Тиждень планування сім’ї, результати

( 1 Vote )
There are no translations available.

акция-1Тиждень планування сім’ї цього року у м. Одеса пройшов 11-17 травня під гаслом «Захисти себе і майбутнє України!». Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Всеукраїнської Коаліцією з репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї та Всеукраїнською благодійною організацією «Позитивні жінки» ініціював та провів наступні заходи:

1. 12 травня 2015 року - вулична акція, яка направлена на інформування молоді та загального населення з питань збереження репродуктивного здоров’я та планування сім'ї з виїздом мобільної амбулаторії, місце проведення м. Одеса, Соборна площа. Акція була висвітлена на міському 7 каналі телебачення та Першому каналі.

2. 13 травня 2015 року - проведення лекції для старшокласників «Планування та роль сім'ї у житті людини» у школі-інтернат № 1 за участю лікаря Одеського обласного центру планування сім'ї.

3. 14 травня 2015 – участь у ранковому шоу ООДТРК з журналісткою Оксаною Піднебесною за темою «Збереження репродуктивного здоров’я молоді – це важливо!». В програмі прийняли участь – члени Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Пчельникова Оксана та Тимчик Інна.

4. 14 травня 2015 року - проведення міні-тренінгу з питань планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров’я в СПТУ № 25 з виїздом мобільної амбулаторії, та у 14:00 год., за участю лікаря Одеського обласного центру планування сім'ї.

5. 14 травня 2015 року - проведення міні-тренінгу з студентами Одеського медичного університету з виїздом мобільної амбулаторії.

6. 14 травня 2015 року – участь у телепрограмі ТРК «Академія» «Поговорим о важном». В програмі приймали участь – Пчельникова Оксана та Тимчик Інна.

7. 15 травня 2015 року - проведення міні-семінару для старшокласників Приморського ліцею за участю лікаря Одеського обласного центру планування сім'ї.

8. 16 травня 2015 року - організація тематичного ток-шоу на ООДТРК в рамках телепрограми «Вечірня Одеса» (1 година 10 хвилин) та за результатами проведення Тижня планування сім'ї за участю дітей-старшокласників НВК №1, студентів Педагогічного та Медичного Університетів, лікарів Обласного Центру планування сім’ї, керівників громадських організацій «Разом за життя», «Сонячне коло», Молодіжна Рада, «Сім’я», батьки багатодітних родин, представники релігійних структур

 

Фото: акція в школі-інтернаті № 1

акция-2

акция-3

акция-4

акция-5

акция-6

акция-7

акция-8

 


 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)