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», ГО «Сонячне коло» та Південноукраїнського центру «Здоров’я, жінка, довголіття», який впроваджується в області за підтримки Українського Жіночого Фонду, 10.06.2015 було проведено виїзний семінар для держслужбовців Білгород-Дністровська. Семінар проведено тренером Громадського Руху, юристом Бобровник Іриною та тренером ГО «Сонячне коло» Цехович Ларисою. Основним мотивом семінару було, як взаємодіяти держструктурам та громадським організаціям у наданні первинної інформації, коли звертаються жінки чи з проблеми насильства в сім’ї чи з проблеми ВІЛ/СНІДу, куди необхідно переадресовувати жінку для отримання

 

Є гарна ідея – є підтримка!

( 1 Vote )
There are no translations available.

гарна ідея 1Вже кілька років поспіль Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» здійснює діяльність, спрямовану на підтримку біженців та шукачів притулку в Україні (більше ніж з 25 країн). Одним з напрямків діяльності є допомога у написанні бізнес-планів для розвитку власного бізнесу. Це важливо, коли людина розуміє, що не можна все життя надіятись тільки на отримання гуманітарної допомоги, необхідно самостійно прикладати зусиль для покращання стану свого життя та своєї родини. Соціальні консультанти Руху обговорюють ідею, спільно прораховують необхідні ресурси, можливий прибуток, допомагають у складанні бізнес-плану, відстоюють інтереси своїх клієнтів на засіданнях комітетів з розгляду грантів УВКБ ООН. Так, в 2014 році з 45 поданих бізнес-проектів УВКБ ООН підтримано 25. В 2015 підготовлено 23 бізнес-пропозиції, 6 людей отримали гранти.

 

С юбилеем!

( 1 Vote )
There are no translations available.

юбилей 1Необыкновенной женщине, творческой личности, талантливой во всем за что бы ни бралась, автору и воплотителю социально значимых, исторически важных для Одессы, Украины, мира проектов и идей, очаровательной, умной, характерной, умеющей за себя постоять и за права тех женщин, детей и мужчин, которые в этом нуждаются, человеку с больших сердцем и открытой душой – Коваленко Наталье Борисовне исполнилось 75. Отличная дата, замечательный юбилей, рядом друзья, единомышленники, коллеги. И пусть так будет всегда! Желаем здоровья, новых проектов, поддержки властей, а главное – много денег на осуществление всех задумок и мечтаний!

 

Розмова про нагальне

( 1 Vote )
There are no translations available.

розмова 109 червня в рамках телепрограми «Вечірня Одеса» з Кімом Каневським відбулася актуальна розмова про стан життя, першочергові потреби людей, які переїхали в Одесу з окупованих територій Донецької та Луганської областей, про види послуг, які вони можуть отримати від державних структур та громадських організацій Одещини. Про новий вид сервісу для ВПО від Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» розповідали Семікоп Тетяна, голова Руху, Фомін Євген, координатор проекту з розвитку індивідуального бізнесу ВПО Міжнародної Організації з міграції, жінки, які отримали підтримку від МОМ на реалізацію індивідуального бізнес-проекту – Наталія та Ольга Митрофанівна. Допомога від співробітників Громадського Руху полягає у проведенні навчання на 5-тиденному семінарі з розвитку власного бізнесу, бізнес-планування, захист бізнес-проекту на засіданні комісії МОМ, менторська підтримка та внутрішній моніторинг діяльності та

 

Міжнародний День захисту дітей в Одесі

( 1 Vote )
There are no translations available.

зазищадетей 1З 1-го червня в Одесі співробітниками та волонтерами Громадського руху «Віра, Надія, Любов» в межах відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводиться серія заходів для надання допомоги дітям тих категорій, які потребують нашої уваги та підтримки. Так, 1 червня із великим задоволенням співробітники відвідали та підтримали виставку художніх робіт та картин-вишиванок, зроблених дітьми-аутистами, яка проходила в Міському саду. Окрім дітей в заході приймали участь їх батьки, які

 

День пам’яті людей, померлих від СНІДу, в Ізмаїлі

( 1 Vote )
There are no translations available.

измаилтренинг 1З 20 по 24 травня 2015 року в м. Ізмаїл в межах Дня пам’яті померлих від СНІДу, який щорічно відзначають третьої неділі травня, відбулася низка заходів, спрямованих на проведення профілактичних заходів серед підлітків та молоді. Це була вулична акція на проспекті Суворова з консультуванням, видачею інформаційно-освітніх матеріалів, був тренінг студентів Ізмаїльського державного гуманітарного університету, було проведено анкетування учнів шкіл з питань встановлення рівня інформованості. Багато питань, активність та інтерес – основні характеристики профілактичної роботи з молоддю, яка є такою необхідною для збереження здоров’я

 

Міжнародний День Пам’яті померлих від СНІДу у пенітенціарних закладах Одеської області

( 1 Vote )
There are no translations available.

пенитенциарка 119 травня – 2 червня в Одеській області співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» провели низку акцій, присвячених Міжнародному Дню Пам’яті померлих від СНІДу. День Пам’яті проводиться щорічно третьої неділі травня. Основна мета проведення акцій: згадати тих, хто пішов від епідемії, підтримати людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, їхніх друзів та близьких, а також звернути увагу суспільства на існуючу проблему. 

19 травня у Ширяєвському Виправному Центрі - 111 співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» та співробітники районного відділу культури в межах акції

 

Вчимося фінансовій незалежності

( 1 Vote )
There are no translations available.

         323 та 30 травня в Одесі в межах третього та четвертого модулів програми USAID «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» відбулися тренінги на тему «Як розпочати власну справу», що мають на меті проведення навчань та надання консультаційної підтримки жінкам з вразливих верств населення. В тренінгах взяли участь 40 жінок з соціально й фінансово вразливих верств населення: тимчасово переміщені особи зі східних регіонів України, багатодітні матері, жінки пенсійного віку.

Тренери заходу: Курсоніс Віктор та Дмитро Коваленко. Контактний телефон: (048)777-25-17 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Ми – за здорове дитинство

( 1 Vote )
There are no translations available.

молодая гвардия 1З метою формування здорового способу життя серед дітей і молоді 21-24 травня 2015 року на базі Українського дитячого центру «Молода гвардія» було проведено 11-й обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Метою фестивалю-конкурсу є популяризація i пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей i молоді, розвиток творчих здібностей молоді. Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», як завжди, підтримує дитячі таланти та їх прагнення до здорового способу життя. Традиційно, співробітники Руху приймають участь у роботі журі конкурсу, підтримує дітей-учасників у нагородженні цінними пам’ятними подарунками, допомагає у підготовці команд.

 

Кладовище замість ліків

( 1 Vote )
There are no translations available.

ліки 1Сьогодні 27 травня 2015 року о 10 годині навпроти Одеської обласної державної адміністрації розпочалася Всеукраїнська акція «Кладовище замість ліків» . В акції приймали участь ВІЛ-сервісні неурядові організації Одеської області, а також клієнти неурядових організацій, люди, які втягнуті у проблему ВІЛ/СНІД. Цією акцією громадськість намагалась привернути увагу уряду України на критичну ситуацію, яка склалась у зв’язку з тим, що ліки для 20000 ВІЛ-позитивних людей закінчуються через 3 тижня, що є для більшості із них фатальним вироком. На вимогу громадськості на зустріч з учасниками акції прийшли начальник Управління охорони здоров’я ОДА Палясний В.О. і головний лікар Одеського обласного центру СНІД Сервецький С.К. У зв’язку з багаточисельними запитами від громади Палясний В.О. запропонував організувати спільну зустріч для обговорення проблемних питань та налагодження взаємодії у їх вирішенні. Люди перестали вірити в

 

Робота у сфері захисту прав дітей

( 1 Vote )
There are no translations available.

буковель 1З 18 по 21 травня в самому мальовничому місці Західної України – Буковелі відбувся тренінг для тренерів «Правові засади та практична робота у сфері захисту прав дітей, які постраждали від торгівлі людьми, в рамках національного механізму взаємодії в Україні», ініційований Міжнародною Організацією з міграції. В роботі ТОТ прийняли участь спеціалісти українських НДО, члени мережі з протидії торгівлі людьми в Україні. Від Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» на тренінгу вчились та працювали Семікоп Тетяна та Костюк Ольга.

 

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» оголошує тендер на закупівлю канцелярських товарів

( 1 Vote )
There are no translations available.

Джерело фінансування закупівлі : Дана закупівля необхідна для забезпечення канцелярськими товарами працівників проекту «Надання комплексу профілактичних послуг найбільш уразливим до ВІЛ-інфікування групам населення в м. Одесі та Одеській області», що фінансується ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" та МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

 

28 травня жінки-активістки усього світу відзначають Міжнародний день дій за жіноче здоров'я

( 1 Vote )
There are no translations available.

28 травня жінки-активістки усього світу відзначають Міжнародний день дій за жіноче здоров'я. Громадський Рух "Віра, Надія, Любов" долучається до акції.

Більше інформації англійською мовою на сторінці http://www.may28.org/

Хештеги акції у соціальних мережах  #FlowerPower #May28 #WomensHealthMatters?

                         Poster-Revised постер

 

Тиждень планування сім’ї, результати

( 1 Vote )
There are no translations available.

акция-1Тиждень планування сім’ї цього року у м. Одеса пройшов 11-17 травня під гаслом «Захисти себе і майбутнє України!». Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Всеукраїнської Коаліцією з репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї та Всеукраїнською благодійною організацією «Позитивні жінки» ініціював та провів наступні заходи:

1. 12 травня 2015 року - вулична акція, яка направлена на інформування молоді та загального населення з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім'ї з виїздом мобільної амбулаторії, місце проведення м. Одеса, Соборна площа. Акція була висвітлена на міському 7 каналі телебачення та Першому каналі.

2. 13 травня 2015 року - проведення лекції для старшокласників «Планування та роль сім'ї у житті людини» у школі-інтернат № 1 за участю лікаря Одеського обласного центру планування сім'ї.

3. 14 травня 2015 – участь у ранковому шоу ООДТРК з журналісткою Оксаною Піднебесною за темою «Збереження репродуктивного здоров’я молоді – це важливо!». В програмі прийняли участь – члени Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Пчельникова Оксана та Тимчик Інна.

4. 14 травня 2015 року - проведення міні-тренінгу з питань планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров’я в СПТУ № 25 з виїздом мобільної амбулаторії, та у 14:00 год., за участю лікаря Одеського обласного центру планування сім'ї.

 

Подарунки до Міжнародного Дня сім'ї

( 1 Vote )
There are no translations available.

подарки1Таке рішення прийняли співробітники Ізмаїльського міжрайонного відділу кримінально виконавчої інспекції управління ДПтС України в Одеській області та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». Не з чуток, співробітники КВІ знають про матеріальний стан сімей дітей, які мають проблеми із законом, про соціальне неблагополуччя, а в деяких випадках знають, що в дітей не має елементарного одягу та взуття, щоб вийти на вулицю. І тоді спільно з громадськістю вирішили допомогти дітям і сім’ям. В Міжнародний День сім'ї влаштували своєрідне свято для опікуємих родин – відвідували їх за місцем мешкання з подарунками не тільки для тих дітей, що стоять на обліку в КВІ, а й всіх, що проживають в родині. В подарунки входили – взуття, спортивні костюми, футболки,

 

«Захисти себе і майбутнє України»

( 1 Vote )
There are no translations available.

акция1Під таким гаслом стартував в Одесі Тиждень планування сім’ї, ініційований Всеукраїнською Коаліцією з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї та Всеукраїнською благодійною організацією «Позитивні жінки». Регіональним партнером Тижня в Одеській області виступає Громадський Рух «Віра, Надія, Любов». Сьогодні, 12 травня, на Соборній площі міста проведено вуличну акцію, яка направлена на інформування молоді та загального населення з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, організовано роботу мобільної амбулаторії, є можливість отримання консультування з питань попередження інфікування хворобами, що передаються статевим шляхом, ВІЛ/СНІДу, а також безкоштовного тестування. В вуличній Акції приймали участь партнери Громадського Руху – соціальні працівники ГО «Сонячне коло». З 11.00 до 15.00 тестування пройшли

 

Враховуємо думку підлітків

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 1876З 20 по 30 квітня в офісі Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» проходило он-лайн опитування, ініційоване Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка за технічної підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування» (за методологією ВООЗ) серед підлітків та молоді віком 10–24 роки з Одеси та області. В Одесі у дослідженні прийняли участь 25 підлітків. Слід зазначити, що значна частина підлітків вказаних ключових груп пройшла навчання за методикою STREET SMART «Впровадження безпечної поведінки серед підлітків групи ризику» за підтримки RESPOND, PACT. Це дуже важливо, знати та

 

Можливість бути фінансово незалежними і самостійними для найбільш уразливих

( 1 Vote )
There are no translations available.

image1218-19 квітня відбувся другий етап тренінгів для жінок соціально і фінансово вразливих верств населення. На заході були присутні найбільш уразливі категорії жінок – жінки-інваліди та внутрішньо-переміщені жінки-інваліди, що тимчасово мешкають у санаторії «Куяльник». Загалом у тренінгу прийняли участь 16 жінок. Ці заходи стали можливими за підтримки проекту «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок». Аналогічні проекти реалізовуватиметься в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській областях. Мета проекту - проведення навчання та надання консультаційної підтримки жінкам, що належать до вразливих верств населення з питань, важливих для повсякденного

 

Налагоджуємо міжнародне партнерство

( 1 Vote )
There are no translations available.

kvinna 217 квітня в офісі Громадського Руху «Віра, Нвдія, Любов» були гості: громадська організація зі Швеції "Kvinna Till Kvinna" («Женщина женщине»), Міжнародна Ліга «Жінки за мир та свободу» зі Швейцарії. Були запрошені до спілкування жінки-лідерки громадських жіночих організацій та НДО ВІЛ-сервісу – Об’єднання «Разом за життя», ГО «Сонячне коло», БФ «Сім’я», Молодіжна Рада, МГО «Вотум», БФ «Надія». Говорили про ситуацію з правами жінок у світі, про необхідність попередження скоєння насильства, обмінювались досвідом, об’єднання зусиль, обговорювали можливі напрямки взаємодії.

 

Продовжуємо навчання та укріплюємо співробітництво

( 1 Vote )
There are no translations available.

семинаргендер 117 квітня в ресурсному центрі БФ «Дорога до дому» в рамках коаліційного проекту з попередження домашнього насильства при підтримці Українськогог Жіночого Фонду проведено черговий семінар «Гендер та ВІЛ». Учасники: представники жіночих та ВІЛ-сервісних громадських організацій Одеси та Одеської області. Тренерами-модераторами семінару виступали Бобровник Ірина, координатор проекту, юрист ГР «Віра, Надія, Любов», Цехович Лариса, координатор проектів ГО «Сонячне коло», Юлія Стадник, спеціаліст ГО «Здоров’я, жінка, довголіття», Веремчук Ольга, психолог ГО «Сонячне коло». Привітала учасників тренінгу Семікоп Т.Є., голова ГР «Віра, Надія, Любов», кандидат юридичних наук. В дружній, комфортній обстановці обговорювали складні життєві ситуації, шукали вихід з найсерйозніших проблем жінок, пов’язаних з насильством чи

 

Закончились Недели добрых дел. Не заканчиваются добрые дела

( 1 Vote )
There are no translations available.

