Увага конкурс!

( 1 Голос )

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» оголошує конкурсні торги на виконання ремонтних робіт у кабінеті видачі ВААРТ в центральній районній лікарня с. Ширяєво, с. Красні Окни та у Кабінеті АРТ Одеського обласного тубдиспансеру. Джерело фінансування закупівлі - дана закупівля необхідна для забезпечення роботи кабінету ВААРТ на базі центральної районної лікарні та с частиною проекту «Надання комплексу послуг з профілактики та лікування для засуджених в Одесі та Одеській області», що фінансується ВБО ”Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

 

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

 

№ Назва Кількість Додаткова інформація

 

Проведення ремонтних робіт [3] Будівельні матеріали та виконання ремонтних робіт.

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Терміни виконання г: вересень-жовтень 2014 рік,

Обов’язкові технічні вимоги до товарів,

Документи, які підтверджують робіт та послуг відповідність технічним вимогам

 

Кабінет видачі ВААРТ в центральній                                   Тендерна пропозиція

районній лікарня с. Ширяєво:

заміна двох вікон, ремонт підлоги та заміна підложного покриття, заміна двох коробок та трьох дверей в кабінеті, фарбівля стін та стелі кабінету та маніпуляційної кімнати. Площа кабінету та маніпуляційної кімнати 17 та 12,4 м .кв.

 

Кабінет видачі ВААРТ в центральній районній                     Тендерна пропозиція

лікарні с. Красні Окни: Заміна двох вікон, заміна коробок та двох дверей, ремонт підлоги та заміна підложного покриття, покраска стін та стелі кабінету та маніпуляційної кімнати.

Площа кабінету та маніпуляційної кімнати 19 та 17 м .кв.

 

Кабінет АРТ Одеського обласного тубдиспансеру:               Тендерна пропозиція   

Заміна двох вікон, ремонт підлоги та заміна підложного покриття.                                                                  

Заміна двох коробок та дверей в кабінеті, покраска стін та стелі кабінету та маніпуляційної кімнати. Заміна двох раковин в кабінеті лікаря та маніпуляційної кімнати.

Площа кабінету та маніпуляційної кімнати 11 та 13,40 м .кв.

 

Обов'язкові кваліфікаційні вимоги до                     Документи, які підтверджують відповідність

постачальника товарів або виконавця робіт            кваліфікаційним вимогам та послуг

Перевага надається фірмам, які є неплатниками ПДВ.

Право на здійснення підприємницької                               Підприємства (ТОВ, ВАТ,ЗАТ, приватні

діяльності                                                                         підприємства тощо) копії свідоцтва

про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (СДР), свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується); суб’єкти підприємницької діяльності(СПД) на єдиному податку копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (ЄДР), свідоцтва про сплату єдиного податку, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується); суб’єкти підприємницької діяльності(СГІД) на загальній системі оподаткування копії свідоцтва про державну реєстрацію, виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців  (ЄДР), довідки з податкового органу про систему оподаткування, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Склад тендерної пропозиції:

І. Тендерна пропозиція у формі кошторису, рахунку-фактури. пропозиції прайс-листа, офіційного листа, тощо;

II Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище):

III. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками:

Слюсаренко Костянтин Миколайович, бухгалтер проекту

65125. Україна, м. Одеса, вул. Успенська. 53. ГР «Віра, Надія, Любов»

Тел: (0482) 63-33-39

Тел/факс: (048) 777-25-17. Е-мейл: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

І Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.

І. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов'язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).

І. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

І Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

І. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.                                                                                      

І. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях - склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.

І. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.

І До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

65125. Україна, м. Одеса, вул. Успенська, 53. ГР «Віра, Надія, Любов»

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«09» вересня 2014 року, до 16 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозицій які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник. який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.


Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 (п'яти) днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п'яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

 

 

 

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)