Міжнародний День захисту дітей в Одесі

( 1 Голос )

зазищадетей 1З 1-го червня в Одесі співробітниками та волонтерами Громадського руху «Віра, Надія, Любов» в межах відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводиться серія заходів для надання допомоги дітям тих категорій, які потребують нашої уваги та підтримки. Так, 1 червня із великим задоволенням співробітники відвідали та підтримали виставку художніх робіт та картин-вишиванок, зроблених дітьми-аутистами, яка проходила в Міському саду. Окрім дітей в заході приймали участь їх батьки, які пишались роботами своїх талановитих дітей. Всі діти отримали заохочувальні подарунки та гелеві кульки від Громадського Руху. 2 червня у Пункті тимчасового розміщення біженців Громадський рух «Віра, Надія, Любов» влаштував для дітей-біженців та шукачів притулку в Україні справжнє свято з веселими спортивними конкурсами «Веселі старти», анімацією, нагородами та подарунками. Діти активно брали участь у спортивних змаганнях та спілкувалися між собою та соціальними консультантами, скрізь лунав дитячий сміх.

зазищадетей 2

зазищадетей 3

зазищадетей 4

3 червня в Одесі активісти Громадського руху «Віра, Надія, Любов» для дітей та підлітків з малозабезпечених сімей влаштували безкоштовне відвідування міського зоопарку та пригостили присутніх морозивом, яке безкоштовно надане ВАТ «Таврія-В».

зазищадетей 5

зазищадетей 6

Заходи для дітей, присвячені Міжнародному дню захисту тривають. Тренери заходів: Тищенко Вікторія, Тимчик Юлія, Пчельникова Оксана. Контактний телефон: (048) 777-25-17 Електронна пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)