11317 апреля 2015 г. в Горсовете состоялась пресс-конференция, посвященная завершению общегородского благотворительного проекта "Недели Добрых Дел – 2015» в Одессе! Проект длился 5 недель. За активную помощь в организации и проведении общегородского благотворительного проекта «Недели Добрых Дел», а также за весомый вклад в развитие волонтерского движения в Одессе Общественному Движению «Вера, Надежда, Любовь» вручили благодарность! В рамках проекта Общественное Движение «Вера, Надежда, Любовь» провела ряд мероприятий, а именно: 1. 20 марта совместно с ОО «Солнечный круг» был организован спектакль для детей-клиентов организации, пострадавших от насилия в семье. После чего деткам вручили шарики и пригласили к сладкому столу. 2. 26 марта в компьютерном классе Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь» был проведен открытый

 

Пазл життя: відповідальне батьківство

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 0960Одеській Національний університет ім. І.І.Мечникова, Посольство Швеції в Україні, Швецький Інститут та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» 16 квітня у приміщенні нового корпусу ОНУ організували засідання Круглого столу, присвячене висвітленню ролі батька у сім’ях Швеції і України, можливості погодити рівність, турботу про дітей і будування власної кар’єри. Цей захід є продовженням діалогу, який розпочався з відкриття на початку квітня в ОНУ фотовиставки «Пазл життя: відповідальне батьківство». В роботі Круглого столу прийняли участь видатні науковці Одещини професор кафедри клінічної психології ППО ОНУ Херсонський Б.Г., професор цієї ж кафедри, член міжнародної асоціації суїцидальної превенції Розанов В.А., кандидат фізико-математичних наук, доцент, начальник відділу Міжнародного співробітництва ОНУ Гриневич В.С., доктор наук із соціальних комунікацій Іванова О.А., віце-президент Української Асоціації телефонних консультантів,

 

Круглий стіл Національного рівня

( 1 Vote )
There are no translations available.

11115 квітня в МВС України відбувся круглий стіл на тему «Науково обґрунтована профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед дітей». В обговорені цих проблем та шляхів їх вирішення взяли участь представники кількох підрозділів Міністерства внутрішніх справ, фахівці Міністерства освіти і науки, керівники громадських організацій – Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» (Семікоп Тетяна, м. Одеса) і ГО «Центр профілактики «Вибір» (Рябуха Валерій, м. Чернігів). Проведення заходу відбулося за підтримки Управління ООН з питань наркотиків і злочинності. Начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей (КМСД) МВС України Олексій Лазаренко поінформував учасників круглого столу про перспективи підрозділу у зв’язку зі змінами у законодавстві. Зокрема, з огляду на завдання цього структурного підрозділу МВС, його назва буде позбавлена слів «кримінальна міліція». За своїми функціями підрозділ стане

 

Організували День здоров’я

( 1 Vote )
There are no translations available.

210 квітня за замовленням керівництва та комітету студентського самоврядування Одеської Державної Академії будівництва та архітектури Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» проведено День здоров’я, в рамках якого проводились консультування студентів з питань ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів, ХПСШ, з засад формування навичок здорового способу життя. Була створена можливість в мобільній амбулаторії Громадського Руху проведення тестування експрес-тестами. Перед амбулаторією вистроїлась жива черга з бажаючих пройти тестування. І це важливо!

 

Місяць добрих справ. Продовження 4

( 1 Vote )
There are no translations available.

Влада10 квітня в сквері стаціонару обласного Центру СНІД активістами громадських ВІЛ-сервісних організацій «Віра, Надія, Любов», «Сонячне коло», «Разом за життя» проведено суботник з прибиранням території, виносом сміття і посадкою молодих дерев. Дерева були передані Громадському Руху «Віра, Надія, Любов» від партнерських бізнес-структур. Було посаджено 40 дерев – дубки, акації, липи. У проведенні Акції приймали участь й пацієнти стаціонару. Транспорт для виїзду до стаціонару був наданий Громадським Рухом.

 

Серце до серця

( 1 Vote )
There are no translations available.

18 квітня дано офіційний старт Всеукраїнської Акції «Серце до серця», спрямованої на підтримку дітей з вадами зору, слуху. Офіційний слоган цьогорічної Акції «Я хочу бачити світ». Координатором Акції виступає служба у справах дітей облдержадміністрації. На прес-конференції, присвяченої старту Акції, відмічено, що це ювілейна десята Акція на Одещині. Відкрила прес-конференцію незмінний активіст Акції Ісакова Іраїда Василівна, її енергія, професіоналізм та щирість – це вже значна частина успіху проведення Акції. Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» традиційно буде приймати участь у проведенні Акції, голова Руху Семікоп Тетяна є членом оргкомітету Акції.

 

Підтримуємо права жінок

( 1 Vote )
There are no translations available.

1Однією з найбільш уразливих груп населення, втягнутих у епідемію ВІЛ/СНІДу, є жінки. Вони зазнають насильства, відчувають дискримінацію, стигматизацію з боку родини, представників медичних закладів, правоохоронних органів. Звернення до міліції на підтримку прав жінок було метою інтерв’ю з головою Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Семікоп Тетяною. Зйомка відеоролику є ініціативою Європейської Мережі Зниження шкоди.

 

Фотовиставка «Пазл життя. Роль сім’ї у Швеції»

( 1 Vote )
There are no translations available.

2З 3 по 30 квітня 2015 року в Одеському національному університеті ім. І.І.Мечникова за адресою Французький бульвар 24/26 (на 2 поверсі) організовано роботу фотовиставки «Пазл життя. Роль сім’ї у Швеції». Проведення виставки стало можливим за підтримки Посольства Швеції в Україні, Шведського Інституту в партнерстві з Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» та ОНУ ім. Мечникова. Круглий стіл за участі керівництва Університету, Посольства Швеції та структурних підрозділів ОДА та ЗМІ відбудеться 16 квітня. Запрошуємо одеситів до відвідування фотовиставки, у Вас буде можливість отримати несподівані враження та уявлення про батьківську відповідальність в

родинах Швеції, особливостей виховання дітей, ролі батьків та матерів у вихованні. Контактна особа – Підгурська Христина, телефон 048 777 25 17

 

Продовжуємо навчання жінок

( 1 Vote )
There are no translations available.

327-28 березня в рамках проекту «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок», якій реалізується в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській - та має на меті провести навчання та надати консультаційну підтримку жінкам, що належать до вразливих верств населення з питань, важливих для повсякденного життя, відбувся 2-й семінар. Цільова аудиторія програми: жінки соціально і фінансово вразливих верств населення: що мешкають у сільській місцевості, безробітні, багатодітні жінки, матері-одиначки, вдови, сироти, інваліди, пенсіонерки, тимчасово переміщені із

 

На межі

( 1 Vote )
There are no translations available.

1Під такою назвою в Національному Університеті Одеська Юридична Академія Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов», Студентською Радою НУ ОЮА за підтримки Міжнародної Організації з міграції дано старт виставці коміксів, спрямованих на протидії торгівлі людьми. Виставка розташована в холі Академії, в місці, яке найбільш відвідується студентами. Виставка буде проходити з 3 по 30 квітня. В суботу, 4 квітня для 20 студентів 4 курсу, майбутніх суддів, професійними тренерами-експертами

 

Партнерство в предупреждении преступлений на почве ненависти

( 1 Vote )
There are no translations available.

5Значимое для Одессы событие – семинар для представителей гражданского общества, религиозных общин и других групп по вопросам религии или убеждений и преступлений на почве ненависти в Украине, прошел 26-27 марта в отеле «Калифорния» при поддержке ОБСЕ, ODIHR. Представители разных религиозных конфессий и общественники говорили на одном языке – языке толерантности, недискриминации, мира. В работе семинара приняла участие председатель общественного движения «Вера, Надежда, Любовь», кандидат юридических наук Семикоп Татьяна.

 

Месяц добрых дел. Продолжение 2…

( 1 Vote )
There are no translations available.

4Уже не первый год Общественное Движение «Вера, Надежда, Любовь» принимает активное участие в проведении городского благотворительного проекта «Месяц добрых дел». И 29 марта 2015 г. мальчики и девочки из семей, переехавших из зоны АТО, вместе с их родителями волонтерами организации посетили Театр юного зрителя. Такие мероприятия способствуют более эффективной адаптации внутренне перемещенных людей к новым условиям жизни, эстетического образования и культурного развития детей.

 

Месяц добрых дел. Продолжение…

( 1 Vote )
There are no translations available.

226 марта в компьютерном классе Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь» проведен открытый дополнительный урок по компьютерной грамотности для беженцев и искателей убежища в Украине. Это мероприятие было запланировано в рамках благотворительного ежегодного городского проекта «Месяц добрых дел». Урок посетило 22 человека.

Тренеры – Костя и Нина с удовольствием уделили время каждому участнику мероприятия, консультировали, отвечали на вопросы, учили.

 

Я обираю відповідальність

( 1 Vote )
There are no translations available.

1Сьогодні, 25 березня, відбувся тренінг «Я обираю відповідальність!» з попередження насильства серед молоді. Тренінг було проведено на базі ЗОШ № 106 м. Одеси (провулок Дачний, 1) для учнів 8-х класів. Тренінг організовано громадською організацією «Центр Демократичного Розвитку Молоді» (молода громадська організація дівчат-лідерок) спільно з Громадським рухом «Віра, Надія, Любов» в рамках Інформаційно-просвітницького проекту по попередженню насильства «Я обираю відповідальність!», який реалізовується в рамках програми Українського Жіночого Фонду, з попередження насильства серед молоді за фінансової підтримки «Трастового фонду ООН з викорінення насильства щодо жінок». Тренерка - юрист ГР «Віра, Надія, Любов» Бобровнік Ірина. Під час проведення тренінгу учасники заслухали презентації на тему «Насильство над дітьми: аргументи та факти», «Батьки та діти: взаємовідношення у родині», а також прийняли участь у вікторині з прав людини та грі «Насильство:

 

С днем рождения, Оксаночка!

( 1 Vote )
There are no translations available.

Замечательный, разумный, очень добрый, эффектный и красивый человек, который с первого дня существования «Веры, Надежды, Любви» работает в организации. Верность – не единственное ее положитеьное качество (торт на столе – ее произведение). С днем рождения, дорогая! Любим тебя, ценим и желаем счастья, улыбок, исполнения желаний!

4

 

Поддержка семей с детьми, перемещенных с востока Украины

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 033116 марта в рамках проекта «Гуманитарная помощь в Украине» международной организации Save the Children в партнёрстве с Женским Консорциумом Украины 31 семья ВПЛ получила гуманитарную помощь. Поддержка заключается в предоставлении стандартного семейного набора, в который входят тёплые одеяла, комплекты постельного белья, подушки, плед. Основным критерием предоставления помощи в проектах при поддержке организации Save the Children является наличие детей в семье. Конечно же, мы старались выбрать семьи, которые действительно нуждаются в поддержке: многодетные семьи, матери и отцы одиночки, детки на воспитании пенсионеров, беременные мамы с детками, семьи с детьми или родителями инвалидами. Пока мамы оформляли заявления на получение помощи, наши социальные работники и волонтеры развлекали детей, дети

 

Одеська область продовжує співпрацю з Міжнародною Організацією з міграції

( 1 Vote )
There are no translations available.

1З 1 березня розпочалося втілення нового проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми, у Одеській області», який підтримано Міжнародною організацією з міграції, Агентством США з міжнародного розвитку та Канадським Міністерством закордонних справ, торгівлі і розвитку DFATD. Сьогодні відбувся ряд робочих зустрічей співробітника Міжнародної Організації з міграції Стрельцової Ольги, голови Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Семікоп Тетяни та координатора проекту Низоленка Юрія з керівниками державних структур ОДА з визначення партнерської участі у реалізації заходів проекту всіх суб`єктів Національного механізму взаємодії в питаннях протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим. Особливістю цього дворічного проекту є увага до

 

Проводимо роботу із родинами із профілактики домашнього насильства

( 1 Vote )
There are no translations available.

P10300915 березня Громадським Рухом «Віра, Надія Любов» за підтримки УВКБ ООН було проведено тренінг для біженців та шукачів притулку із профілактики насильства під назвою "Щаслива жінка - багата родина: попередження домашнього насильства". Захід провела психолог Заболотна Людмила, спеціалістка по роботі з біженцями, шукачами притулку та особами у кризі. Біженці та шукачі притулку є вкрай вразливою категорією. Для запобігання конфліктів на грунті стресових ситуацій, у яких опиняються родини, вимушені покинути свої домівки, проводиться профілактична робота із психологом. Захід відвідали у рівній кількості як жінки, так і чоловіки, сімейні пари та окремі зацікавлені особи. Учасники задавали питання, активно приймали участь у заході. Варто наголосити, що для деяких учасників це був перший досвід роботи із психологом. Актуальність заходу не підлягає сумніву. Родини біженців опиняються у кризовому стані

 

П'ятниця – День Вишиванки в Громадському Русі «Віра, Надія, Любов»

( 1 Vote )
There are no translations available.

12

 

Розробляємо бізнес-плани, готові до старту власного бізнесу

( 2 Votes )
There are no translations available.

1«Розвиток мікропідприємництва серед внутрішньо переміщених осіб в м. Одесі» - під такою назвою з 3 по 5 березня в готелі «Мирний» пройшов семінар для ВПЛ, проведений тренерами Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». Проведення семінару стало можливим за фінансовою підтримкою Міжнародної організації з міграції. Для учасників семінару, до речі, багато з них мають власний досвід ведення бізнесу в минулому, в інтерактивній формі були проведені заняття із започаткування бізнесу, засад його розвитку, особливостях законодавства, лідерства в бізнесі, створення команди і написання проектів бізнес-плану. Учасникам семінару, чиї бізнес-плани виграють конкурс Міжнародної організації з міграції, отримають

 

Корисне партнерство

( 1 Vote )
There are no translations available.

6Вже багато років триває партнерство Економічного ліцею м. Одеси та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». Особливістю взаємовідносин двох організацій є постійна ініціативність педагогічного колективу ліцею та відгук громадської організації на проведення профілактичних заходів з формування здорового способу життя у молоді, профілактики наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДу, попередження агресії в молодіжному середовищу тощо. Так сталося і сьогодні, за запрошенням керівництва ліцею для студентів першого курсу був проведений тренінг, якій студенти приурочили до Міжнародного дню презервативу, який відмічався 13 лютого. З питань, які піднімали молоді люди були, як запобігти інфікування ВІЛ, ХПСШ, де і як можна пройти тестування, як правильно використовувати

 

Вчимося бути фінансово незалежними і самостійними у прийнятті рішення

( 1 Vote )
There are no translations available.

4Сьогодні і завтра відбудуться перші 2 тренінги для жінок соціально і фінансово вразливих верств населення. Ці заходи стали можливими за підтримки проекту «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок». Аналогічні проекти реалізовуватиметься в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській областях. Мета проекту - проведення навчання та надання консультаційної підтримки жінкам, що належать до вразливих верств населення з питань, важливих для повсякденного життя - фінансової і правової грамотності; особистої ефективності і лідерства. У Одеській області партнерською організацією у впровадженні даного проекту є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», якій представляють професійні та досвідчені тренери Віктор Курсоніс та Дмитро Ковальчук.

 

Работаем в клубном формате

( 1 Vote )
There are no translations available.

226 февраля 2015 года достоялось очередное заседание Женского клуба «Вдохновение». Заседание проходило в Музейно-выставочном комплексе имени академика В.П. Филатова, в его работе приняли участие 32 женщин, представительницы женских и ВИЧ-сервисных общественных организаций г. Одессы, а также 2 гостьи - Альмут Роховански из Австрии и Леся Пагулич, сотрудницы Международной Лиги женщин за мир и свободу. Директор музейно-выставочного комплекса Наталья Борисовна Коваленко, магистр культурологии, журналист, член Национального Союза театральних деятелей Украины, учредитель «Золотого Фонда Одессы», провела очень интересную лекцию об истории семьи Филатовых, о жизни и культурном наследии академика. В Выставочном зале были представлены его художественные работы, литературное творчество, выставлены архивные документы и фотоматериалы семьи. Гости могли ознакомиться с уникальным документами, в том числе генеалогическим древом семьи Филатовых, ведущим свой род с 17 века. У представительниц общественных организаций была возможность ознакомиться с

 

Презентація програми «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 061220 лютого у прес клубі «Право» Громадським Рухом було проведено прес конференцію із презентацією програми «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок», яка впроваджується міжнародною благодійною організацією «Український жіночий фонд» за підтримки Програми розвитку фінансового сектору USAID (USAID/FINREP-II). Захід відвідали партнерські організації, що працюють із жінками, в тому числі з тими, що відносяться до груп ризику та представники регіональних ЗМІ. Програма «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» реалізовуватиметься в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській - та має на меті провести навчання та надання консультаційної підтримки жінкам з питань фінансової та правової грамотності, особистої ефективності та формування лідерських якостей.

 

ПРЕС-РЕЛІЗ прес-конференції «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

( 1 Vote )
There are no translations available.

20 лютого о 13 годині в прес-клубі Одеського відділення Національної Спілки журналістів України за адресою: м. Одеса, пр. Шевченко, 11, відбудеться прес-конференція «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок», яку організує Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», спільно с міжнародною благодійною організацією «Український жіночий фонд» за підтримки Програми розвитку фінансового сектору USAID (USAID/FINREP-II).

 

ОНЛАЙН-ОПРОС ПОДРОСТКОВ И МОЛОДЕЖИ В ВОЗРАСТЕ ОТ 10 ДО 24 ЛЕТ

( 1 Vote )
There are no translations available.

Приглашаем тебя принять участие в исследовании, которое касается твоего мнения и личного опыта обращения за консультированием и тестированием на ВИЧ.

Пройти онлайн-опрос можно по ссылке: http://bit.ly/1EZ2yEF

Также ссылку на опрос ты можешь найти на сайте «Центра Знаний» http://knowledge.org.ua и

«Украинского института социальных исследований имени А. Яременко» http://www.uisr.org.ua/.

 

Релиз програми «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

( 1 Vote )
There are no translations available.

Назва проекту: «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

 Програма реалізовуватиметься в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській - та має на меті провести навчання та надати консультаційну підтримку для жінок, що належать до вразливих верств населення з питань, важливих для повсякденного життя: Фінансова грамотність (базові навички управління власними коштами та

 

Любите позитивных женщин - 2015

( 1 Vote )
There are no translations available.

Международное сообщество женщин, живущих с ВИЧ (ICW)

с гордостью представляет кампанию ЛЮБИ Положительных женщин 2015!

Общественное Движение «Вера, Надежда, Любовь» присоединяется к кампании.

Так мы разделяем с другими любовь и вдохновляем других передавать любовь!

С праздником всех прекрасных и замечательных женщин, живущих с ВИЧ со всего мира!

 

                                    loveposithiv

 

Конкурс дизайну обкладинки календариків в рамках Інформаційно-просвітницького проекту по попередженню насильства «Я обираю відповідальність!»

( 1 Vote )
There are no translations available.

До участі в конкурсі запрошується молодь Одеси. Основна мета конкурсу висвітлити проблему попередження насильства (різних форм та проявів) серед молоді щодо жінок та дівчат.

Проект реалізується в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді за фінансової підтримки «Трастового фонду ООН з викорінення насильства щодо жінок».

Вікова категорія: До участі в конкурсі запрошується молоді люди з Одеси до 25 років.

Умови конкурсу:

 

К Вниманию Каждого!

( 1 Vote )
There are no translations available.

UWF - копия logo

 солнечный круг    ЗЖД - копия

Проект: «Партнерство ради достижения цели» 

Цель проекта: Общими усилиями противодействовать гендерному насилию и распространению ВИЧ

Горячая линия по ВИЧ/СПИДу-08005004510. Киев. можно задать волнующие вопросы касательно ВИЧ/СПИД бесплатно для любых операторов связи.

Городской СПИД центр-734-78-32. Сдать первичный анализ на ВИЧ, стать на учет если анализ положительный, прохождения необходимых анализов. Анонимно, бесплатно. Только для городских жителей.

 

«Вечерняя Одесса» слушает, говорит об актуальном

( 1 Vote )
There are no translations available.

11Вот, наверное, это и есть позитивный пример настоящего социального партнерства в решении серьезных проблем в жизни общества. ООДТРК уже много лет поднимает самые актуальные проблемы региона и страны и со своими партнерами из государственных структур и общественных организаций пытается найти выход из сложных, а порой, как может показаться, и неразрешимых ситуаций. И сегодня в рамках программы «Вечерняя Одесса» молодая талантливая журналист Виталия Токарчук поднимала вопросы оказания помощи людям, которые прибыли к нам в область из зоны АТО, говорила об их потребностях, удовлетворении их запросов, необходимости толерантного отношения к ним. А мы опять были в гостях в «Вечерней Одессе» и рассказывали о тех услугах, которые предоставляет наша организация этим людям: о выдаче гуманитарной помощи (теплой

 

І знову випускний

( 1 Vote )
There are no translations available.

3Вже третій рік поспіль на базі Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» працюють курси з вивчення української мови для біженців та шукачів притулку в Україні. Крім соціальної, гуманітарної та психологічної допомоги громадяни Сирії, Афганістану, країн Африки можуть отримати й таку послугу як подолання мовного бар’єру, що, напевно, є найголовнішим в адаптації людини у незнайомому йому суспільстві – це і можливість знайти роботу, і вирішення якихось побутових проблем, і спілкування з українськими друзями, вирішення питань в різних державних та громадських структурах. Мова – це все! Молоді викладачі Євген та Віктор користуються справжньою повагою

 

Дети рисуют мир без насилия

( 1 Vote )
There are no translations available.

1Одним из мероприятий акции «16 дней против насилия» было проведение конкурса детского рисунка «Мир без насилия». Цели конкурса: поиск талантливых детей из числа клиентов проектов ОД «Вера, Надежда, Любовь» в городах Одессе, Белгороде-Днестровском, Котовске, Измаиле в области художественного творчества для их участия в конкурсе «Мир без насилия» и последующего возможного использования их рисунков для будущих инициатив Общественного Движения. Основными критериями оценки работ были содержательность, соответствие рисунка теме Конкурса, оригинальность идеи, творческий замысел, художественный уровень работ, соответствие творческого уровня возрасту автора. На конкурс поступило более 100 детских работ! По словам организаторов – в то время, когда дети рисовали, и Центр дневного пребывания детей улицы в г. Котовске, и Белгород-Днестровский Дом ребенка, и Центр «Сказка» для детей клиентов ОД «Вера, Надежда, Любовь», превращались в творческие мастерские. Идеи рисунков очень впечатляют!

 

За милосердя і патриотизм

( 1 Vote )
There are no translations available.

10404075 10202164932483174 3418165048315109998 n19 грудня в концерт-холі «Сади Перемоги» пройшло нагородження лауреатів XIV Рейтингу популярності людей та подій Півдня України «Народне визнання – 2014». У номінації «За милосердя і патріотизм»- волонтери Південного регіону України, нагороди вручені Громадському Руху «Віра, Надія, Любов» , Одеській обласній організації Товариства Червоного Хреста в Україні та волонтерському руху «Армія Help» з міста Южний. Премії лауреатам були вручені Головою регіонального відділення Національного союзу журналистів України Юрієм Работіним. Нагадаємо, що проект «Народне визнання» засновано популярними виданнями «Аргументи та факти», «Комсомольська правда», «Теленеделя», «Наш город» і журналом «Фаворит».

 

Зупинимо насильство!

( 1 Vote )
There are no translations available.

10 грудня в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» у міському саду Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» була проведена вулична акція «Протидія насильства у сім’ї». У акції прийняли участь юрист Громадського Руху Яковенко Ірина та координатор напрямку із протидії домашнього насильства, юрист Бобровнік Ірина. Спеціалістками була проведена профілактична робота із загальним населенням щодо проблем насильства у сім’ї. Були розповсюджені корисні інформаційні матеріали: спеціальні випуски газет «Тут і тепер», брошури, інформаційні

 

Молодь обирає здоров’я

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC06985У грудні в учбових закладах Одеської області щорічно проводиться місячник щодо профілактики ВІЛ/СНІДу. Тому 12 грудня 2014 р. в Котовській загальноосвітній школі № 4 для учнів 10-11 класів Скрипник Т.М. – керівник и Січко А.І. - соціальний працівник проекту «Профілактика ВІЛ у середовищі дітей вулиці» провели заняття на тему «Молодь за здоровий спосіб життя: профілактика ВІЛ та попередження ранніх статевих зв’язків». Тема заняття дуже актуальна, адже здоров’я – головна цінність людини. Молоді для здорового способу життя необхідно усвідомлювати власне здоров’я як особисту та суспільну цінність; докладати зусиль для оволодіння необхідними знаннями та навичками щодо сповідування здорового способу життя. Епідемія ВІЛ в Україні давно признана одною з найбільш швидкотекучих у Європі та Центральної Азії: за оцінкою національних експертів поширення ВІЛ серед дорослого населення складає 1,63%. Майже

 

Круглий стіл з питань насильства у сім'ї

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 0091За ініціативою Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та ГР «Віра, Надія, Любов» 10 грудня 2014 р. в Одеській обласній державній адміністрації проведено круглий стіл: «Закон України «Про попередження насильства в сім'ї»: практична реалізація в Одеській області та шляхи вдосконалення механізму взаємодії органів і структур в його виконанні». Дати проведення Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» обрані невипадково: 25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, 10 грудня - День прав людини. Вони проводять символічну паралель між насильством над жінками і порушенням прав людини, ставлячи ці явища в один ряд. Крім того, 22 листопада – Міжнародний день дитини. Саме в цей день у 1959 році асамблея ООН прийняла Декларацію про права дитини, а у 1989 році — відповідну Конвенцію, стаття 19 якої визнає право дитини на захист від усіх форм насилля. Метою даного круглого столу була актуалізація проблеми насильства в сім'ї для громадськості, залучення уваги громадян та активізація роботи громадських організацій

 

Предупреждение насилия в семьях - важный аспект гендерной политики

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 0137Одним из событий акции «16 дней против насилия» стало проведение 5 декабря 2014 г. специального заседания Женского клуба «Вдохновение», посвященного вопросам предупреждения домашнего насилия. Формат работы Женского клуба дает возможность не только взять на вооружение положительный опыт и поучиться друг у друга, но и выдвигать собственные новые идеи, а также преодолеть возникшие трудности. Поэтому активными участницами заседания были все – и сотрудницы ОД «Вера, Надежда, Любовь», и клиентки организации, и женщины из числа временных переселенцев, проживающих в настоящее время в Центре «София». О реализации Закона Украины «О предупреждении насилия в семье», о видах и особенностях насилия, о мерах по его пресечению, рассказала юрист организации Е.А.Левина. Она участвовала в экспертизе Закона Украины, проводимой Министерством Украине по делам семьи и молодежи. В частности, благодаря практическим рекомендациям экспертной группы, из первоначального текста Закона были изъяты статьи о виктимном поведении женщин. С большим вниманием слушали женщины и выступление психолога организации Чернолуцкой С.Н., которая дала практические

 

По добрій волі

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 02345 грудня - день Волонтера. Цього року до святкування офіційно приєдналася і Україна, яка відмічає день Волонтера вперше. Це справедливо, що ми вирішили приєднатися до цього свята, бо волонтерський рух у нашій країні, зокрема в Одеському регіоні є дуже сильним та впливовим у вирішенні найактуальніших проблем сьогодення. Міський голова Одеси Генадій Труханов урочисто запросив благодійників та неурядові організації, зокрема Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», для почесного нагородження та визнання досягнень волонтерської роботи у сфері допомоги внутрішньо переміщеним особам зі Сходу України. Почесним гостем заходу був Олдріх Андрусек,Регіональний представник Управління Верховного

 

Діти за свободу!

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 00552 грудня – Всесвітній день боротьби за відміну рабства. Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» за підтримки Міжнародної Організації з міграції було вирішено відмітити цей день по особливому: провести профілактичну роботу із попередження торгівля людьми із тимчасово переміщеними особами, що перебувають в Одеському регіоні. Захід пройшов у форматі спортивного зайняття з елементами танців під керівництвом талановитої молодої танцюристки Марійки. Що може краще відображати прояви свободи – авжеж вільний танок молодих громадян України. Волонтерами Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» була проведена профілактична робота щодо запобігання торгівлі людьми з використанням тематичних роздаткових матеріалів, що були надані Міжнародною організацією з міграції. Після активної спортивної складової заходу діти змогли оцінити дбайливо

 

Недопустимо насильства в родині

( 1 Vote )
There are no translations available.

родина3 грудня 2014 в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» співробітники Котовського відділення Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» спільно із співробітниками кримінальної міліції у справах дітей Котовського МВ ГУМВС України в Одеській області Мамалига А. та Обух О., спеціалістом по соціальній праці Валькер К. в черговий раз відвідали родини із неповнолітніми дітьми, у яких були зафіксовані факти насильства в сім’ї. З батьками була проведена профілактична робота, розповсюджені інформаційні матеріали щодо попередження насильства в родині та

 

Предупрежден – значит вооружен!

( 1 Vote )
There are no translations available.

20141126 134528Ежегодная национальная информационная акция «16 дней против насилия» — часть национальной кампании «Стоп насилию!» — проходит ежегодно с 25 ноября по 10 декабря во всем мире. Цель кампании — борьба с насилием по отношению к женщинам, детям, насилием в семье. В рамках акции сотрудники Котовского отделения ОД «Вера, Надежда, Любовь» Скрипник Т.Н. и Сичко А.И. провели 26 ноября 2014 года профилактическое занятие "Нет насилию!" с учениками 8, 9, 10, 11 классов Котовской школы № 3. Известно, что социальные последствия жестокого обращения с детьми – воспроизводство жестокости в обществе, поскольку бывшие жертвы сами часто становятся насильниками! Дети, пережившие какой-либо вид насилия, ощущают трудности социализации, у них нарушены связи с взрослыми, нет навыков общения со сверстниками, они не имеют достаточного уровня знаний и эрудиции, чтобы завоевать авторитет в школе и т.д. Англичане говорят

 

Мозаїка життя

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 067628 листопада спеціалістками Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» в рамках проекту Ла Страда по підтримці жінок був проведений майстер клас по основам виготовлення декоративної мозаїки із керамічної плитки. Захід проводила Христина Підгурська, координаторка напрямку по роботі із дітьми ВПО за участі Юлії Тимчик, спеціалістки по роботі із біженцями та шукачами притулку. До заходу також залучилася Чернолуцька Світлана, психолог, спеціалістка по роботі із жінками у кризі. До участі у майстер класі ми запросили різних жінок, тому в нас вийшла змішана та дуже цікава група! У заході прийняли участь жінки, що переїхали до нас зі Сходу України, дівчата-біженки із Сирії та молоді дівчата із Одеси, що активно залучені до роботи проекту. Чому нас зацікавила саме мозаїка?

 

Ми проти насильства!

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC0537928 листопада в рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» відбувся прямий ефір програми «Вечірня Одеса» із Кімом Борисовичем Каневським на ОД ТРК у форматі ток-шоу, присвячений висвітленню проблем насильства. Ініціатором теми ефіру став Громадськимй Рух «Віра, Надія, Любов» у тісному партнерстві із Акімовою Людмилою Степанівною, депутатом Одеської обласної Ради та уповноваженою представницею Національного Комітету з питань захисту суспільної моралі. До бесіди долучилися експерти: Костюк Ольга, заступник Голови ГР «Віра, Надія, Любов», Михайлова Оксана, директорка ЦСССДМ Малиновського району м. Одеси, Денис Голіков, старший уповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей, Кузьміч Роман, заступник начальника управління громадської безпеки, Тимчик Іна, Голова молодіжної ради та Чернолуцька Світлана, психолог ГР «Віра, Надія, Любов». У студії також була присутня

 

С Днем Рождения!

( 1 Vote )
There are no translations available.

Сегодня 27 ноября и у нас огромный повод радоваться: именно в этот день родилась наша вдохновительница и гениальная женщина Татьяна Евгеньевна Семикоп. От лица всех сотрудников ОД "Вера, Надежда, Любовь", коллег, волонтеров, в общем всех, кому посчастливилось творить добрые дела под руководством Татьяны Евгеньевны, хотим пожелать много лет жизни и, конечно же, Веры, Надежды, Любви! 

С огромной любовью и благодарностью, коллектив Общественного Движения "Вера, Надежда, Любовь"

114747

 

Навчання заради допомоги дітям

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC05089З 12 по 21 листопада в рамках проекту Гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам в Одесі Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» було проведено чотири додаткових тренінги по наданню першої психологічної допомоги дітям. Заходи пройшли за підтримки Жіночого Консорціуму України та шведської організації «Save the children». Цього разу найбільший акцент було зроблено на молодь, і ми не помилилися! До участі в навчальних заходах долучилися молоді спеціалісти з різних сфер суспільної діяльності: студенти, старшокласники, вчителі, шкільні психологи, волонтери громадських та молодіжних організацій та люди, які вимушені були покинути свої домівки та переїхати до нашого міста з Луганської, Донецької областей та АР Крим.

 

«Національний механізм в дії»: продовження плідної роботи

( 1 Vote )
There are no translations available.

Б-Дн 4Продовжується активна робота із впровадження національного механізму з питань організації взаємодії суб’єктів, які надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми. 20 листопада у м. Ізмаїл та 21-го - у м. Білгород-Дністровський були проведені круглі столи та тренінги «Ідентифікація постраждалих та впровадження національного механізму взаємодії при наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми», у яких прийняли участь державні службовці у загальній кількості 49 осіб. Тренінги – це спільна діяльність Управління соціального захисту населення ОДА, Управління у справах сім’ї та молоді ОДА, районних державних адміністрацій та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» в рамках проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Одеській області», який підтримується Європейським Союзом,

 

КОНКУРС ДЕТСКОГО РИСУНКА в рамках Международной Акции «16 дней против насилия» «МИР БЕЗ НАСИЛИЯ»

( 1 Vote )
There are no translations available.

логовариант

График приема работ:С 25 ноября 2014 года по 5 декабря 2014 года будет проходить прием детских художественных работ на конкурс детского рисунка. Вручение призов и подарков победителям Конкурса до 15 декабря 2014г. Требования к оформлению: Рисунки должны быть выполнены без помощи родителей или педагогов, иподписаны с обратной стороны: Ф.И.О, возраст автора. Представленные на Конкурс работы должны быть не меньше формата А4 (210Х290) и не более А3 (420Х580).

 

Використовуємо всі можливості для інформування

( 1 Vote )
There are no translations available.

marshСерйозна та актуальна проблема торгівлі людьми. Одним з впливових важелів, які суттєво можуть покращити ситуацію та попередження втягнення українців та українок до сучасного рабства, є діяльність з підвищення інформаційно-освітнього рівня населення в цьому напрямку, зокрема молоді. В рамках спільного проекту Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» і Управління соціального захисту населення області «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які діють з протидії торгівлі людьми», який підтримується Міжнародною організацією з міграції, Королівством Данії і Євросоюзом, інформаційно-освітньому напрямку приділено достатньо уваги.

 

Про волонтерів, мотивацію, допомогу людям, громадську діяльність і не тільки…

( 1 Vote )
There are no translations available.

volonteri15 листопада в ефірі Одеського обласного телебачення відбулося спілкування голови Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Семікоп Тетяни та молодої яскравої журналістки Анастасії. Темою спілкування було: визначення ролі громадськості у демократичному розвитку суспільства, волонтерський рух, формування мотивації до волонтерської роботи, чим живуть громадські організації, які задачі ставлять перед собою та намагаються вирішувати, які нові тенденції та перспективи розвитку громад, особливості роботи Громадського Руху,

 

Підвищуємо рівень професіоналізму

( 1 Vote )
There are no translations available.

riven1На протязі тижня в північних районах області – Великомихайлівському, Фрунзівському та Котовському, відбулися тренінги «Національний механізм в дію» з питань організації взаємодії суб’єктів, які протидіють торгівлі людьми. Тренінги – це спільна діяльність Управління соціального захисту населення ОДА, районних державних адміністрацій та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» в рамках проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Одеській області», який підтримується Європейським Союзом, Королівством Данії та Міжнародною організацією з міграції. Тренер заходів - Михайлова Оксана, директорка ЦСССДМ Малиновського району м. Одеси, яка пройшла спеціальне навчання на тренінгу для тренерів, стала національним тренером і тепер ділиться своїми знання з колегами з районів області. В роботі тренінгу приймали участь керівництво та

 

Нас чекали в Наті

( 1 Vote )
There are no translations available.

nati1Декілька днів тому ми приїжджали в Наті для оцінки потреб вимушених переселенців, які проживають в гуртожитку зі своїми сім’ями. А 7 листопада ми приїхали, щоб задовольнити ці потреби. Ми привезли ліки, побутові прилади, в тому числі обігрівачі, одяг, товари для дітей, які маємо можливість придбати в рамках спільного з Міжнародною Організацією з міграції проекту. А ще овочі, які були нам передані від Мережі магазинів Метро. Люди посміхалися та шуткували – це добра прикмета духовного оздоровлення після пережитого лиха.

 

Актуальна розмова в «Вечірній Одесі»

( 1 Vote )
There are no translations available.

rozmova3Кім Борисович Каневський запропонував поспілкуватися в ефірі, тему для розмови обрав, як і завжди, серйозну, актуальну – ситуація в області з розміщенням, підтримкою людей, які переїхали до нас зі сходу України, відповідь державних структур та громадськості на вирішення цього питання. Від Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» в програмі прийняли участь Семікоп Тетяна, голова Руху, Фомін Євген, координатор спільного з Міжнародною Організацією з Міграції проекту по наданню допомоги вимушеним переселенцям, Підгурська Христина, координатор спільного з Save the children проекту з підтримки дітей з сімей переселенців, і волонтер зВеликої Британії Кароліна Хаттам. Проінформували про можливості проектів

 

Толерантна Одеса

( 1 Vote )
There are no translations available.

queen1В рамках проекту «Посилення потенціалу ініціативних груп та молодих організацій у контексті універсальних прав людини», підтриманого Посольством Швейцарії в Україні, в Одесі відбулося Свято фарб та музики – щорічний Всеукраїнський конкурс Drag Queen Fest Odessa-2014. 1 листопада у приміщенні нічного клубу «Доміно» пройшов конкурс на найталановитішого та яскравішого артиста у жанрі «травесті-шоу». Мета конкурсу – формування толерантного відношення, поваги, прийняття правильного розуміння багатого розмаїття культур нашого світу, форм самовираження та способів проявів людської індивідуальності. В конкурсі приймали участь учасники та гості з Одеси, Києва, Миколаєва, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Житомира, Харкова. Члени журі –

 

Національний механізм в дії

( 1 Vote )
There are no translations available.

mex1Під такою назвою 03.10.2014 в обласної державної адміністрації за підтримки Управління сім’ї та молоді відбулося засідання Круглого столу з впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які втілюють заходи з протидії торгівлі людьми в Одеській області. В роботі круглого столу прийняли участь керівники обласного та міського Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного Управління соціальної політики, представники Управління громадської безпеки та Управління по боротьбі з кіберзлочинністю ГУМВС в області, служби у справах дітей, Департаменту освіти та науки. Проведення засідання стало можливим в рамках проекту Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» за фінансової підтримкою Європейського Союзу, Королівства Данія та Міжнародної організації з міграції. Говорили про нагальне, про необхідність активізації роботи на місцях мультидисциплінарних команд,

 

Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!

( 1 Vote )
There are no translations available.

30 жовтня 2014 року у ході засідання Президії Одеської Громадської Ради Голову Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» нашу Тетяну Семікоп одноголосно було обрано заступником голови Одеської обласної Громадської Ради із соціальних питань. Бажаємо наснаги у подальшій роботі. Адже на нас чекає багато досягнень попереду! Колектив Громадського Руху

 

Вчимося робити якісну соціальну рекламу

( 1 Vote )
There are no translations available.

фестиваль24 жовтня у приміщенні коворкінгового простору «HUB-Club» пройшов майстер-клас Сергія Пудича «Кому і навіщо потрібна соціальна реклама», який було проведено в рамках фестивалю соціальної реклами «Інший Погляд». На майстер класі була присутня голова організаційного комітету фестивалю Тетяна Кузнєцова, учасники фестивалю студенти, волонтери. В заході прийняли участь волонтери громадського руху «Віра, Надія, Любов» Донов Олексій та Хілініченко Артем. Майстер клас був присвячений різним аспектам зйомки соціальної реклами:

 

Кому і навіщо потрібна соціальна реклама?

( 1 Vote )
There are no translations available.

10517454 608615639246769 4339561178800599522 n23 жовтня 2014 року у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації в рамках проведення Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд» за участю Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі В.В.Костицького відбулося засідання круглого столу на тему «Вплив соціальної реклами на формуванні громадської позиції сучасної молоді». Модератором круглого столу була Акімова Л.С. – регіональний представник Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. В ході засідання було обговорено багато проблем: від етіко-правових аспектів соціальної реклами до питання «повинна, чи ні держава використовувати соціальну рекламу для реалізації своєї політики в сфері соціально-політичних відносин?»

 

Прийом у посла

( 1 Vote )
There are no translations available.

посол222 жовтня керівництво Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» було запрошене на прийом в Посольство Федеративної Республіки Німеччини. Прийом був присвячений діяльності організацій, які займаються питаннями захисту прав людини. Було вітальне слово посла доктора Крістофа Вайля, представлені кращі практики у галузі захисту прав людини, успішні проекти, які виконуються НДО за підтримки посольства. Було гарне гітарне музичне супроводження, фуршет та неформальне спілкування. І, як завжди на прийомах, нові знайомства, нові контакти, нові ідеї.

 

«Права дітей в Україні: як держава захищає та дотримується їх»

( 1 Vote )
There are no translations available.

1ластрада22 жовтня в Києві в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» Міжнародним Жіночим Правозахисним Центром «Ла Страда-Україна» за результатами моніторингу скарг, що надходять на Національну дитячу гарячу лінію проведений круглий стіл «Права дітей в Україні: як держава захищає та дотримується їх». Головуючими круглого столу були доктор юридичних наук Бандурко О.М. та доктор юридичних наук Левченко К.Б. На зустріч запрошені представники Міністерств, Департаментів, які відповідають на державному рівні за дотримання прав дітей. В роботі круглого столу прийняли участь і громадські організації, які опікуються питаннями захисту прав дитини. Говорили про актуальне, про випадки фізичного, психологічного тиску на дитину, про сексуальне насильство, про невиконання батьками своїх батьківських прав, про факти буллінгу в учбових закладах, про стан здоров’я дітей, про життя в інституціях.

 

Президент окреслив стратегію розвитку України

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSCF439723.10.2014 в Оперному театрі м. Одесі відбулася зустріч Президента України з одеситами. На зустрічі була презентована Стратегія розвитку країни «Україна-2020», визначені основні напрямки діяльності, система необхідних реформ. Дуже зворушливим був момент заохочення бійців АТО, жителів Одеси, та членів їх родин. Зал стояв,

 

Надійне партнерство – ефективна допомога постраждалим

( 1 Vote )
There are no translations available.

PA200111Вже три роки поспіль триває тісна співпраця Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», Foodbank і Мережі магазинів «Метро» в Одесі. Метою заходів, проведених на цьому тижні – є надання допомоги сім’ям, які вимушені були переїхати в Одеську область зі сходу України, втікаючи від війни. Співробітники та волонтери Руху отримали продукти, білизну, засоби гігієни, шкарпетки, ковдри, сформували набори та розпочали виїзди в місця мешкання ВПО. Багато хто самостійно приходить в офіс організації. Приємна несподіванка – при завантаженні продуктами з Метро нашого мікроавтобусу, до нас підійшов незнайомий чоловік та поцікавився, що тут відбувається, коли волонтери розповіли, для кого йде збір продуктів, він попросив зачекати пару хвилин і виніс з магазину 20 коробок з теплими жіночими чоботами з натуральної шкіри.

 

До навчання підключили студентів

( 1 Vote )
There are no translations available.

molod121 жовтня в приміщенні актової зали навчально-виховного комплексу № 1 м. Одеси співробітниками Громадського Руху «Віра, Надя, Любов» проведено черговий тренінг «Перша психологічна допомога дітям у кризовій ситуації». Проведення тренінгу стало можливим в рамках спільного проекту за підтримки Save the children та Українського Жіночого Консорціуму. В роботі тренінгу приймали участь студенти 5 вишів Одеси - Одеського Національного Медичного Університету, Національного Університету «Одеська Юридична Академія», Одеського Національного Педагогічного Університету ім. Ушинського, Одеського Національного Морського Університету. Тема найактуальніша – допомога дітям, які проживають в родинах, що переїхали зі сходу України.

 

Коли жінки об’єднали зусилля

( 1 Vote )
There are no translations available.

Koli1З 08.10.2014 по 10.10.2014 в Одесі відбулася експертна зустріч жінок-лідерів, організована Міжнародною жіночою Лігою за мир та свободу (Швейцарія, Женева), Українським жіночим фондом, Інформаційно-консультативним жіночим центром та Громадським рухом «Віра, Надія, Любов» з питань вирішення проблем, з якими стикаються країни під час військових конфліктів. Після зустріч до співробітників Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» звернулися жінки-експерти з Боснії, вони віддали українські гроші, які у них залишились і попросили надати допомогу людям, які вимушені були покинути свої домівки із-за військового конфлікту на сході України. Доповідаємо, на ці кошти були придбані 4 теплих ковдри і 4 подушки, які передані ВПЛ, що мешкають в реабілітаційному центрі «Софія»

 

Зроби свій вибір, де б ти не був

( 1 Vote )
There are no translations available.

Vibir1Брошуру під такою назвою, яка надійшла в Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» від Міжнародної Організації з міграції, на протязі 2-х тижнів розповсюджували соціальні консультанти Громадського Руху серед внутрішнє переміщених осіб зі сходу України та Криму. Це важливо – щоб не було порушено право людини на участь у виборчому процесі, мати можливість віддати свій голос в підтримку обраної партії чи лідера. В брошурі популярно викладений процес зміни місця голосування, надано зразок відповідної заяви. Брошуру видано за технічної підтримки Міжнародної Фундації виборчих систем (IFES) за рахунок коштів

 

Вміємо працювати в соціальних мережах!

( 1 Vote )
There are no translations available.

Ras14.10.2014-15.10.2014 в м. Львові відбулася зустріч спільноти практиків, які пілотують ефективне поведінкове втручання Street Smart (проект Респонд). Від Громадського Руху у зустрічі приймали участь голова Руху Семікоп Тетяна, координатор проекту Пчельникова Оксана та тренери проекту Фомін Євген та Стоян Катерина. Приємною несподіванкою для нас було відзначення нашої організації як найактивнішого користувача соціальної мережі спільноти практиків Mosaic, створеної РАСТом для обміну досвідом, розміщення кращих практик, життєвих історій, проблемних питань для обговорення. Співробітники проекту, експерти та PR-менеджери організації – молодці!

 

Меморандум о Мире и предложения в Национальную стратегию реформы здравоохранения

( 1 Vote )
There are no translations available.

Шановні колеги!

За ініціативою Асоціації жіночих громадських організацій Одеської області та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» при підтримці Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, згідно до Плану заходів з виконання Програми Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2012-2015 рік, 30 вересня 2014 року відбулася обласна конференція «Духовне та фізичне здоров’я жінки – запорука здоров’я нації».

 

Жінки у прагненні миру

( 1 Vote )
There are no translations available.

mir1Організаторами експертної зустрічі в Одесі стали Міжнародна жіноча Ліга за мир та свободу (Швейцарія, Женева), Український жіночий фонд, Інформаційно-консультативний жіночий центр та Громадський рух «Віра, Надія, Любов». У 3-денній зустрічі з обміну досвідом залучені організації громадянського суспільства, зокрема жіночі організації України. В якості експертів запрошені жінки-лідери з Грузії та Боснії. Основною темою зустрічі було вирішення проблем, з якими стикаються країни під час військових конфліктів. Зустріч відбулася в комфортному, затишному готелі «Одеський дворик» з 8 по 10 жовтня 2014. На зустрічі були розглянуті питання: вивчення досвіду боснійських та грузинських активісток, якого вони набули під час конфліктів в їхніх країнах; аналіз ситуації з позиції жінок та жіночих організацій;

 

Рівень високої дипломатії

( 1 Vote )
There are no translations available.

posliНа початку жовтня з візитом до Одеси прибула делегація послів ОБСЄ 35 країн, метою їх візиту було вивчення ситуації, розбудови партнерства заради миру та напрацювання шляхів допомоги Україні в такий складний для неї час. 8 жовтня у готелі «Лондонській» відбулася робоча зустріч послів та керівників громадських організацій Одеси. Серед керівників громадських організацій, запрошених на зустріч були Тетяна Семікоп (Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»), Сергій Дібров (група незалежного розслідування подій 2 травня «Група 2 травня»), Інна Терещенко («Одеська група медіації»), Анжеліка Жукова (Об’єднання творчої інтелігенції «Асамблея»), Юрій Граматик (Всеукраїнська громадська організація «Конгрес болгар України»),

 

Набуваємо досвіду для подальшої роботи

( 1 Vote )
There are no translations available.

psixБільше 10 років триває співпраця Одеського Національного Університету ім. Мечникова та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» в організації практики студентів-психологів на базі організації. І в цьому році 12 студентів прибули на практику, на протязі двох тижнів вони мали унікальну можливість безпосереднього прямого спілкування з клієнтами «Віри, Надії, Любові» - жінками у кризових ситуаціях, людьми, які вимушені покинути свої домівки у зв’язку з військовими діями, жінками, які втягнуті у секс-бізнес, дітьми, які практикують ризикові форми поведінки, біженцями та шукачами притулку в Україні з Афганістану, Сирії, країн Африки. Вони відвідали та працювали в ком’юніті-центрі для споживачів ін’єкційних наркотиків «Дроп-ін-центр»,

 

Заслужена нагорода

( 1 Vote )
There are no translations available.

nagoroda2На обласної конференції жіночого руху Одещини відбулося нагородження жінок-лідерів області. Нагороди вручала голова Асоціації жіночих організацій Одеської області Дігуляр Світлана Олександрівна. За активну життєву та громадську позицію в питаннях захисту прав жінок, надання допомоги та підтримки жінкам, які опинилися у кризовому стані, особистому вкладу у розвиток жіночого руху області голові Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» вручено відзнаку «Лідер». Вітаємо та пишаємось!

 

Підвели підсумки конференції, визначили пріоритети

( 1 Vote )
There are no translations available.

itogiСьогодні, 1 жовтня, депутат обласної Ради Акімова Людмила та голова Руху «Віра, Надія, Любов» Семікоп Тетяна прийняли участь у передачі «Новий день разом з нами» на обласному державному телебаченні. Темою спілкування було підведення підсумків обласної конференції жіночого руху Одещини «Психологічне та фізичне здоров’я жінки – запорука здоров’я нації» та перспективи і плани подальшого розвитку жіночого лідерства. Як було визначено, основним досягненням конференції була активна участь жінок-лідерів з практично з усіх районів області в роботі конференції, розробка Меморандуму «Жінки Одещини – за мир!», напрацювання пропозицій до Національної стратегії реформування системи охорони здоров’я. Розпочато розмову про місце та роль жінки у налагодженні мирного життя в країні.

 

Жіночий рух Одещини за мир, за добробуд, за здоров’я жінки та здорову націю

( 1 Vote )
There are no translations available.

kon10За ініціативою Асоціації жіночих громадських організацій Одеської області та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» при підтримці Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної ради та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, згідно до Плану заходів з виконання Програми Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2012-2015 рік, 30 вересня 2014 року в приміщенні HUB-клубу за адресою м. Одеса, вул. Грецька, 1а відбулася обласна конференція активістів жіночого руху Одещини «Духовне та фізичне здоров’я жінки – запорука здоров’я нації». Метою конференції є привернення уваги суспільства до питань профілактики хвороб та збереження здоров’я жінок. У конференції взяли участь майже 150 жінок – представниць органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, активісток жіночого руху, лідерів жіночих організацій з усіх районів та міст Одещини.

 

27 сентября – День города в Беляевке

( 1 Vote )
There are no translations available.

BEl1Суббота, прекрасный солнечный день. И празник – день города в Беляевке. По душевности, разнообразию развлекательных мероприятий и по количеству улыбок – просто празник души! Удивило и потрясло огромное количество народа – семьи с детьми, женщины и дети очень нарядные. Большая ярмарка – в основном, продажа изделий «Hand made», не удержались накупили всякой красивой всячины. А еще фестиваль «Барви вертути» и во главе – председатель Ассоциации женских организаций Одесской области Дигуляр Светлана Александровна, а вокруг нее много гостей и друзей. Напробывались вертут, пирогов – вкусно! Отдохнули, насмеялись, наобщались. Праздник удался.

 

Говоримо про актуальне

( 1 Vote )
There are no translations available.

kim26 вересня в телепрограмі «Вечірня Одеса» Одеської обласної телерадіокомпанії в прямому ефірі відбулася відверта розмова відомого не тільки в Одесі тележурналіста Кіма Каневського та співробітників Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» - голови Руху Семікоп Тетяни, керівника напрямку роботи з людьми, які вимушені покинути Луганську та Донецьку області, Підгурською Христиною та керівником напрямку по роботі з дітьми та молоддю Тимчик Інною. Говорили про важливе, піднімали найактуальніші теми сьогодення – необхідність надання адекватної допомоги людям, які прибули в Одеську області в результаті військового конфлікту, про захист прав дітей та молоді, вміння професійно працювати з молоддю з формування у неї лідерських якостей,

 

Урок практичної української мови в Одеському зоопарку

( 1 Vote )
There are no translations available.


zz3З ініціативи Громадського Руху "Віра, Надія, Любов" та за підтримки Одеського зоопарку в Одеському зоопарку відбувся виїзний практичний урок української мови для біженців та шукачів притулку з Афганістану, Таджикистану і Сирії, які відвідують курси української мови Громадського Руху «Віра, Надія, Любов».
Під час виїзного уроку в зоопарк група з 25 чоловік не лише змогли покращити свій рівень знань української мови, але і познайомитися ближче з дивовижними мешканцями дикої фауни різних країн світу. Такого роду заходи дарують не тільки дітям, а й дорослим, багато приємних вражень, допомагають адаптуватися до нових умов життя і придбати друзів.
Діти та дорослі не тільки вивчали нові слова, такі як «лелека», «нутрія», «зубр» та інші, а й отримали колосальний позитивний заряд від побаченого. З непідробним інтересом вони роздивлялися мешканців зоопарку, спостерігали за їх поведінкою, а потім із захопленням обговорювали це і ділилися своїми враженнями зі своїми викладачами Євгеном Фоміним і Віктором Курсонісом.

 

Чтим День партизанской славы

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSCN925022 сентября 2014 года специалистами по социальной работе Одесского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи в Малиновском районе при поддержке общественного движения «Вера, Надежда, Любовь» совместно с руководством КУ «Одесской Специализированной Общеобразовательной школы-интерната №93 I-III ступеней с дошкольными группами коррекционного и реабилитационного направления» была проведена встреча с ветеранами Великой Отечественной войны, приуроченная ко «Дню партизанской славы». В ходе встречи ветераны поделились своими военными историями, читали стихи, вспомнили молодость, отвечали на вопросы детей. Ветераны рассказали много интересных историй из своей боевой жизни. В мероприятии принимали участие

 

Серце до серця

( 1 Vote )
There are no translations available.

serce65 вересня 2014 року у приміщенні залу засідань Одеської обласної держадміністрації відбулося розширене засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в області IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» - «Я хочу бачити життя», щодо озвучення підсумків даної акції. Акція «Я хочу бачити життя» щодо благодійної допомоги дітям з вадами зору відбулася у квітні 2014 року в населених пунктах Одещини. Голова ГР «Віра, Надія Любов» Семікоп Т.Є. та координатор проекту «Профілактика ВІЛ у середовищі дітей вулиці» Ісакова І.В. – члени координаційної ради акції згідно з розпорядженням голови Одеської облдержадміністрації № 323/А-2014 від 22.04.2014 р. Треба відмітити, що ГР «Віра, Надія, Любов» є активним учасником усіх акцій фонду «Серце до серця», починаючи з

 

Настав час розвантаження

( 1 Vote )
There are no translations available.

resp3В травні Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» приймав участь у фотоконкурсі «Змінюємо життя разом», організований проектом Респонд, де зайняв 1-ше місце. Винагородою стало отримання ваучеру на 1500$. За результатами загального обговорення колективу ВНЛ було прийнято рішення про проведення для співробітників організації тренінгу з профілактики професійного вигорання. І два дні, 30 та 31 серпня, тривало свято життя та радості в смт. Затока в чудовій базі відпочинку «Гармонія» на березі самого чудового Чорного моря. І тренери були свої – професіонали з великої букви, психологи організації. І рухавки були самими смішними і несподіваними безпосередньо чи в морі чи на пляжі.

 

Жінки світу у прагненні миру

( 1 Vote )
There are no translations available.

Madelin26-27 серпня до Одеси завітала місія Міжнародної Жіночої Ліги «За мир та свободу» на чолі з генеральним секретарем Ліги пані Маделін Різ і консультантом Ліги Беллою Капур, які на протязі 2-х днів були гостями Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». Метою візиту до Одеси було вивчення ситуації щодо виявлення фактів порушення прав людини в період та після військових конфліктів з акцентом на дотримання прав жінок та дітей задля консолідації зусиль жіночих організацій всього світу в підтримці миру та благополуччя жінок та дітей. В ході візиту високопрофесійні консультанти із Швейцарії відвідали Асоціацію жіночих організацій області, де зустрічались з головою Асоціації пані Світланою Дігуляр,

 

Підтримка сімей, що прибули зі сходу України в нашу область

( 1 Vote )
There are no translations available.

серг 129.08.2014 команда проекту Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» «Надання гуманітарної допомоги внутрішнє переміщеним особам» за підтримки Жіночого консорціуму України та Save the children прибула в смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району області (80 км від Одеси) для надання допомоги сім’ям, які прибули зі сходу України, рятуючись від військового конфлікту. Як в Котовську і Ізмаїлі, для сімей, які мешкають в санаторії

 

Увага конкурс!

( 1 Vote )
There are no translations available.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» оголошує конкурсні торги на виконання ремонтних робіт у кабінеті видачі ВААРТ в центральній районній лікарня с. Ширяєво, с. Красні Окни та у Кабінеті АРТ Одеського обласного тубдиспансеру. Джерело фінансування закупівлі - дана закупівля необхідна для забезпечення роботи кабінету ВААРТ на базі центральної районної лікарні та с частиною проекту «Надання комплексу послуг з профілактики та лікування для засуджених в Одесі та Одеській області», що фінансується ВБО ”Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 

 

Вирішальна ініціатива та чітка позиція Ізмаїла в питаннях захисту прав дітей

( 1 Vote )
There are no translations available.

zml1Спочатку була ініціатива з боку Ізмаїльського відділу Кримінально-виконавчої інспекції Державної Пенітенціарної служби України - просто дзвінок по телефону з пропозицією про співпрацю в напрямку збереження здоров’я дітей та молоді, попередження негативних явищ і формування лідерських якостей у молоді, надання посильної гуманітарної допомоги дітям, які цього потребують. Відомо, що співробітники КВІ дійсно мають безпосередній контакт з молодими людьми з найбільш складними життєвими ситуаціями та неоднозначними проблемами з законом. Пошук нових форм та методів з попередження повторної злочинності, вирішення проблем дитини, надання їй допомоги – це головні завдання, які ставлять перед собою співробітники КВІ Ізмаїла. Але найчастіше працівники КВІ стикаються з необхідністю надання елементарної підтримки дитині, задоволення самих базових її потреб – вдіти, взути, накормити, обігріти. І пропозиція КВІ до Громадського Руху «Віра, Надія, Любов»

 

Я люблю свою Украину

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC0660321 августа 2014 сотрудники проекта "Профилактика ВИЧ в среде детей улицы" ОД «Вера, Надежда, Любовь» Котовского региона Одесской области совместно с Котовским ГО ГУМВД Украины и при поддержке председателя Котовского городского совета Иванова Анатолия Павловича провели конкурс рисунков на плитах ограждения городского стадиона на тему "Я люблю свою Украину". В конкурсе кроме клиентов проекта принимали участие дети г.Котовска. Конкурс начался с того, что комиссия утвердила эскизы, по которым дети разрисовали стену. И накануне Дня Независимости Украины отремонтированная и покрашенная стена засверкала новыми красками! На подведении итогов присутствовали:

 

15.08.2014, м. Котовськ: і вчилися і реально допомагали

( 1 Vote )
There are no translations available.

3котДень в Котовську видався насиченим, продуктивним і корисним. Спочатку був тренінг у конференц-залі відділу сім’ї та молоді «Надання першої психологічної допомоги дітям у кризовій ситуації», організований Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» і обласним Управлінням сім’ї та молоді, в партнерстві з Жіночим Консорціумом України при підтримці Save the children в рамках спільного проекту «Надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам». В роботі тренінгу прийняли участь представники державних структур, які займаються вирішенням питань, пов’язаних з захистом прав дітей, районного та міського рівнів: центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, міської лікарня, управління сім’ї та молоді, міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кримінальної міліції у справах дітей.

 

Пройшов тренінг із надання першої психологічної допомоги дітям, які опинились у кризовому стані у м. Білгород-Дністровський

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 03288 серпня у приміщенні Білгород-Дністровської міської Ради для соціальних працівників обласного та міського Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» спільно із Обласним управлінням у справах сім’ї та молоді пройшов тренінг «Перша психологічна допомога дітям», що стало можливим при підтримці Жіночого Консорціуму України та Save the children. Захід проведено у рамках проекту «Гуманітарна допомога ВПО в Україні», ще три тренінги заплановано у Ізмаїлі, Котовську та Одесі. Метою тренінгу є напрацювання навичок надання першої психологічної допомоги дітям, які опинились у кризовому стані чи стали свідками ситуацій, пов’язаних з перебуванням в до- та після військових конфліктах, техногенних аваріях, природних катаклізмах, постраждали від насильства. На тренінгу були розглянуті теми:

 

ИНФОРМАЦИЯ ОТ РАБОТОДАТЕЛЯ

( 1 Vote )
There are no translations available.

 

для внутренне перемещенных лиц

 

Прачечной необходимы сотрудники:

- приемщицы; - гладильщицы; - стиральщицы; - сортировщицы;

 

График работы посменный. 

 

Твій безпечний шлях до мети

( 1 Vote )
There are no translations available.

izm126 липня 2014 року у місті Ізмаїл пройшла акція «Твій безпечний шлях до мети», ініційована Міжнародною Організацією з міграції, з підвищення обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми. Інформаційними партнерами акції є телеканал «1+1», молоді харизматичні телеведучі Єгор Гордєєв та Ірина Бориско стали обличчями акції. Але надійним партнером акції стала волонтерська команда Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» з 8 активних молодих людей – Гладушняка Олександра, Стоян Катерини, Федотової Владислави, Семікоп Ніни, Беби Костянтина, Яковенко Ірини, Підгурської Христини, Донова Олексія. Місто Ізмаїл було обрано не випадково – Ізмаїл знаходиться на прямій дорозі до Європи на кордоні із Румунією та історичним місцем переправи до інших держав. На пляжі річки Дунай недалеко від Діорами та Фортеці відпочиваючі мали змогу дізнатися про усі ризики, з якими можуть зустрітися люди, які планують виїхати на заробітки або на навчання за кордон.

 

Вчимося, щоб спрацювати грамотно

( 1 Vote )
There are no translations available.

ЙЦЙЦ15 липня в готелі «Мирний» м. Одеси для соціальних працівників обласного та міського Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» проведено другий тренінг «Перша психологічна допомога дітям», проведення якого стало можливим при підтримці Жіночого Консорціуму України та Save the children. Метою тренінгу є напрацювання навичок надання першої психологічної допомоги дітям, які опинились у кризовому стані чи стали свідками ситуацій, пов’язаних з перебуванням в до- та після військових конфліктах, техногенних аваріях, природних катаклізмах, постраждали від насильства. Розглядали теми – різні реакції дітей на кризу,

 

Узагальнюємо результати «Вибору», щоб продовжити проект, поширити профілактичну діяльність для збільшення охоплення дітей та підлітків

( 1 Vote )
There are no translations available.

121Сьогодні, 18.07.2014 р. в конференц-залі готелю «Лермонтовський» відбувся Круглий стіл «Науково обґрунтована профілактика наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності в школах Одеси та Чернігова в 2013-2014 навчальному році», організований партнерами проекту «Вибір» - громадською організацією «Аратта» (м. Чернігів) та Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» (м. Одеса). Метою Круглого столу був аналіз проведеної профілактичної діяльності в школах Одеси та презентація матеріалів проекту «Від Чернігова до Одеси: внесок громади до забезпечення права дитини на захист від шкідливих речовин». Програма «Вибір» - це програма профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед підлітків.Програма базується на успішному міжнародному та національному досвіді профілактики. Розпочалася програма в Чернігові в 2010 році. В Одесі проект впроваджувався в 3-х школах 6 навченими тренерами з числа співробітників кримінальної міліції у справах дітей та студентів Одеських вишів. Крім того, за підтримки МГО «Клуб взаємодопомоги «Життя+» в Арцизському та Татарбунарському районах проведені семінари для представників районних державних структур, які переймаються

 

Увага - конкурс! Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» оголошує конкурсні торги на закупівлю предметів гігієни

( 1 Vote )
There are no translations available.

Джерело фінансування закупівлі - дана закупівля необхідна для забезпечення гігієнічними наборами клієнтів проекту «Надання комплексу послуг з профілактики та лікування для засуджених в Одесі та Одеській області», що фінансується ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

 

Внесок у розвиток гендерного руху

( 1 Vote )
There are no translations available.

16 липня з робочим візитом в Одесу прибула делегація жінок-лідерок з м. Нікополю Дніпропетровської області. Однією з організацій, з якою була здійснена зустріч був Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», метою зустрічі було обговорення питання розвитку гендерного руху в Україні, посилення ролі регіональних жіночих громадських організацій, планування адвокаційних заходів, проведення спільних заходів. Близнюк Анжела, директор «Нікопольської Агенції регіонального розвитку», депутат міської ради, розповіла про той досвід роботи в гендерному напрямку, який набула її організація, та пояснила, що їх візит до Одеси насамперед пов’язаний з тим, що, по-перше,

 

Майстер-клас «Спідниця натхнення та жіночої сили»

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC039865 липня 2014 року на базі реабілітаційного центру «Софія» Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» у рамках роботи Жіночого Клубу «Натхнення» пройшов незвичайний майстер-клас під назвою «Спідниця натхнення та жіночої сили». Проводив захід психолог організації Чернолуцька Світлана, спеціаліст із гештальт-терапії, експерт по роботі із дітьми та жінками у кризі. Цікавими моментами заходу були факти із історії жіночого костюму, акцент істориків, психологів на перевагах спідниці, яких набуває жінка у стосунках із чоловіком, техніка зняття мірок, дизайн спідниці та спосіб її виготовлення. Саме у синтезі жіночої праці руками (швацтво) та історико-психологічного аспекту жіночого вбрання є новизна та оригінальність цього заходу. Спеціалістка поділилася із жінками секретами, а саме, Світлана коментувала: «На психологічному рівні чоловікові дуже важко відразу почати поважати жінку і, як наслідок, щиро її покохати, якщо вона вдягнена у коротку спідницю.

 

Вивчаємо міжнародні стандарти по захисту прав жінок та дітей, які постраждали від військових дій

( 1 Vote )
There are no translations available.

Г 1З 23 по 27 червня 2014 року відбулася робоча поїздка представників НДО України до Женеви (Швейцарія). Візит був організований WOMENS INTERNATIONAL LEAGUE FOR PEACE AND FREEDOM, яку очолює Меделін Ріс. Головою української делегації була Бондар Олеся, керівник Українського Жіночого Фонду, яка організувала та запросила своїх регіональних партнерів до участі у робочих зустрічах на міжнародному рівні. Від Громадського Руху «Віра, Надія,,Любов» в роботі української делегації приймав участь провідний юрист Гладушняк Олександр. Робочий візит був спланований для обмінуmдосвідом, доповіді щодо прав жінок та дітей в Україні і доопрацювання резолюції United Nations Human Rights Council щодо ситуації в Україні, пов’язаної з ситуаціями в Криму та на сході України.У ході зустрічі учасники делегації мали можливість зустрітись зі своїми колегами з НДО Боснії, які мають величезний досвід з надання різних видів допомоги людям, які постраждали в результаті військових дій.

 

Изучаем международный опыт, делимся своим

( 1 Vote )
There are no translations available.

333В рамках Международного молодежного культурно-образовательного проекта "Культурный визит в Европу" сотрудники Общественного Движения "Вера, Надежда, Любовь" Курсонис Виктор и Владислава Федотова на протяжении 10 дней в составе делегации со всех уголков Украины, знакомились с особенностями общественной и социальной жизни стран Европы, молодежной политикой, культурой, языком, национальной кухней, традициями и архитектурой крупных европейских городов. В рамках проекта, делегаты преодолели путь в 5000 километров, посетили 6 европейских городов: Львов, Ополе, Вена, Милан, Венеция, Краков.

 

Міжнародна Організація по Міграції підтримала

( 1 Vote )
There are no translations available.

10304881 556566064451727 1137422775342948677 nПроект Європейського Союзу MIGRECO «Зміцнення управління міграцією та співпраця із реадмісії у Східній Європі» підтримує Україну на шляху створення комплексної та сучасної системи управління міграцією, яка відповідала би найкращим європейським стандартам, імплементації плану дій із лібералізації візового режиму з ЄС. У рамках проекту Європейський Союз та Міжнародна організація з міграції (МОМ) допомагають українським державним органам втілювати в життя необхідні законодавчі та адміністративні зміни. Проект сприяє впровадженню в регіонах України Національного механізму взаємодії для допомоги постраждалим від торгівлі людьми, що передбачає поєднання зусиль державних і неурядових структур із ідентифікації постраждалих, надання їм необхідної допомоги, захисту їхніх прав та гарантування доступу до правосуддя.

 

День молоді

( 1 Vote )
There are no translations available.

XEP 0650Червень місяць – це місяць дітей та молоді. Саме в цей перший місяць літа ми святкуємо День захисту дітей та найважливіший для більш підростаючого покоління - День Молоді. Юність, молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі - це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань. Обласне свято, організоване Управлінням сім’ї та молоді ОДА, з нагоди відзначення Дня Молоді з великим успіхом пройшло 28 червня 2014 р. у м. Білгороді-Дністровському Одеської області. У програмі свята: святковий концерт, молодіжний танцювальний флеш – моб «Молодь за майбутнє», молодіжні спортивні змагання та інше. Гостям міста було запропоновано відвідати старовинну Білгород – Дністровську фортецю.

 

Знову випускники, або коли закінчення є початком

( 1 Vote )
There are no translations available.

121Навесні ми вам вже розповідали про групу біженців, які відвідували курси української мови у рамках проекту УВКБ ООН, виконуючим партнером якого є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов». Так ось 19 учнів цієї групи 25 червня успішно склали випускний екзамен та отримали сертифікати. Викладач групи, Євген Фомін, з радістю ділився успіхами своїх випускників у промові до них: «Ви є моєю першою групою, я дійсно пишаюся вами, бо за шість місяців навчитися не тільки читати, писати, але і розуміти, звідки взялося значення того чи іншого слова - це виклик. Ви з цим впоралися. Не втрачайте набутого, а примножуйте знання».

 

Час розвантаження

( 1 Vote )
There are no translations available.

222

20-22 червня на базі відпочинку із символічною назвою «Гармонія» пройшов традиційний тренінг з профілактики професійного вигорання для співробітників Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». Цього року ми вирішили вийти на відпочинок раніше, ніж звичайно, адже справ та подій було набагато більше. Майже усі співробітники організації мали змогу залучитися до спілкування із морем та спокійно провести ці дні. Навіть якщо погода нас не дуже потішила (кожного вечору зривався шторм та злива),

 

Діти – це наше майбутнє

( 1 Vote )
There are no translations available.

5 притулок 2У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний День захисту дітей. Міжнародний день захисту дітей - це, перш за все, нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. День захисту дітей водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає в тяжку годину. На передодні свята працівники проекту «Профілактика ВІЛ у середовищі дітей вулиці» Білгород-Дністровського відділення громадського руху «Віра, Надія, Любов» привітали своїх клієнтів, які перебувають в Білгород – Дністровському районному центрі соціально – психологічної реабілітації дітей. Вихованці Центру підготували цікаву концертну програму з піснями, танцями, віршами та костюмованими виставами.

 

Вчилися спільно, щоб спільно працювати

( 1 Vote )
There are no translations available.

10441123 543104772464523 8510465443925050369 n 23-4 червня 2014 року в конференц-залі готелю «Олександрівський» пройшов семінар для ВІЛ-сервісних та жіночих громадських організацій Одещини. Захід відбувся в рамках проекту Українського Жіночого Фонду «Створення коаліцій між ВІЛ-сервісними організаціями та організаціями у сфері попередження гендерного насильства» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). В роботі семінару прийняли участь 10 організацій, які діють у сфері протидії ВІЛ/СНІДу, та 13 жіночих організацій. 35 лідерів НДО працювали над визначенням пріоритетів у розвитку гендерно-чутливих практик, разом вчилися зрозуміти, що саме є гендер і як впроваджувати гендерну політику, розробляли напрямки спільної роботи у межах майбутньої Коаліції.

 

Празднование Дня защиты детей

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 0145Пока звенят последние звонки в школах нашего города, мы празднуем День защиты детей. 30 мая сотрудниками и волонтерами Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь» был проведен праздничный утренник, посвященный Дню защиты детей для 20 деток и их мамы клиентки организации. Ребята устроили самый настоящий праздник с веселыми спортивными конкурсами, призами, сладостями, смехом и радостью. Мероприятие проходило в центре дневного пребывания детей «Сказка». Ребята активно участвовали и показывали живой интерес ко всему, что предлагали им ведущие.

 

Наши в Правлении

( 1 Vote )
There are no translations available.

     228-29 мая в Киеве состоялись ежегодные общие сборы ВБФ «Коалиции ВИЧ-сервисных организаций». В работе принимали участие и НПО Одессы – члены Коалиции: ОД «Вера, Надежда, Любовь» - Пчельникова Оксана, ОД «Партнер» - Александр Гладушняк, «Жизнь+» - Григорьев Андрей, «За будущее без СПИДа – Пахомов Валерий, «Медицинская правда» - Мария Диденко.

 

Престижная награда

( 1 Vote )
There are no translations available.

1призВ 2013 году ECPAT International, международная организация, которая по всему миру противодействует коммерческой сексуальной эксплуатации детей, стала победителем ежегодного Конкурса престижной гуманитарной премии Конрада Н. Хилтона, наибольшей гуманитарной премии в мире. При предоставлении этой премии ECPAT International Фондом Хилтона была признана чрезвычайная работа по сотрудничеству и самоотдаче членов Сети ECPAT International и филиалов по всему миру для искоренения коммерческой сексуальной эксплуатации детей. В знак признания работы Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь», как части Всеукраинской Сети

 

День памяти людей, умерших от СПИДа в г. Котовск

( 1 Vote )
There are no translations available.

pam 118 мая 2014 года Котовским региональным отделением ОД «Вера, Надежда, Любовь» совместно с членами Координационного совета проекта «Профилактика ВИЧ в среде детей улицы»: управлением по делам семьи и молодежи Котовского городского совета, Котовским городским Центром для семьи, детей и молодежи, службою по делам детей Котовского городского совета, проведена уличная акция «Время действовать». Всемирный День Памяти Людей, умерших от СПИДа проводится ежегодно в третье воскресенье мая.

 

Пасхальные подарки детям улицы

( 1 Vote )
There are no translations available.

Сотрудники проекта «Профилактика ВИЧ в среде детей улицы» в Котовском регионе по традиции сделали подарки своим клиентам на Пасхальные праздники. Многие ребята – участники проекта, живут в неблагополучных, малообеспеченных семьях, где не всегда имеют возможность просто покушать, зачастую ходят голодными. В Котовский Центр дневного пребывания детей улицы «Открытое сердце» ребята ходят с большим удовольствием еще и потому, что социальные работники всегда их накормят и угостят сладостями.

 

Тренинг по профилактике туберкулеза

( 1 Vote )
There are no translations available.

1 prof25 апреля 2014 г. в Белгород-Днестровском Центре дневного пребывания детей улицы «Дети мира» состоялся тренинг, посвященный Всемирному дню борьбы с туберкулезом. Цель его проведения: повышение знаний клиентов проекта «Профилактика ВИЧ в среде детей улицы» о профилактике туберкулеза, о методах борьбы с ним. Дети узнали о глобальной эпидемии туберкулеза в мире, почему его называют «белой чумой ХХ века». С интересом слушали участники тренинга об особенностях

 

Черговий тренінг для дітей та підлітків, які мають проблеми з Законом

( 1 Vote )
There are no translations available.

1 tren24 квітня 2014 р. у Всесвітній день боротьби з туберкульозом у Кримінально-виконавчій інспекції Білгород-Дністровського району проведено семінар-тренінг для дітей та підлітків, які перебувають на обліку у КВІ. Метою проведення цього заходу є підвищення обізнаності дітей з віктимною поведінкою про глобальну епідемію цієї хвороби і зусиллях щодо її ліквідації, про методи боротьби з нею. Клієнти проекту «Профілактика ВІЛ у середовищі дітей вулиці» активно брали участь у тренінгу, який проводила лікар

 

Вікриття Благодійної Ярмарки «З рук в руки»

( 1 Vote )
There are no translations available.

yarmarka129.04.2014 об 11 годині відбулося урочисте відкриття Благодійної Ярмарки «З рук в руки». Метою Ярмарки є збір у населення міста носильних речей, взуття у хорошому стані та організація їх видачі клієнтам організації за символічні благодійні внески, які в подальшому будуть перерозподілені для надання необхідної допомоги жінкам та дітям у кризовому стані, які знаходяться під опікою Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». Слоганом Ярмарки є «Добро доступно кожному». Ідея проведення заходу належить соціальним працівникам організації, як нова додаткова послуга для клієнтів ВІЛ-сервісних НДО.

 

Результати Акції добра та радості

( 1 Vote )
There are no translations available.

metro67 квітня стартувала Акція «Подаруй радість Великодня», яка вже друге в Одесі організована Фудбанком, мережею супермаркетів «Метро» та волонтерською командою Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», яка спрямована на придбання відвідувачами магазинів продуктів харчування та залишення їх у спеціально встановлених кошиках на виході з ТЦ. В кожному магазині на протязі Акції з 7 квітня по 17 квітня працювали волонтери «Віри, Надії, Любові», які розповсюджували буклети про Акцію, роз’яснювали умови та хто кінцевий утримувач Акції. А це – діти з малозабезпечених та багатодітних родин, родин, в яких були факти домашнього насильства, жінки та дівчата з вадами розумового розвитку з геронтологічного центру, дітлахи, які

 

Передаємо власний досвід по формам та методам роботи з дітьми вулиці

( 1 Vote )
There are no translations available.

dosvid2Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» на даний час щотижнево проводить серію семінарів для співробітників відділів сім’ї та молоді, ЦСССДМ, КМСД, дільничних інспекторів, відділів соціального захисту, відділів освіти, служби у справах дітей північних районів Одеської області по впровадженню національного механізму взаємодії суб’єктів, які займаються попередженням торгівлі людьми в рамках проекту Міжнародної Організації з міграції. Але тут, в Котовську, успішно діє ще один спільний з МБФ «Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні» проект з профілактики ВІЛ/СНІДу серед дітей вулиці в Котовському районі.

 

Благотворительная ярмарка "Из рук в руки"!

( 1 Vote )
There are no translations available.

Дорогие коллеги!

Давайте вместе примем участие

в благотворительной ярмарке

"Из рук в руки"!

Ярмарка - сайт

 

Стукайте! І Вам відчинять

( 1 Vote )
There are no translations available.

stuk104 квітня була нагода здійснити візит в м. Котовськ групи співробітників Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» для проведення дводенного семінару для працівників державних структур з питань протидії торгівлі людьми. Після закінчення семінару голова Руху Семікоп Т.Є., координатор проекту по роботі з біженцями Костюк О.Й. та голова Котовської філії Громадського Руху Скрипник Т.М. відвідали сім’ю біженця з Афганістану, який мешкає в місті Котовську. Річ в тому, що

 

Аллея Веры, Надежды и Любви

( 1 Vote )
There are no translations available.

allea212 апреля прошлого года дети – клиенты проекта «Профилактика ВИЧ в среде детей улицы» Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь» в Котовском регионе заложили аллею «Веры, Надежды и Любви» с надеждой, что аллея из 60 деревьев станет парком! Поэтому 3 апреля 2014 года клиенты и волонтеры проекта провели акцию «Посади дерево в родном городе», высадив новые деревья на аллее. Вместе с детьми – учащимися группы 177 Котовского профессионального лицея работали сотрудники проекта –

 

День іменинника в ОВК-14

( 1 Vote )
There are no translations available.

именинник15 квітня 2014 року Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» та волонтерською групою засуджених «Фенікс» в рамках Місячника добрих справ проведено День іменинника. Добре продумана розважальна програма, доброзичливі привітання, солодкий стіл створювали атмосферу домашнього свята. Всього набралося 22 іменинники, які отримали подарунки від Громадського Руху з дуже необхідними та затребуваними речами: поштовими конвертами,

 

Проти насильства

( 1 Vote )
There are no translations available.

IMG 20140329 123331В суботу 29 березня співробітниками Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» була проведена вулична акція «Разом проти насильства», спрямована на попередження домашнього насильства, надання максимальної інформації про зазначену проблему та контакти тих структур, які можуть надати допомогу у складній ситуації в сім’ї. Вулична акція проведена в рамках «Місячника добрих справ» та проходила у сквері навпроти міської лікарні № 11. Співробітники розповсюджували буклети, брошури з визначеної проблеми та спеціальний тематичний випуск газети нашої організації «Тут і тепер».

 

Прогулянка в зоопарк

( 1 Vote )
There are no translations available.

zoo231 березня – теплий та сонячний день! Як же добре провести його на свіжому повітрі у квітучому парку, спостерігаючи за звірятами. Як вирішили, так і зробили, запросивши з собою наших друзів – дітей та підлітків-біженців та шукачів притулку в Україні. В основному, це діти, які відвідують курси української мови та комп’ютерної грамотності Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». Діти з Афганістану та Сирії раділи та дивувались, бо вони ніколи не бачили фазана та зебру.

 

Осведомлен - значит предупрежден!

( 1 Vote )
There are no translations available.

IMG 20140328 12423928 марта на базе комьюнити-центра и мобильной амбулатории, предоставленной Общественным Движением «Вера, Надежда, Любовь», было проведено бесплатное тестирование на гепатиты В и С в рамках акции «Месяц добрых дел». Проверить свое здоровье получили возможность более 30 людей. Дотестовые консультации, само тестирование и послетестовая беседа проводились квалифицированными

 

Вчимося заради майбутнього

( 1 Vote )
There are no translations available.

DSC 077326 березня в рамках Всеукраїнського соціального благодійного проекту «Місячник добрих справ» співробітники Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» організували відкритий урок української мови для біженців та шукачів притулку. Урок проводив Євген Фомін – талановитий молодий хлопець, який володіє безперечним авторитетом серед своїх учнів. Варто тільки було глянути, з яким інтересом брали участь у всіх завданнях учні: вони і писали на дошці, читали вголос, активно відповідали на питання вчителя. Євген майстерно проводив урок на трьох мовах – на англійській, українській та російській!

 

Візит місії ОБРЄ

( 1 Vote )
There are no translations available.

mission26 березня 2014 року Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» відвідала команда фахівців ОБРЄ - радник по зв’язкам з цивільним суспільством Петер Вичорек та представник Демократичного Інституту з прав людини Милан Ленкович. Поважні експерти відвідують Україну за запрошенням Уряду країни. Було зазначено, що після проведення зустрічей з представниками неурядових організацій та національних меншин, голів регіональних правлінь та урядовців спеціалісти складуть звіт-оцінку щодо дотримання прав людини по Україні станом за останні три місяці.

 

Отличный пример юридического сопровождения

( 1 Vote )
There are no translations available.

IraВ сентябре 2013 года на Горячую линию Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь» по предотвращению домашнего насилия обратилась одесситка, 1942 г.р., и сообщила, что ее младший сын постоянно совершает физическое, психологическое, экономическое насилие по отношению к ней и к ее мужу. С ее слов, насилие проявляется в совершенно ужасающих формах. Наша юрист предложила женщине очную консультацию, по итогам которой было установлено, что женщина является собственницей квартиры, но ее младший сын тоже там прописан.

 

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та Одеській Ліцей «Приморський» - партнери в профілактичній роботі з молоддю

( 1 Vote )
There are no translations available.

Сьогодні, 24 березня, пройшов 1-й міні-тренінг (з 20 тренінгів) для учнів 11 класу Приморського ліцею з циклу спільної освітньої програми для старшокласників. Ця Програма, як і багато інших заходів, які проводить наша організація, є волонтерською. А проводять тренінги добре навчені молоді співробітники Руху Стоян Катерина, Гладушняк Олександр, Курсоніс Віктор.

 

Звітували перед шефами, керівництвом школи та друзями

( 1 Vote )
There are no translations available.


shef320 березня 2014 року в школі-інтернаті № 1 (УВК №1), який є підшефним закладом Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» - майданчиком для втілення інноваційних пілотних спільних проектів з профілактичних напрямків та програм, спрямованих на захист прав дітей на протязі 17 років, відбувся щорічний звітний концерт духового оркестру школи.

 

І знову перемога в Другому Національному Конкурсі «Благодійна Україна-2013»

( 1 Vote )
There are no translations available.

21 березня в «Мистецькому Арсеналі» м. Києва відбувся урочистий захід з підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Благодійна Україна-2013» і нагородження переможців. Вже другий рік поспіль Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» вийшов у переможці конкурсу в номінації «Благодійник – неурядова організація» та зайняв 3-тє місце по Україні. В цьому році ми звітували за роботу організації в напрямку захисту прав дітей. Вручала нагороди Голова Наглядової Ради Міжнародного Благодійного Фонду «Україна-3000» Катерина Ющенко.

 

В рамках Всеукраїнського соціального благодійного проекту «Місячника добрих справ»

( 1 Vote )
There are no translations available.

20 березня співробітники Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» організували відвідування Одеського Дельфінарію «Немо» групою дітей, чиї батьки є клієнтами організації.

 

Чтим афганские традиции

( 1 Vote )
There are no translations available.


Свадьба – это всегда весело! Свадьба – это обещание счастья, это начало долгого пути. В теплый весенний день сотрудникам Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь» довелось побывать на свадьбе у молодой афганской пары. 

DSCF2085День для своего торжества ребята выбрали не зря: 21 марта у афганцев – священный день Новруз (перс. «новый день»). Новруз-байрам отмечается в дни, на которые приходится весеннее равноденствие, это официальное начало нового года 21 марта в Иране и Афганистане. Какой день может быть лучше первого дня года для создания новой семьи? Представьте, каково же было наше удивление, когда один из игроков футбольной команды «Ария» пригласил всех членов нашей организации на празднование свадьбы со своей красавицей избранницей! И что вы думаете, мы таки поехали! Свадьбу праздновали в большом двухэтажном афганском ресторане на Сухом Лимане, где проживает наибольшая община афганцев.

Интересным нам показался факт полного разделения мужчин, которые разместились на первом этаже и женщин, которые заняли столики на втором. Сестра невесты пояснила нам, что в этот день женщины стараются выглядеть особенно нарядно, что не позволяет находиться с мужчинами в одном помещении.

 

Наші добрі заходи в Місяці добрих справ в Одесі

( 1 Vote )
There are no translations available.

month1Сьогодні у відповідності до Плану заходів міського Місяця добрих справ співробітниками Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» проводився відкритий урок англійської мови для діточок клієнтів нашої організації на базі дитячого денного центру «Казка».

Це волонтерський напрямок нашої роботи. Уроки проводить Наталія Боркова – вихователь Центру. Участь у проведенні уроку прийняли волонтери Місяця добрих справ Тітков Валера та Хаджиогло

 

Участь у Другому Регіональному конкурсі «Благодійна Україна»

( 1 Vote )
There are no translations available.

blago1Сьогодні, 18 березня, в Одеському HUB-клубі відбулося підведення підсумків другого Регіонального конкурсу «Благодійна Україна» та урочисте нагородження переможців.

В минулому році наша організація – Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» стала переможцем як в Регіональному, так і Національному етапах конкурсів та зайняла 1-ше місце в номінації «Благодійник – громадська організація» за діяльність в напрямку розвитку гендерно-чутливих програм в області.

 

Не хлібом єдиним

( 1 Vote )
There are no translations available.

dom3З ранку до пізнього вечора – роботи в Громадському Русі «Віра, Надія, Любов» завжди багато, люди звертаються, співробітники відповідальні, намагаються надати допомогу. Наприкінці тижня відчувається втома, ознаки професійного вигорання. Тому, психологи організації настійно рекомендують організовувати релакс, переключатися.

 

Завжди знайти час для дітей

( 1 Vote )
There are no translations available.

spring2Клієнти Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» - це люди зі складними долями, багато з них мешкають за межею бідності, мають безліч невирішених особистих проблем. Співробітники організації намагаються їм допомагати, а насамперед – у вихованні їх дітей. 17 березня в ком’юніті-центрі для клієнтів організації було проведено дитяче свято «Ми вітаємо тебе, Весна-красуня!».

 

Допомогли провести свято члени Одеського дебат-клубу «Modus Vivendi» студенти Діана Бошкова, Євген Іванов і Настя Картунова, волонтери Громадського Руху.

