Роль жінок у побудові багатостороннього діалогу релігійних організацій, влади, громадського суспільства для попередження скоєння злочинів на ґрунті ненависті та використання мови ворожнечі

( 3 Votes )
There are no translations available.

5Зустріч жінок-парафіянок різних релігійних конфесій відбулася 22 липня 2016 року в затишному залі готелю «Вінтаж». Тема для обговорення досить актуальна та затребувана часом - «Роль жінок у побудові багатостороннього діалогу релігійних організацій, влади, громадського суспільства для попередження скоєння злочинів на ґрунті ненависті та використання мови ворожнечі». Даний захід став можливим за підтримки ОБСЄ/БДІПЛ. Регіональним партнером проекту є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації. Зі змістовним аналізом ситуації, пов’язаної з діяльністю релігійних організацій в Одеській області, перед учасницями виступила начальника відділу управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Різникова Ярослава Олексіївна. Інформацію по проекту і діяльності в його межах надала голова ГР, кандидат юридичних наук Семікоп Тетяна Євгеніївна, юридичну та правову оцінку протиправних дій, які скоюються на ґрунті ненависті та упередженого ставлення, дала заступник голови ГР, юрист Костюк Ольга Йосипівна.

Всі учасниці прийняли активну участь в обговоренні ситуації в Одесі, і що саме важливе – стали планувати спільну діяльність, яку можемо впроваджувати разом задля покращання ситуації та об’єднання зусиль в розбудові партнерських відносин між владою, релігійними структурами та громадами. До заходів проекту виразили готовність долучитися представники Асоціації жіночих організацій Одеської області.

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)