Конкурс на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні (до 09.01.2018 р.)

( 0 Votes )
There are no translations available.

Завантажити оголошення


від 02 січня 2018 р.

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу

(далі – „Оголошення”)

 

Громадська Організація « Громадський рух «Віра, Надія, Любов» (далі – «Організатор») оголошує конкурс  на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні.

 

Для участі в конкурсі запрошуються державні, та приватні правові організації.

 

1. Мета проведення конкурсу: Дана закупівля необхідна для забезпечення доступу до вивчення української мови клієнтів проекту «Надання соціальної та психологічної допомоги шукачам притулку та біженцям в м. Одесі та Одеській області», що фінансується Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

2.Предмет закупівлі:  послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні протягом 3 місяців (не менше 108 академічних годин), 2-х груп комплекцією 10 осіб до 30 березня 2018 року включно на базі громадського руху «Віра, Надія, Любов» за адресою: м. Одеса, вул.Краснова,14. Заняття повинні проводитися 3 рази на тиждень по 3 академічні години для кожної групи, згідно затвердженого графіку. Для проведення курсів повинні використовуючи матеріали та методики розроблені для вивчення української мови іноземців та іноземних студентів. Слухачі повинні бути забезпечені необхідними методичними матеріалами на кожне заняття, по закінченню курсів слухачі повинні володіти українською мовою в обсязі достатньому для спілкування.

3. Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Щомісячно з січня 2018 року по 30 березня 2018 року

    

4. Кваліфікаційні та технічні вимоги.

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Освіта викладача української або англійської мови.

Диплом про вищу освіту

Досвід викладацької роботи не менше 3 років

Довідка з місця роботи

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

1. Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм     не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності,

2.Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування 3 групи  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

3.Копія довідки з ЄДРПОУ;

4. Копію статуту;

5. Довідка про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків та зборів стоном на початок 2018 року.

 

Всі копії документів повинні бути завіренні печаткою організації.

 

5. Склад цінової пропозиції:

  1. 1.Цінова пропозиція у вигляді рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо повинна включати пропозицію по кожній номенклатурній одиниці товару;
  2. 2.Виробника продукції.
  3. 3.Особливі умови у вигляді знижок та ін.
  4. 4.Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

6. Умови та терміни подання пропозицій.

Конкурс триває з 02 січня 2018 року до 9 січня 2018 року включно.

Пропозиції, які оформленні не належним чином, надісланні факсом або отримані після 16:00 год.9 січня 2018 року до розгляду не приймаються.

Пропозиції потрібно надсилати в запечатаних конвертах з поміткою конкурс на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні ” поштою на адресу: 65011, м.Одеса, вул.Краснова,14 або на електрону адресу tender@vnl.com.ua з зазначенням в розділі тема листа - „ конкурс  на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні» до 9 січня  2018 року до 16.00 (включно).

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«10» січня 2018 року, о 13 год. 00 хв. за київським часом за адресою: м. Одеса,  вул. Успенська буд. 53 До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» може на власний розсуд продовжити термін подання кнкурсних пропозицій, письмово повідомивши про це всім можливим постачальникам.

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками Голіков Ігор Сергійович, відповідальний за закупівлі, м. Одесса, вул. Краснова, 14, тел. 048-777-19-40, e-mail: tender@vnl.com.ua 

Всі документи, які надаються в пропозиціях, не повертаються.

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

7. Правила оформлення конкурсної пропозиції учасника:

 

1.   Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. конкурсні пропозиції.

2.   Всі копії будь-яких документів, що включаються в конкурсну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До конкурсної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати конкурсну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.   Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.   Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй конкурсній пропозиції несе учасник.

5.   Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.   Конкурсна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7.   У разі, якщо конкурсна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання конкурсних пропозицій, то така конкурсна пропозиція розглядатися не буде.

8.   До участі у оцінці конкурсних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

8. Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі).

 

Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із  закупівлі Організатора проводиться оцінка пропозицій, які відповідають технічнимта кваліфікаційним вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті.

 

Оцінка конкурсних пропозицій передбачає врахування декількох факторів, таких як: фінансовий стан, основна діяльність, попередні досягнення, рекомендації партнерів, вибіркової оцінки якості товарів та послуг, своєчасності виконання послуг.

 

Технічна оцінка включає такі фактори, як комплектність пакету документів, поданих на конкурс, можливість постачання найменувань продукції чи послуг, які зазначені в специфікації, умов постачання продукції, можливість сплати за товар по безготівкого переказу коштів.

 

Фінансова оцінка пропозиції буде розглянута у випадку успішного проходження процесу оцінки технічної та кваліфікаційної частин.

 

 

9. Прийняття пропозиції.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» не зобов’язаний надавати перевагу будь-якій організації чи конкретній торговій марці, які подають тендерні пропозиції та не бере на себе зобов’язання щодо вибору організації, яка пропонує найнижчу вартість послуг.

 

Контракт буде укладений з учасником,пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам ГО «ГР «Віра, Надія, Любов», зокрема економії, ефективності та найкращого співвідношення ціни і якості.

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

Приблизний перелік необхідних товарів

(перелік  не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди в залежності від потреб клієнтів)

 

Назва

Одиниця вимірювання

Вартість

  1. I.1.

Послуги з організації та проведення курсів української мови

Вартість курсу навчання однієї групи по 10 осіб тривалістю 108 академічні год. група

 

 

Додаткова інформація (у разі необхідності)

 

 

   65011, м. Одеса,                                                                                Uspenskayastr., 53

   вул. Успенська, 53                                                                             Odessa, 65011, Ukraine

   Тел.: 0482 63 33 39                                                                            Tel.: +38 0482 63 33 39

   Факс: 048 777 25 17                                                                           Fax: +38 048 777 25 17

   E-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it                                                                   E-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it "

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина