Тендер на закупку детской и взрослой обуви и одежды (до 05.12.2015)

( 0 Votes )
There are no translations available.

ОГОЛОШЕННЯ № 13

про проведення тендеру

(далі – „Оголошення”)

     Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» (далі – «Організатор») оголошує тендер на закупівлю одяга та взуття для дорослих та дітей.

Джерело фінансування закупівлі: УВКБ ООН по проекту «Надання соціально-психологічної допомоги біженцям та шукачам притулку в Україні».

Предмет закупівлі:                                                                                                                                   одяг та взуття для дорослих та дітей (перелік, найменування, розмір та ін. тех. характеристики у Додатку 1)

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

З 01 грудня 2015 р. по 15 грудня 2015 року

 

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

Тендерна пропозиція

Обов'язкова доставка товару в офіс за адресою: вул. Краснова, 14

Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

[Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)]

 

 

Склад тендерної пропозиції:

  1. 1.Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;
  2. 2.Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
  3. 3.Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

 

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Костюк Ольга Йосипівна, координатор проекту,   тел. раб.: 0487771940,    тел. моб.: 0675194667  e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it "> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , вул. Успенська, 53

Тимчик Юлія Анатоліївна – соціальний робітник, тел. раб.: 0487771940, тел. моб.: 0637833038  e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it "> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it вул. Краснова, 14

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

  1. 1.Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто, електронною поштою або кур‘єрською поштою.
  2. 2.Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
  3. 3.Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  4. 4.Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
  5. 5.Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 30 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
  6. 6.У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
  7. 7.До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна_Україна_ індекс_65011_ місто_Одеса_ вул.Успенська буд._53 .      

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з _10_год. _00_хв. до  _18_год. _00 хв. (по 5 грудня - з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв.) за київським часом.

 

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «5» грудня 2015 року, до 12 год. 00 хв. за київським часом.

 

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«5» грудня 2015 року, о 14 год. 00 хв. за київським часом за адресою: м. Одеса,  вул. Успенська буд. 53

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 3 робочих днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 3 дні. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів телефоном або електронною поштою.

 

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

 

Список необхідних товарів

Назва

Кількість

шт.

1

Комбінезон дівчинка/хлопчик

12

2

Куртка тепла дівчинка/хлопчик 70-1,10 см

44

3

Куртка тепла дівчинка/хлопчик 1,10-1,50 см

65

4

Куртка хлопчик 1,50-1,80 см

22

5

Куртка дівчинка 1,50-1,80 см

29

6

Черевики хлопчачі, дівочі розмір. 19-29

44

7

Черевики хлопчачі розмір. 29-36

65

8

Черевики хлопчачі розмір. 36-43

51

9

Куртка зимова жіноча

40

10

Чоботи жіночі зима

40

11

Куртка зимовачоловіча

60

12

Черевики чоловічі зима

60

 

Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина