Конкурс дизайну обкладинки календариків в рамках Інформаційно-просвітницького проекту по попередженню насильства «Я обираю відповідальність!»

( 1 Vote )
There are no translations available.

До участі в конкурсі запрошується молодь Одеси. Основна мета конкурсу висвітлити проблему попередження насильства (різних форм та проявів) серед молоді щодо жінок та дівчат.

Проект реалізується в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді за фінансової підтримки «Трастового фонду ООН з викорінення насильства щодо жінок».

Вікова категорія: До участі в конкурсі запрошується молоді люди з Одеси до 25 років.

Умови конкурсу:

Журі приймає ескізи для обкладинок календариків у вигляді малюнку (альбомний аркуш, А4), відсканованому та надісланому у форматі – .jpg/.png, які найкраще передають тему проекту, є оригінальними та зрозумілими. До малюнку окремо необхідно додати письмовий опис ідеї ескізу у електронному вигляді. На конкурс можна подавати до 2-х ескізів обкладинок календариків.


Час проведення конкурсу: 01 лютого – 15 березня. Роботи необхідно надсилати на електронну адресу: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Найкращі роботи будуть відібрані Конкурсним Журі до 18 березня. Переможці конкурсу будуть запрошені на нагородження, де отримають дипломи переможців та цікаві призи. 5 найкращих варіантів календариків будуть тиражовані та представлені на інформаційно-просвітницькій кампанії по підвищенню поінформованості населення щодо попередження насильства серед молоді щодо жінок та дівчат.

Контактна особа: координаторка проекту Котельнікова Юлія, тел. (097) 812-62-16

Виконавці проекту: молодіжна ініціативна група дівчат-лідерок.

logo UWF ukr2014


logo UNTF English logo

 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)