 

Проти агресії та насильства

( 1 Vote )
There are no translations available.

violence1Вже довгий час Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» працює в тісному партнерстві з Одеським Національним Економічним Університетом в напрямку профілактики негативних явищ в молодіжному середовищу. На протязі учбового року спеціалісти Руху за запрошенням керівництва Університету проводять міні-тренінги з різних превентивних напрямків: профілактика наркоманії та алкоголізму; попередження інфікування ВІЛ, туберкульозу, гепатитів; профілактика агресії в молодіжному середовищу; протидія торгівлі людьми; формування лідерських якостей тощо.

27.02.2014 та 03.03.2014 для студентів Університету було проведено міні-тренінги з питань попередження домашнього насильства.

 

Партнерський візит

( 1 Vote )
There are no translations available.

visit219 лютого 2014 року з партнерським візитом Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» відвідав Голова Представництва Міжнародної Організації з міграції в Україні пан Манфред Профазі з менеджером МОМ з питань комунікацій та зв’язків з громадськістю пані Жлуктенко Варварою. Досвід багаторічної співпраці ВНЛ з МОМ – є позитивним прикладом партнерства та ефективної результативності спільних дій у питаннях захисту людей, які постраждали від торгівлі людьми. Предметом співбесіди були підведення деяких підсумків взаємодії, планування подальшої співпраці, обговорення сьогоденної ситуації у сфері попередження торгівлі людьми та виявлення постраждалих для надання їм підтримки, напрацювання нових напрямків роботи, які потребують уваги.

 

ОГОЛОШЕННЯ на проведення торгів

( 1 Vote )
There are no translations available.

Громадський Рух « Віра, Надія, Любов» (далі- «Замовник») оголошує конкурс  на закупівлю господарчих товарів  для проекту.

 

Джерело фінансування: Закупівля продуктів харчування  по проекту « Надання комплексу профілактичних послуг уразливим групам в м. Одесі та Одеській області», що фінансується МБФ « Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні»

 

Нова послуга дитячої групи «Казка» для дітей клієнток ком’юніті-центру

( 1 Vote )
There are no translations available.

С лютого цього року співробітники проекту Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» та МБФ «Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» «Профілактика ВІЛ/СНІД серед найбільш уразливих груп населення» за власною ініціативою запропонували новий вид послуг для дітей та їх батьків дитячої групи «Казка», яка працює на базі ком’юніті-центру для РКС.

 

Вивчати краще у партнерів, що втілювати у себе

( 1 Vote )
There are no translations available.

(за результатами навчального туру студентів Педагогічного Університету  Чернігова до Одеси)

 

Наші жінки – наша гордість

( 1 Vote )
There are no translations available.

17 січня у ресторані «Блеф» відбулася щорічна урочиста подія – підведення підсумків конкурсу «Золотого Фонду Одеси» - визначення кращих та видатних жінок-одеситок.

 

Підвели підсумки, заглянули в майбутнє

( 1 Vote )
There are no translations available.

14 січня 2014 року в клубі HUB-Одеса відбулися загальні збори Громадського Руху «Віра, Надія, Любов». 

 

Подарунки дітям – клієнтам проекту «Профілактика ВІЛ у середовищі дітей вулиці»

( 1 Vote )
There are no translations available.

Стало вже традицією, що для клієнтів проекту Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» «Профілактика ВІЛ у середовищі дітей вулиці» у Котовському та Білгород-Дністровському регіонах Новорічні та Різдвяні свята починаються 19 грудня на День Святого Миколая.

 

Тренінг для дітей та підлітків, які мають проблеми з Законом

( 1 Vote )
There are no translations available.

В рамках проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, місячника профілактики ВІЛ/СНІДу в учбових закладах Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» у Кримінально-виконавчій інспекції Білгород-Дністровського району проведено семінар-тренінг для дітей та підлітків, які перебувають на обліку у КВІ.

 

Дитячі Новорічні свята

( 1 Vote )
There are no translations available.

Сьогодні, 26.12.2013 р., одразу в двох ком’юніті-центрах Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» відбулися дитячі Новорічні свята для дітей клієнтів  спільного з МБФ «Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні» проекту. 

 

Акція в Одеській виправній колонії № 14

( 1 Vote )
There are no translations available.

Вже більше 5 років в ОВК  №14 працює волонтерська група з числа ув’язнених «Фенікс», створена командою Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», основною метою роботи групи є просвітницька діяльність з питань ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів, особливостей життя з ВІЛ серед ув’язнених. Два роки тому група «Фенікс» зайняла 2-ге місце в Україні за активну життєву позицію в формуванні здорових навичок життя, високий рівень профілактичної роботи.

 

Молодь, рок-музиканти та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» - партнери в протидії насильству над жінками та дітьми

( 1 Vote )
There are no translations available.

6 грудня 2013 року в рок-клубі «Кардан» за ініціативою спільноти адекватних рок-музикантів, спільноти BROTHERS Of STEEL та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» проведено благодійний рок-фестиваль METAL HEART під назвою «Музиканти проти насильства». 

 

Наш вклад у спільну справу

( 1 Vote )
There are no translations available.

З 22 до 29 листопада тривав Європейський тиждень тестування на ВІЛ, основною метою якого було  забезпечення доступу людей до послуг консультування та тестування на ВІЛ. Мобільна амбулаторія Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» працювала у посиленому варіанті.

 

20 ноября – Всемирный день ребенка

( 1 Vote )
There are no translations available.

В 1954 году Генеральная Ассамблея ООН рекомендовала всем странам ввести в практику празднование Всемирного дня детей (Universal Children's Day), как дня мирового братства и взаимопонимания детей,  а также деятельности, направленной на обеспечение благополучия детей во всем мире. 

 

Добра традиція

( 1 Vote )
There are no translations available.

21-23 листопада 2013 року в Одесі відбувся обласний семінар-форум для співробітників районних відділів сім’ї та молоді, ЦСССДМ і кримінальної міліції у справах дітей «Людська гідність – найвища цінність», організований Управлінням сім’ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації.

 

За здоровый образ жизни!

( 1 Vote )
There are no translations available.

30 октября 2013 года в рамках проекта ОД «Вера, Надежда, Любовь» «Профилактика ВИЧ в среде детей улицы» при поддержке МБФ «Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине»  в г. Котовске Одесской области прошла акция «Мы за здоровый образ жизни!». 

 

Эхсан Абдул Васил: «Нам нужен футбол!»

( 1 Vote )
There are no translations available.

Его называют Васил или, по-нашему, Вася, и добавляют: «хороший мальчик».  Действительно, юный афганец Эхсан Абдул Васил пользуется большим уважением как среди своих собратьев здесь в Украине, так и среди нас, жителей приютившей его страны.

 

Вчитися для розвитку

( 1 Vote )
There are no translations available.

11 жовтня в тренінговому залі Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» відбувся семінар-практикум для співробітників Руху «Засади стабільності та розвитку громадських організацій».

 

Здраствуй, осінь!

( 1 Vote )
There are no translations available.

15 жовтня в ком’юніті-центрі Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» на вул. Разумовського, 63, де за підтримки МБФ «Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» працює дитяча група для дітей клієнток проекту «Казка», було свято.

 

Для загального населення

( 1 Vote )
There are no translations available.

Одним з напрямків роботи проектів Українського Жіночого Фонду і Міжнародної Організації з міграції та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» є забезпечення доступності до інформації загального населення з попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми шляхом використання візуальних носіїв інформації в містах області. 

 

Попередити - значить врятувати

( 1 Vote )
There are no translations available.

Третього жовтня у вихованців  реабілітаційного центру для дітей Білгород-Дністровського району відбулася прем’єра спектаклю «Залишайся зіркою», в якому актори – це самі діти. І сценарій спектаклю був написаний дітьми з Одеси та спрямований на попередження торгівлі людьми. 

 

Відкриття Центру денного перебування дітей «Діти світу» в Білгород-Дністровському

( 1 Vote )
There are no translations available.

3 жовтня в м. Білгород-Дністровському Одеської області відбулася прес-конференція з приводу відкриття Центру денного перебування дітей вулиці, який створено в рамках  проекту Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» за підтримки МБФ «Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» «Профілактика ВІЛ/СНІДУ серед дітей вулиць у Білгород-Дністровському районі».

 

Презентація проекту "Вибір"

( 1 Vote )
There are no translations available.

26 вересня в конференц-залі Одеської обласної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу на тему «Співпраця державних органів влади і громадських структур щодо подолання дитячої безпритульності, бездоглядності та злочинності».

 

При любой погоде…

( 1 Vote )
There are no translations available.

Не секрет, что для футболистов-любителей очень важно иметь регулярную игровую практику. Хотя бы для того, чтобы чаще окунаться в атмосферу честной борьбы и здорового соперничества. Именно поэтому команда «Ария», созданная на базе Общественного Движения «Вера, Надежда, Любовь» находится в постоянном поиске достойных спарринг-партнёров. Напоминаем, что в состав команды «Ария» входят дети-беженцы и дети, оказавшиеся в Украине без сопровождения взрослых, и в этом году на Кубке ЮНИСЕФ команда заняла 3-е место. На этот раз нашим соперником стала команда «Дети мира» из города Белгорода–Днестровска – участники проекта МБФ «Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине» и ВНЛ «Профилактика ВИЧ/СПИД среди детей улиц в г. Белгород-Днестровске».

 

Поділились досвідом у розвитку гендерно-чутливих програм та гендерної рівності в м. Одеса

( 1 Vote )
There are no translations available.

10-11 вересня в м. Одеса відбулося Засідання Комітету з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України.

 

Вчились, як навчити молодь робити вірний вибір

( 1 Vote )
There are no translations available.

Початок роботи проекту «Вибір», спрямованого на первинну профілактику залежностей та злочинності серед учнівської молоді Одеси та Чернігова, розпочався з проведення навчального семінару для майбутніх тренерів, які будуть працювати у 8-х класах шкіл.

 

Прорив третього сектору Одеси

( 1 Vote )
There are no translations available.

06.09.2013 в клубі HUB-Одеса відбулася знаменна подія для громади міста Одеси - 50 керівників громадських об’єднань прийняли участь у розширеному засіданні Координаційної Ради керівників громадських та благодійних організацій при міському голові.

 

Спільне навчання лідерів НДО м. Одеси – одне з основних завдань в роботі Координаційної Ради керівників НДО при міському голові

( 1 Vote )
There are no translations available.

Вчора, 03.09.2013, в приміщенні HUB-клубу відбулася чергова зустріч лідерів третього сектору міста Одеси, які входять до складу оновленої Координаційної Ради керівників громадських та благодійних організацій  при міському голові.
 

Питаннями захисту та допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми, переймались служба у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації та громадські організації

( 1 Vote )
There are no translations available.

30 серпня в приміщенні ОДА відбулося засідання круглого столу «Про забезпечення дієвих заходів щодо впровадження транснаціонального захисту та допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми, дітям без супроводу та сім’ям мігрантів з дітьми».

 

Первинна профілактика негативних явищ серед учнів загальноосвітніх закладів Одеси та Чернігова

( 1 Vote )
There are no translations available.

Розпочато реалізацію спільного проекту НДО «Аратта» з м. Чернігова та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» з м. Одеси. Метою проекту є реалізація прав дитини на захист від шкідливих речовин через розвиток та поширення науково обґрунтованої первинної профілактики в школах Чернігова та Одеси.

 

Разом проти насильства

( 1 Vote )
There are no translations available.

30 липня 2013 року Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» проведено вуличну волонтерську акцію «Стоп насильству». Волонтерами та співробітниками партнерського проекту «Разом проти насильства» Українського Жіночого Фонду та нашої організації   на вулицях Одеси розповсюджувались брошури та буклети за темою попередження домашнього насильства, проводились консультування, надавалась контактна інформація державних та громадських організацій, куди можна звернутись за допомогою.

 

Час розвантаження

( 1 Vote )
There are no translations available.

Традиційно щорічно всі співробітники Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» приймають участь у тренінгу «Профілактика професійного вигорання», який проводиться на березі Чорного моря в Затоці.

 

Мобілізація зусиль влади та громадськості, спрямованих на захист прав дитини

( 1 Vote )
There are no translations available.

23 липня 2013 року о 15 годині в приміщенні ГУМВС України в Одеській області за адресою вул. Єврейська, 12 у конференц-залі відбулося засідання міжсекторальної робочої групи з питань захисту прав дітей Одеської обласної Координаційної Ради з протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, наркоманії та дитячої бездоглядності.

 

Когда поражение – это победа!

( 1 Vote )
There are no translations available.

После успешного выступления в Киеве на Кубке UNICEF перед нами встал вопрос: а как дальше быть с командой «Ария», созданной буквально накануне турнира? Будут ли её выступления носить эпизодический характер или стоит попытаться создать коллектив, способный успешно выступать на городских и украинских футбольных полях? Ведь содержание команды, хоть и аматорской, дело весьма хлопотное и затратное. Экипировка, аренда тренировочного поля, зарплата тренера – вот далеко не все расходные статьи.

 

Реальні кроки до розвитку гендерної політики на Одещині

( 1 Vote )
There are no translations available.

Вже другий рік поспіль на базі Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» працює жіночий клуб «Натхнення», членами якого є співробітниці та клієнтки проектів організації. Для нас було приємною новиною, що Обласна Громадська Рада прийняла рішення про створення аналогічного жіночого клубу при ОГР.

 

Молоді якісну інформацію, підтримку та зелену дорогу

( 1 Vote )
There are no translations available.

29 червня 2013 року в День молоді відбулася обласна акція. На красивішому бульварі нашого міста – Приморському бульварі, навколо пам’ятнику Дюку де Рішел’є були встановлені 3 сцени, палатки, в яких громадські організації мали можливість розповісти про себе, надати консультацію, розповсюдити інформаційно-освітню літературу.

 

Ми отримали «одеського Оскара» – Символ «Людини діла»

( 1 Vote )
There are no translations available.

1 липня 2013 року в «Білій Акації» відбулося уросте засідання, присвячене 40-річчю улюбленої газети одеситів «Вечерней Одессы». У святковому заході прийняли участь мер Одеси Костусєв О., заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Волошенков Д., багато друзів та запрошених, які вітали, дарували пам’ятні подарунки, говорили щирі слова подяки журналістам та головному редактору газети Ларисі Бурчо.

 

Спільна робота – конкретний результат

( 1 Vote )
There are no translations available.

01.07.2013 в приміщенні прес-клубу Національної Спілки журналістів України «Право» відбулася прес-конференція «Ні торгівлі людьми в Україні».

 

Журнал «Boss» только для лидеров

( 1 Vote )
There are no translations available.

В последнем номере глянцевого и очень престижного журнала «Boss» размещена статья «Команда неравнодушных», посвященная деятельности общественного движения «Вера, Надежда, Любовь».

 

Готуємось до літніх канікул

( 1 Vote )
There are no translations available.

10 травня в Південноукраїнському національному педагогічному Університеті ім. К.Д. Ушинського Управлінням сім’ї та молоді ОДА організовано семінар для 400 студентів, які будуть працювати на протязі літніх канікул вожатими в таборах відпочинку дітей.