Формуємо команду підлітків-лідерів

( 4 Голоса )

1007 липня в молодіжному арт-кафе "Базілік" відбулася перша зустріч майбутньої команди підлітків-лідерів, які виявили щире бажання стати лідерами та захищати права дітей, котрі опинилися в складному становищі, мають ризик вживання наркотичних засобів, використання інших ризикових форм поведінки. Команда налаштована на формування засад здорового способу життя у дітей та молоді, підтримку дітей, які опинилися втягнутими у проблему ВІЛ/СНІД.
Спочатку було знайоство. Молодіжні лідери Ольга, Макс і Нелля звернулися до підлітків з пропозицією об'єднання зусиль. Можно сміливо сказати, що перші кроки зроблені: команда підтримала пропозицію Неллі про звернення підлітків до влади на засіданні Круглого столу. Крім того, члени команди висловили бажання пройти додаткове навчання та запросити лідерів київської команди Teenergizer для проведення тренінгу для всіх членів команди. Було багато пропозицій, думок. Прийняли рішення, провести наступну зустріч 15 липня, на якій розпочати підготовку звернення підлітків до влади, продумати назву команди та її місію, проговорити напрямки роботи ініціативної групи.


Заходи проводяться в рамках проекту «Посилення соціального компоненту по роботі з ВІЛ-позитивними та уразливими до ВІЛ підлітками в м. Одесі та Одеській області» за підтримки ЮНІСЕФ.

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)