Тендер на постачання продуктів харчування та господарських товарів (до 22.02.2017 р)

( 1 Голос )

Завантажити оголошення: 4_ПРОДУКТЫ_ГИГИЕНА_2017_TENDER.docx

 

від 1 лютого 2017 р.

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення тендеру

(далі – „Оголошення”)

 

Громадська Організація « Громадський рух «Віра, Надія, Любов» (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю продуктів харчування та господарських товарів.

 

Для участі в конкурсі запрошуються державні, та приватні правові організації.

 

1. Мета проведення конкурсу: обрання постачальника на закупівлю продуктів харчування та господарських товарів рамках роботи проекту «Надання соціальної та психологічної допомоги шукачам притулку та біженцям в м. Одесі та Одеській області», що фінансується Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

 

2.Предмет закупівлі: продукти харчування та господарські товари.

 

3.Специфікація товару: на закупівлю продуктів харчування та господарських товарів

(перелік, найменування, розмір та ін. тех. характеристики у Додатку 1)

 

4. Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

На протязі 2017 року

    

5. Кваліфікаційні та технічні вимоги.

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

Відкритий розрахунковий рахунок

Доставка за адресою: Краснова, 14

Примітка у тендерній пропозиції про можливість доставки

Пропозиція має включати лише  продукти харчування та господарські товари, які належним чином сертифіковані в Україн (якщо товар сертифікується),  та допущені до використання згідно вимог чинного законодавства України.

 

1.Копії сертифікатів якості продукції

2. Зазначити наявність відстрочки платежу або її відсутність.

3. Вказати умови постачання.

4. Надати копії сертифікатів якості на продукцію, що приймає участь в пропозиції;

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

1. Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм     не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності,

2.Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування 2 або 3 групи  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

3.Копія довідки з ЄДРПОУ;

4. Копію статуту;

5. Довідка про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків та зборів стоном на початок 2017 року.

6.Копія державної ліцензії та дозволів з контролю якості харчових продуктів та господарських на здійснення їх продажу що є державною гарантією про надійність своєї діяльності, якщо це передбачено чинним законодавством

 

Всі копії документів повинні бути завіренні печаткою організації.

 

 

 

6. Склад цінової пропозиції:

  1. 1.Цінова пропозиція у вигляді рахунку-фактури , пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо повинна включати пропозицію по кожній номенклатурній одиниці товару згідно Додатку 1;
  2. 2.Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).
  3. 3.Особливі умови у вигляді знижок та ін.
  4. 4.Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

7. Умови та терміни подання пропозицій.

Технічна та Фінансова пропозиції повинні бути чітко відокремлені,запечатані у різні конверти. Невиконання цієї вимоги може призвести до дискваліфікації.

Тендер триває з 1 лютого 2017 року до 22 лютого 2017 року включно.

Пропозиції, які оформленні не належним чином, надісланні факсом або отримані після 16:00 год. 22 лютого 2017 року до розгляду не приймаються.

Пропозиції потрібно надсилати в запечатаних конвертах з поміткою „Тендер– продукти харчування  та господарські товари” поштою на адресу: 65011, м.Одеса, вул.Краснова, до 22 лютого 2017 року до 16.00 (включно).

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«23» лютого 2015 року, о 14 год. 00 хв. за київським часом за адресою: м. Одеса,  вул. Успенська буд. 53 До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» може на власний розсуд продовжити термін подання тендерних пропозицій, письмово повідомивши про це всім можливим постачальникам.

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: Голіков Ігор Сергійович, відповідальний за закупівлі, м. Одесса, вул. Краснова, 14, тел. 048-777-19-40, e-mail: tender@vnl.com.ua 

Всі документи, які надаються в пропозиціях, не повертаються.

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

8. Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 

1.   Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2.   Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.   Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.   Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.   Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.   Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7.   У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така тендерна пропозиція розглядатися не буде.

8.   До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

9. Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі).

 

Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із  закупівлі Організатора проводиться оцінка пропозицій, які відповідають технічним та кваліфікаційним вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті.

