Тендер на місцеву закупівлю послуг з ремонту та обслуговуванню авто (до 16.02.2017 р)

( 0 Votes )
There are no translations available.

Завантажити оголошення: 2_remont_avto_2017_ZAPYT.docx

 

від 2 лютого 2017 р.

 

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

 (далі – „Запит)

 

Громадська Організація « Громадський рух «Віра, Надія, Любов» (далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю послуг «РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТО».

 

Для участі в конкурсі запрошуються державні, та приватні правові організації.

 

1. Мета проведення конкурсу: обрання постачальника на РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТО в рамках роботи проекту «Надання соціальної та психологічної допомоги шукачам притулку та біженцям в м. Одесі та Одеській області», що фінансується Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

 

2.Предмет закупівлі: РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТО.

 

3.Специфікація товару: (перелік, найменування, розмір та ін. тех. характеристики у Додатку

 

4. Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

На протязі 2017 року

    

5. Кваліфікаційні та технічні вимоги.

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

Відкритий розрахунковий рахунок

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

1. Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм     не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності,

2.Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування 2 або 3 групи  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

3.Копія довідки з ЄДРПОУ;

 

Всі копії документів повинні бути завіренні печаткою організації.

 

6. Склад цінової пропозиції:

 1. 1.Цінова пропозиція у вигляді рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо повинна включати пропозицію по кожній номенклатурній одиниці товару;
 2. 2.Особливі умови у вигляді знижок та ін.
 3. 3.Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).
 4. 4.Перелік ремонтних робіт по видах,  які може проводити постачальник.
 5. 5.Вартість нормогодини по видах робіт (якщо відрізняються).
 6. 6.Надати регламент виконання технічних робіт.
 7. 7.Гарантійні зобов’язання на виконані роботи.

 

7. Умови та терміни подання пропозицій.

Технічна та Фінансова пропозиції повинні бути чітко відокремлені,запечатані у різні конверти. Невиконання цієї вимоги може призвести до дискваліфікації.

Запит цінових триває з 2 лютого 2017 року до 16 лютого 2017 року включно.

Пропозиції, які оформленні не належним чином, надісланні факсом або отримані після 16:00 год. 16 лютого 2017 року до розгляду не приймаються.

Пропозиції потрібно надсилати в запечатаних конвертах з поміткою РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТО ” поштою на адресу: 65011, м.Одеса, вул.Краснова, 14 до 16 лютого 2017 року до 16.00 (включно).

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«17» лютого 2017 року, о 12 год. 00 хв. за київським часом за адресою: м. Одеса,  вул. Успенська буд.53 До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» може на власний розсуд продовжити термін подання цінових пропозицій, письмово повідомивши про це всім можливим постачальникам.

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками Голіков Ігор Сергійович, відповідальний за закупівлі, м. Одесса, вул. Краснова, 14, тел. 048-777-19-40, e-mail: tender@vnl.com.ua 

Всі документи, які надаються в пропозиціях, не повертаються.

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

8. Правила оформлення пропозиції учасника:

 

1.   Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Цінові пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2.   Всі копії будь-яких документів, що включаються в  пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До  пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати цінову пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.   Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.   Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй  пропозиції несе учасник.

5.   Строк дії цінової пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.   Цінова пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією  пропозицій.

7.   У разі, якщо пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання цінових пропозицій, то така пропозиція розглядатися не буде.

8.   До участі у оцінці  пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються  пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

9. Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі).

 

Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із  закупівлі Організатора проводиться оцінка пропозицій, які відповідають технічним та кваліфікаційним вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті.

 

Оцінка пропозицій передбачає врахування декількох факторів, таких як: фінансовий стан, основна діяльність, попередні досягнення, рекомендації партнерів, вибіркової оцінки якості товарів та послуг, своєчасності виконання послуг.

 

Технічна оцінка включає такі фактори, як комплектність пакету поданих документів, можливість постачання найменувань продукції чи послуг, які зазначені в специфікації, умов постачання продукції.

 

Фінансова оцінка пропозиції буде розглянута у випадку успішного проходження процесу оцінки технічної та кваліфікаційної частин.

 

 

10. Прийняття пропозиції.

 

ГО «Гл³ра, Надія, Любов» може на власний розсуд збільшити або зменшити запропонований обсяг замовлення ремонтних робіт, укладаючи контракт, і не розраховує на значну зміну запропонованих розцінок. Будь-яке збільшення чи зменшення обсягу робіт за контрактом обговорюватиметься з переможцем  під час остаточного оформлення замовленння.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 робочих днів з дати відкриття пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» не зобов’язаний надавати перевагу будь-якій організації чи конкретній торговій марці, які подають  пропозиції та не бере на себе зобов’язання щодо вибору організації, яка пропонує найнижчу вартість послуг.

 

Контракт буде укладений з учасником,пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам ГО «ГР «Віра, Надія, Любов», зокрема економії, ефективності та найкращого співвідношення ціни і якості.

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

Приблизний перелік необхідних послуг

(перелік  не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди в залежності від потреб клієнтів)

Авто, яке потребує ремонту: ГАЗ 32213-418 (Газель) 2,464см3.

 

 1. 1.Швидке та професійне проведення планових робіт, згідно пробігу та періоду служби
 2. 2.Чітке виконання робіт згідно з номенклатурою, а також вчасне та професійне виявлення можливих поломок
 3. 3.Вчасне повідомлення про можливі несправності в автомобілі
 4. 4.Попереднє погодження проведення позапланових робіт, та придбання з/ч
 5. 5.Відповідальне ставлення до розборки та збірки авто
 6. 6.Вчасне забезпечення надійними та необхідними запасними частинами для проведення планових та позапланових робіт
 7. 7.Надання гарантії на виконані роботи та оригінальні з/ч. У разі повторної поломки – виконання робіт за рахунок сервісного центру
 8. 8.Відповідальне ставлення до обслуговування авто, а саме: в порядку живої черги та роботи єдиної відповідальної особи
 9. 9.За можливості - надання автомобіля на підміну, у разі обслуговування автомобіля компанії більше 1 робочого дня.

10. Спрощена процедура обміну документами та розрахунку

11. Мижливість відстрочки платежу.

12. Видача авто в домовлений термін

 

 

 

   65011, м. Одеса,                                                                                Uspenskaya str., 53

   вул. Успенська, 53                                                                            Odessa, 65011, Ukraine

   Тел.: 0482 63 33 39                                                                            Tel.: +38 0482 63 33 39

   Факс: 048 777 25 17                                                                           Fax: +38 048 777 25 17

   E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду                                                                  E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду "> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
РосійськаУкраїнськаEnglish (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина