ПРЕС-РЕЛІЗ прес-конференції «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок»

( 1 Vote )
There are no translations available.

20 лютого о 13 годині в прес-клубі Одеського відділення Національної Спілки журналістів України за адресою: м. Одеса, пр. Шевченко, 11, відбудеться прес-конференція «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок», яку організує Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», спільно с міжнародною благодійною організацією «Український жіночий фонд» за підтримки Програми розвитку фінансового сектору USAID (USAID/FINREP-II).

 

Метою прес-конференції є презентація програмами: «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» та механізмів її імплементації в місті Одесі та Одеському регіоні. Проект реалізовуватиметься в 7 областях України - Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Одеській, Харківській та Черкаській - та має на меті провести навчання та надати консультаційну підтримку для жінок, що належать до вразливих верств населення з питань, важливих для повсякденного життя:

 

*Фінансова грамотність (базові навички управління власними коштами та користування фінансовими послугами, зокрема, ведення сімейного бюджету, користування банківськими картами, вибір якісних фінансових послуг, оформлення заявки на отримання кредиту тощо); *Правова грамотність (базові знання сімейного, трудового права, законодавства щодо захисту прав споживачів тощо);

*Особиста ефективність і лідерство (планування та досягнення поставлених цілей, управління часом, базові навички ефективної комунікації, пошук роботи тощо)

 

Цільова аудиторія проекту: Цільовою аудиторією, на яку спрямовано проект, є жінки соціально і фінансово вразливих верств населення: жінки, що мешкають у сільській місцевості, безробітні, багатодітні жінки, матері-одиначки, вдови, сироти, інваліди, пенсіонерки, тимчасово переміщені із зони АТО, жінки, звільнені з місць позбавлення волі тощо. У рамках проекту в період з лютого по жовтень заплановано провести 20 тренінгів в котрих приймуть участь що найменше 350 жінок. У Одеській області партнерською організацією у впровадженні даного проекту є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», який представляють професійні та досвідчені тренери Віктор Курсоніс та Дмитро Ковальчук.

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)