 

Оцінка тендерних пропозицій передбачає врахування декількох факторів, таких як: фінансовий стан, основна діяльність, попередні досягнення, рекомендації партнерів, вибіркової оцінки якості товарів та послуг, своєчасності виконання послуг.

 

Технічна оцінка включає такі фактори, як комплектність пакету документів, поданих на тендер, можливість постачання найменувань продукції чи послуг, які зазначені в специфікації, умов постачання продукції, можливість сплати за товар по безготівкого переказу коштів.

 

Фінансова оцінка пропозиції буде розглянута у випадку успішного проходження процесу оцінки технічної та кваліфікаційної частин.

 

 

10. Прийняття пропозиції.

 

ГО «Гл³ра, Надія, Любов» може на власний розсуд збільшити або зменшити запропонований обсяг замовлення автомобільного пального, укладаючи контракт, і не розраховує на значну зміну запропонованих розцінок. Будь-яке збільшення чи зменшення обсягу пального за контрактом обговорюватиметься з переможцем тендеру під час остаточного оформлення замовленння.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» не зобов’язаний надавати перевагу будь-якій організації чи конкретній торговій марці, які подають тендерні пропозиції та не бере на себе зобов’язання щодо вибору організації, яка пропонує найнижчу вартість послуг.

 

Контракт буде укладений з учасником,пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам ГО «ГР «Віра, Надія, Любов», зокрема економії, ефективності та найкращого співвідношення ціни і якості.

 

 

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

Приблизний перелік необхідних товарів

(перелік  не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди в залежності від потреб клієнтів)

 

Назва

Одиниця вимірювання

Вартість

1.

Борошно вищий гатунок

 кг.

 

2.

Олія рафінована

 л.

 

3.

Цукор пісок

 кг.

 

4.

Крупа гречана

 кг.

 

5.

Рис

 кг.

 

6.

Крупа кукурудзяна

 кг.

 

7.

Крупа ячна

 кг.

 

8.

Макарони

 кг.

 

9.

Вермішель

 кг.

 

10.

Рибна консерва

 бан.

 

11.

Консервована курка

 бан.

 

12.

Консервована яловичина

 бан.

 

13.

Чай

 гр.

 

14.

Консервовані овочі

 бан.

 

15.

Суп швидкого приготування

 уп.

 

16.

Масло

 гр.

 

17.

Молоко

 л.

 

18.

Сгущене молоко

Бан.

 

19.

Сік у асортименті (1000мл)

Л.

 

20.

Засіб для миття посуду

мл

 

21.

Зубна щітка

шт

 

22.

Зубна паста

шт

 

23.

Зубна паста дитяча

 

 

24.

Шампунь

мл

 

25.

Універсальний засіб для дизенфекції

мл

 

26.

Гель для душу

мл

 

27.

Гель для купання дитячій

 

 

28.

Мило господарське

шт

 

29.

Мило туалетне

шт

 

30.

Мочалка

шт

 

31.

Губки для посуду

шт

 

32.

Туалетній папір

шт

 

33.

Пральний порошок

кг

 

34.

Білизна

мл

 

35.

Порошок для чищення

г

 

36.

Засіб для чищення унітазу

шт

 

37.

Підгузки

уп

 

38.

Жіночі прокладки

уп

 

39.

Швабра

шт

 

40.

Насадки до швабри

шт

 

41.

Перчатки гумові господарчі

пара

 

42.

Серветка віскозна

шт

 

43.

Серветка вологопоглинаюча

шт

 

44.

Шкребок металевий

шт

 

45.

Освіжувач повітря

шт

 

46.

Рушник паперовий

шт

 

47.

Відро господарче

шт

 

Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки

 

 

 

   65011, м. Одеса,                                                                                Uspenskaya str., 53

   вул. Успенська, 53                                                                            Odessa, 65011, Ukraine

   Тел.: 0482 63 33 39                                                                            Tel.: +38 0482 63 33 39

   Факс: 048 777 25 17                                                                           Fax: +38 048 777 25 17

   E-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript                                                                  E-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript "> Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина