Тендер на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні (до 17.01.2017 р.)

( 1 Vote )
There are no translations available.

Завантажити оголошення: Ogoloshennya_ukr_mova_2017_ZAPYT.docx

 

 

від 3 січня 2017 р.

 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення тендеру

(далі – „Оголошення”)

 

Громадська Організація « Громадський рух «Віра, Надія, Любов» (далі – «Організатор») тендер на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні.

 

Для участі в конкурсі запрошуються державні, та приватні правові організації.

 

1. Мета проведення конкурсу: Дана закупівля необхідна для забезпечення доступу до вивчення української мови клієнтів проекту «Надання соціальної та психологічної допомоги шукачам притулку та біженцям в м. Одесі та Одеській області», що фінансується Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.

2.Предмет закупівлі:  послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні протягом 6 місяців (не менше 144 академічних годин), 4-х груп комплекцією від 15 до 25 осіб на протязі 2017 року на базі громадського руху «Віра, Надія, Любов» за адресою: м. Одеса, вул.Краснова,14. Заняття повинні проводитися 3 рази на тиждень по 2 академічні години для кожної групи, згідно затвердженого графіку. Протягом кожних 6 місяців курси повинні проводитися для 2 груп. Для проведення курсів повинні використовуючи матеріали та методики розроблені для вивчення української мови іноземців та іноземних студентів. Слухачі повинні бути забезпечені необхідними методичними матеріалами на кожне заняття, по закінченню курсів слухачі повинні володіти українською мовою в обсязі достатньому для спілкування.

3. Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Щомісячно з січня 2017 року по 31 грудня 2017 року

    

4. Кваліфікаційні та технічні вимоги.

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Освіта викладача української або англійської мови.

Диплом про вищу освіту

Досвід викладацької роботи не менше 3 років

Довідка з місця роботи

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

1. Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм     не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності,

2.Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування 3 групи  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

3.Копія довідки з ЄДРПОУ;

4. Копію статуту;

5. Довідка про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових податків та зборів стоном на початок 2017 року.

 

Всі копії документів повинні бути завіренні печаткою організації, якщо вона передбачена.

 

5. Склад цінової пропозиції:

  1. 1.Цінова пропозиція у вигляді рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо повинна включати пропозицію по кожній номенклатурній одиниці товару;
  2. 2.Виробника продукції.
  3. 3.Особливі умови у вигляді знижок та ін.
  4. 4.Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

6. Умови та терміни подання пропозицій.

Технічна та Фінансова пропозиції повинні бути чітко відокремлені,запечатані у різні конверти. Невиконання цієї вимоги може призвести до дискваліфікації.

Тендер триває з 3 січня 2017 року до 17 січня 2017 року включно.

Пропозиції, які оформленні не належним чином, надісланні факсом або отримані після 16:00 год.17 січня 2017 року до розгляду не приймаються.

Пропозиції потрібно надсилати в запечатаних конвертах з поміткою тендер на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні ” поштою на адресу: 65011, м.Одеса, вул.Краснова,14 або на електрону адресу tender@vnl.com.ua з зазначенням в розділі тема листа - „ тендер на послуги з організації проведення курсів української мови для біженців та шукачів притулку в Україні» до 17 січня  2017 року до 16.00 (включно).

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«18» січня 2015 року, о 13 год. 00 хв. за київським часом за адресою: м. Одеса,  вул. Успенська буд.53 До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» може на власний розсуд продовжити термін подання тендерних пропозицій, письмово повідомивши про це всім можливим постачальникам.

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками відповідальні за закупівлі, м. Одесса, вул. Краснова, 14, тел. 048-777-19-40, e-mail: tender@vnl.com.ua 

Всі документи, які надаються в пропозиціях, не повертаються.

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

7. Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 

1.   Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

2.   Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

3.   Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

4.   Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

5.   Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

6.   Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

7.   У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така тендерна пропозиція розглядатися не буде.

8.   До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

8. Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі).

 

Спочатку серед поданих пропозицій Комітетом із  закупівлі Організатора проводиться оцінка пропозицій, які відповідають технічним та кваліфікаційним вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті.

 

Оцінка тендерних пропозицій передбачає врахування декількох факторів, таких як: фінансовий стан, основна діяльність, попередні досягнення, рекомендації партнерів, вибіркової оцінки якості товарів та послуг, своєчасності виконання послуг.

 

Технічна оцінка включає такі фактори, як комплектність пакету документів, поданих на тендер, можливість постачання найменувань продукції чи послуг, які зазначені в специфікації, умов постачання продукції, наявність розгалуженої мережі заправок в розрізі міста Одеси, можливість сплати за товар по безготівкого переказу коштів.

 

Фінансова оцінка пропозиції буде розглянута у випадку успішного проходження процесу оцінки технічної та кваліфікаційної частин.

 

 

9. Прийняття пропозиції.

 

ГО «Гл³ра, Надія, Любов» може на власний розсуд збільшити або зменшити запропонований обсяг замовлення автомобільного пального, укладаючи контракт, і не розраховує на значну зміну запропонованих розцінок. Будь-яке збільшення чи зменшення обсягу пального за контрактом обговорюватиметься з переможцем тендеру під час остаточного оформлення замовленння.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

 

ГО «ГР «Віра, Надія, Любов» не зобов’язаний надавати перевагу будь-якій організації чи конкретній торговій марці, які подають тендерні пропозиції та не бере на себе зобов’язання щодо вибору організації, яка пропонує найнижчу вартість послуг.

 

Контракт буде укладений з учасником,пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам ГО «ГР «Віра, Надія, Любов», зокрема економії, ефективності та найкращого співвідношення ціни і якості.

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

Приблизний перелік необхідних товарів

(перелік  не є остаточним, буде змінюватись протягом дії угоди в залежності від потреб клієнтів)

 

Назва

Одиниця вимірювання

Вартість

  1. I.1.

Послуги з організації та проведення курсів української мови

Вартість курсу навчання однієї групи від 15 до 25 осіб тривалістю 144 академічні год. група

 

 

Додаткова інформація (у разі необхідності)

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина