Тендер на закупівлю техніки та комп'ютерної техніки (до 26.09.2016)

( 1 Vote )
There are no translations available.

Завантажини оголошення: Оголошення про тендер на закупівлю Компютерної техніки.docx


від 12 вересня 2016 р.

 

ОГОЛОШЕННЯ № 2

про проведення тендеру

алі – „Оголошення)

     Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю  техніки та комп'ютерної техніки.

Джерело фінансування закупівлі : Дана закупівля необхідна для забезпечення канцелярськими товарами працівників проекту «Посилення компоненту по роботі з підліткамі в контексті національной відповіді на епідемію ВІЛ / СНІД в Україні», що фінансується «Об'єднання підлітків і молоді «Тінерджайзер».

Предмет закупівлі:                                                                                                                                        Техніка та комп'ютерна техніка (перелік, найменування, розмір та ін. тех. характеристики у Додатку 1)

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг:

Техніка та комп'ютерна техніка, зазначена в Додатку 1 до цього договору мают бути одноразово

закуплені в строк до 15 жовтня 2016 року

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

[Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)]

 

 

Склад тендерної пропозиції:

  1. 1.Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;
  2. 2.Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Слюсаренко Костянтин Миколайович, фінансовий менеджер,   тел. раб.: 0487772517,    e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ">semikop@te.net.ua, вул. Успенська, 53

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

  1. 1.Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.

 

  1. 2.Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

 

  1. 3.Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

 

  1. 4.Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

 

  1. 5.Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.

 

  1. 6.Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

 

  1. 7.У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

 

  1. 8.До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна_Україна_ індекс_65011_ місто_Одеса_ вул.Успенська буд._53 .           

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з _10_год. _00_хв. до  _18_год. _00 хв. (по 26 вересня - з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.) за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «26вересня 2016 року, до 17 год. 00 хв. за київським часом.

 

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«_27 » вересня_ 2016 року, о 15_ год. 00_ хв. за київським часом за адресою:                                 м. Одеса,  вул. Успенська буд. _53

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

 

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

 

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

 

 

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

Список-мінімум необхідних товарів

 

1-й лот

Назва

Кількість

шт.

Вартість (грн./зазначити без ПДВ чи з ПДВ)

1.

Desktop (Монитор Lenovo LI2215,  Intel Core i7 – 6700, ASUS H 170-PRO, DDR4 8 GB,    HDD 2 TB, Case (GPS-700A8 ATX 700 W)

        6 шт.

 

 

2-й лот

Назва

Кількість

шт.

Вартість (грн./зазначити без ПДВ чи з ПДВ)

1.

Телевізор Samsung UE55J5500

1 шт.

 

2.

Фотокамера Canon EOS 750D

1 шт.

 

 

 

Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина