Урок практичної української мови в Одеському зоопарку

( 1 Голос )


zz3З ініціативи Громадського Руху "Віра, Надія, Любов" та за підтримки Одеського зоопарку в Одеському зоопарку відбувся виїзний практичний урок української мови для біженців та шукачів притулку з Афганістану, Таджикистану і Сирії, які відвідують курси української мови Громадського Руху «Віра, Надія, Любов».
Під час виїзного уроку в зоопарк група з 25 чоловік не лише змогли покращити свій рівень знань української мови, але і познайомитися ближче з дивовижними мешканцями дикої фауни різних країн світу. Такого роду заходи дарують не тільки дітям, а й дорослим, багато приємних вражень, допомагають адаптуватися до нових умов життя і придбати друзів.
Діти та дорослі не тільки вивчали нові слова, такі як «лелека», «нутрія», «зубр» та інші, а й отримали колосальний позитивний заряд від побаченого. З непідробним інтересом вони роздивлялися мешканців зоопарку, спостерігали за їх поведінкою, а потім із захопленням обговорювали це і ділилися своїми враженнями зі своїми викладачами Євгеном Фоміним і Віктором Курсонісом.

zz2

 zz4

zz1

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)