Вивчати краще у партнерів, що втілювати у себе

( 1 Vote )
There are no translations available.

(за результатами навчального туру студентів Педагогічного Університету  Чернігова до Одеси)

Восени минулого року розпочалася  реалізація партнерського проекту «Вибір», який втілюється в м. Чернігові ГО «Аратта» та в Одесі – Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов». Молоді навчені тренери обох організацій працювали в начальних закладах міст з учнівською молоддю та   допомагали юнакам зробити правильний вибір по життю – життю без наркотиків, алкоголю, тютюну, і всього того, що може зашкодити здоров’ю та втіленню мрії. В період зимових канікул одесити запросили до себе в гості студентів Чернігівського Університету, які були тренерами проекту. Але програма візиту була розроблена таким чином, щоб молоді лідери Чернігова змогли побачити кращий соціальний досвід Одещини, поспілкуватися з громадськими діячами, керівниками державних структур, які займаються реалізацією молодіжної політики, а ще захопитися архітектурою міста, послухати справжній одеській говір і закохатися в Одесу назавжди. Чернігівська студентська група   відвідала   БФ «Дорога до дому», Об’єднання громадських організацій «Разом за життя», Міську молодіжну раду, Студентське самоврядування, КУ «Перлинка», Управління сім’ї та молоді ОДА.

Студенти-тренери  виїжджали до Чернігова, за їх словами, переповнені емоціями та ідеями. І, перш за все, вони організують в Чернігові прес-конференцію, на якій розкажуть, який досвід соціальної роботи вони вивчали в Одесі, що з нього можна втілити і в Чернігові. Є щире бажання  продовжити тісні партнерські соціальні стосунки Чернігова та Одеси. 

Величезна вдячність лідерам партнерським НДО Одеси  – БФ «Дорога до дому» (Кіценко Наталії), «Разом за життя» (Афанасіаді Тетяні), Молодіжній Раді (Тимчик Інні), Одеської філії Всеукраїнської студентської ради (Кітайчуку Юрію) та заступнику начальника Управління сім’ї та молоді ОДА Яцеленко Андрію за виділений час для навчання і такого важливого спілкування з молодими колегами.

        
      Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)