Тренінг для дітей та підлітків, які мають проблеми з Законом

( 1 Голос )

В рамках проведення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, місячника профілактики ВІЛ/СНІДу в учбових закладах Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» у Кримінально-виконавчій інспекції Білгород-Дністровського району проведено семінар-тренінг для дітей та підлітків, які перебувають на обліку у КВІ.

Діти, які мають проблеми з Законом, були засуджені та перебували у спеціалізованих закладах для «трудних» підлітків, активно брали участь у тренінгу, який проводила соціальний працівник проекту «Профілактика ВІЛ у середовищі дітей вулиці» у Білгород-Дністровському регіоні Олена Боболєва. Всі учасники отримали спеціальну літературу по профілактиці ВІЛ/СНІД, формуванні навиків здорового способу життя.

Подобні заходи відбуваються завдяки тісним взаємовідносинам між співробітниками проекту та Кримінально - виконавчою інспекцією. Так, у жовтні цього року спільними зусиллями було проведено спортивні змагання «Осінній марафон». А напередодні Різдвяних та Новорічних свят підлітки отримали «солодкі» подарунки від Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», придбані на кошти, виділені МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

        
      РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)