Тендер на закупівлю продовольчіх та господарских товарів.

( 0 Голоса )

 

 

 

від 24 березня 2017 р.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ № 2

про проведення тендеру

алі – „Оголошення)

     Громадська Організація «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю  продовольчіх та господарских товарів.

Джерело фінансування закупівлі : Дана закупівля продовольчіх та господарских товарів необхідна для забезпечення роботи проекту «Надання комплексу профілактичних послуг найбільш уразливим до ВІЛ-інфікування групам населення в м. Одесі та Одеській області», що фінансується БО "Мережа" та МБФ «Альянс громадського здоров'я».

Предмет закупівлі:                                                                                                                                        Продовольчі та господарські товари (перелік, найменування, розмір та ін. тех. характеристики у Додатку 1)

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Щоквартально з 01 квітня 2017 р. по 31 грудня 2017 року

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

Тендерна пропозиція

Обов'язкова безкоштовна доставка товару в офіс за адресою: вул. Успенська, 53

Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

[Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)]

 

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:

 1. 1.Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;
 2. 2.Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 3. 3.Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Слюсаренко Костянтин Миколайович, фінансовий менеджер,   тел. раб.: 0487772517,                          e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ">semikop@te.net.ua, вул. Успенська, 53

Пчельнікова Оксана Миколаївна – керівник напрямку тел. раб.: 0487772517,                                         e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ">semikop@te.net.ua вул. Успенська, 53

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. 1.Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

 

 1. 2.Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

 

 1. 3.Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

 1. 4.Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

 

 1. 5.Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

 

 1. 6.Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

 

 1. 7.У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

 

 1. 8.До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений    з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php ).
 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна_Україна_ індекс_65011_ місто_Одеса_ вул.Успенська буд._53 .      

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з _10_год. _00_хв. до  _18_год. _00 хв. (по 07 квітня - з 10 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.) за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «07квітня 2017 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

 

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«_10квітня _ 2017 року, о 14_ год. 00_ хв. за київським часом за адресою:                                 м. Одеса,  вул. Успенська буд. _53

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

 

 

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

Список-мінімум необхідних товарів

(список не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди)

Назва

Кількість

Вартість (грн./зазначити без ПДВ чи з ПДВ)

шт.

1

 Крем д/рук Dove 75 г Основний догляд (или эквивалент)

1 шт.

2

 Крем д/рук ЧЛ 75 мл Інтенсивне зволоження Сік Алое (или эквивалент)

1 шт.

3

Серветки Lady Cotton серветки вологі для інтимної гігієни  20 шт.  (или эквивалент)

1 шт.

4

Серветки д/інтим. гігієни Nivea 20 шт.  (или эквивалент)

1 шт.

5

Серветка вол. д/інтим.гіг. Novita 15шт  (или эквивалент)

1 шт.

6

Мило рідке Сейфгард 250 мл Класичне (или эквивалент)

1 шт.

7

Мило рідке Fa 250 мл з лосьйоном грейпфрут  (или эквивалент)

1 шт.

8

Мило рідке Palmolive 300 мл Оливк. Молочко  (или эквивалент)

1 шт.

9

Мило Fax 70 г Персик

1 шт.

10

Цукерки Рошен 250 г Слівки-лінивки

1 шт.

11

Цукерки Рошен 250 г Шалена бджілка фрутті

1 шт.

12

Цукерки Рошен 250 г Джеллі

1 шт.

13

Олія Розумниця Соняшникова 870 мл раф.

1 шт.

14

Олія Олейна 0,87 л Традиційна

1 шт.

15

 Олія Стожар 0,87 л раф.

1 шт.

16

Цукор Українська Зірка 1 кг

1 шт.

17

Сахар "Ваш сахар" 1кг.

1 шт.

18

 Молоко згущ. Ічня 300 г д/пак.

1 шт.

19

Паштет Онисс 240 г ж/б М'ясний

1 шт.

20

Паштет Львівський 250 г ж/б

1 шт.

21

Кава Якобз Монарх 170 г пак. розч.

1 шт.

22

Кава Нескафе Голд 140 г мяг. уп.

1 шт.

23

Кава Карт Нуар 140 г пак. розчин.

1 шт.

24

Чай Майський 50 г Царська Корона

1 шт.

25

Чай Ліптон Yellow label tea 100 шт.

1 шт.

26

Чай Майський 100 шт. Байховий

1 шт.

27

Чай Бесіда 100 шт. классический черный

1 шт.

 

Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки

 

Безготівковий розрахунок                                           -                      так      ні

Безкоштовна доставка товару в офіс                           -                       так      ні

 

Дата__________

 

Посада_______________                              Підпис _____________

 

Печатка Організації

 

 

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина