Конкурс дизайну обкладинки календариків в рамках Інформаційно-просвітницького проекту по попередженню насильства «Я обираю відповідальність!»

( 1 Vote )
There are no translations available.

До участі в конкурсі запрошується молодь Одеси. Основна мета конкурсу висвітлити проблему попередження насильства (різних форм та проявів) серед молоді щодо жінок та дівчат.

Проект реалізується в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді за фінансової підтримки «Трастового фонду ООН з викорінення насильства щодо жінок».

Вікова категорія: До участі в конкурсі запрошується молоді люди з Одеси до 25 років.

Умови конкурсу:

Журі приймає ескізи для обкладинок календариків у вигляді малюнку (альбомний аркуш, А4), відсканованому та надісланому у форматі – .jpg/.png, які найкраще передають тему проекту, є оригінальними та зрозумілими. До малюнку окремо необхідно додати письмовий опис ідеї ескізу у електронному вигляді. На конкурс можна подавати до 2-х ескізів обкладинок календариків.


Час проведення конкурсу: 01 лютого – 15 березня. Роботи необхідно надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Найкращі роботи будуть відібрані Конкурсним Журі до 18 березня. Переможці конкурсу будуть запрошені на нагородження, де отримають дипломи переможців та цікаві призи. 5 найкращих варіантів календариків будуть тиражовані та представлені на інформаційно-просвітницькій кампанії по підвищенню поінформованості населення щодо попередження насильства серед молоді щодо жінок та дівчат.

Контактна особа: координаторка проекту Котельнікова Юлія, тел. (097) 812-62-16

Виконавці проекту: молодіжна ініціативна група дівчат-лідерок.

logo UWF ukr2014


logo UNTF English logo

 
РосійськаУкраїнськаEnglish (United Kingdom)