старт автомобільного пробігу під назвою «Тільки машини на запчастини»

( 3 Голоса )

57e35816ce4f2 грудня об 9:30 годині відбудеться старт автомобільного пробігу під назвою «Тільки машини на запчастини», присвяченому Міжнародному Дню боротьби з рабством, маршрут автопробігу: місто Одеса з площі 10 квітня по поспекту Шевченко по вул. Пушкінська, вул. Дерибасівська ,  вул. Ришельевська  та кінець автопробігу на Привокзальної площі початок о 11:00 годині.

Україна є країною походження, транзиту і місця призначення в торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, понад 160000 Українських постраждалих від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну одним з найбільших «постачальників» підневільної робочої сили в Європі.

Автопробіг «Тільки машини на запчастини» організовано Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» у партнерстві з НДО інших областей, які є членами Всеукраїнської мережі організацій, які протидіють торгівлі людьми. Захід проводиться за підтримки представництва Міжнародної Організації з Міграції в Україні. Метою автопробігу є профілактика торгівлі людьми, привертання уваги громади до наявності проблеми сучасного рабства та його ганебного прояву – торгівля органами людини. Участь у заході візьмуть більш ніж 10 екіпажів.

            

 

Контактна особа: Яковенко Денис, тел.: 0508677900

Громадський рух «Віра, Надія, Любов» м. Одеса, вул. Успенська, 53 

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)