Міжнародний День Пам’яті померлих від СНІДу у пенітенціарних закладах Одеської області

( 1 Vote )
There are no translations available.

пенитенциарка 119 травня – 2 червня в Одеській області співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» провели низку акцій, присвячених Міжнародному Дню Пам’яті померлих від СНІДу. День Пам’яті проводиться щорічно третьої неділі травня. Основна мета проведення акцій: згадати тих, хто пішов від епідемії, підтримати людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, їхніх друзів та близьких, а також звернути увагу суспільства на існуючу проблему. 

19 травня у Ширяєвському Виправному Центрі - 111 співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» та співробітники районного відділу культури в межах акції провели інформаційний захід та концерт для засуджених, на якому згадали тих, хто пішов з життя від епідемії. Координатор проекту виступила перед аудиторією з важливою інформацією, як зберегти своє здоров’я та життя та куди можна звернутися за допомогою.

пенитенциарка 2

22 травня у Південній Виправній Колонії - 51 співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» в межах акції провели тренінг з профілактики та лікування захворювання, групове консультування з питань ВІЛ/СНІДу. Метою проведення тренінгу є привернення уваги засуджених до існуючоъ проблеми, поінформування про фактори ризику та способи розповсюдження ВІЛ/СНІДу, а також міри запобігання інфікуванню.

пенитенциарка 3

пенитенциарка 4


24 травня у Одеській Виправній Колонії - 14 співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» та учасники школи волонтерів «Фенікс», яка вже кілька років працює на базі колонії, в межах акції провели концерт, учасниками та акторами на якому були засуджені, на якому згадали людей, які пішли з життя, читали власні вірші та спілкувалися зі спеціалістами. 24 травня в Ізмаїльському слідчому ізоляторі співробітниками Громадського руху провели тренінг з профілактики та лікування захворювання ВІЛ/СНІДом з інтерактивним спілкуванням, відповідями на запитання, консультуванням, розповсюдженням інформаційно-освітньої тематичної літератури.

пенитенциарка 5

пенитенциарка 6

 

26 травня у Чорноморській Виправній Колонії - 74 співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» провели тренінг з поінформування ув’язнених по необхідних заходах профілактики та особливостей лікування захворювання.

пенитенциарка 7

пенитенциарка 8

 

2 червня у ЧВК-74 співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» провели тренінг з профілактики та лікування хімічної залежності, на якому надали необхідну інформацію про існуючу проблему, а також розповсюдили методичну літературу та випуски газети Руху «Здесь и сейчас». Співробітники Громадського руху «Віра, Надія, Любов» висловлюють щиру вдячність керівнику ШВЦ-111 Запорожан Івану Петровичу, в.о. заступника керівника Ковалю Сергію Олександровичу, керівнику ПВК-51 Ахмедову Тагірові Еміновичу, психологу Копочинському Василю Дмитровичу, керівнику ОВК-14 Лінивову Євгену Геннадійовичу, психологу Ребенчуку Ігореві Івановичу, керівнику ЧВК-74 Шукляр Тетяні Миколаївні, заступникам керівника ЧВК-74 Кожухар Сергію Леонідовичу, Кринській Надії Олександрівні, психологу Красиковій Людмилі Анатоліївні виправних установ Одещини за надану можливість та активну співпрацю в проведені згаданих акцій.

пенитенциарка 9

пенитенциарка 10

 

Тренери-консультанти заходів: Людмила Заболотна, Тетяна Моїсеєнко, Ружицька Наталія, Бокарьова Наталія Контактний телефон: (048) 777 25 17 Електронна пошта: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)