Молодь, рок-музиканти та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» - партнери в протидії насильству над жінками та дітьми

( 1 Голос )

6 грудня 2013 року в рок-клубі «Кардан» за ініціативою спільноти адекватних рок-музикантів, спільноти BROTHERS Of STEEL та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» проведено благодійний рок-фестиваль METAL HEART під назвою «Музиканти проти насильства». 

Фестиваль проходив в підтримку жінок та дітей, які постраждали від різних форм насильства. Координатор фестивалю Аліса Рачинська: «Цим заходом ми хочемо виразити своє відношення к питанням насильства, протягнути руку допомоги тим, хто кожен день потерпає від насильства». Символами  фестивалю METAL HEART стали 4 види стрічок: біла стрічка – символ боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок; фіолетова стрічка – символ боротьби з домашнім насильством; синя стрічка – символ боротьби з торгівлею людьми і сексуальним рабством; блакитна стрічка – символ боротьби з насильством над дітьми.

Захід був дуже колоритним – багато молоді - шанувальників рок-музики, ексцентричні талановиті музиканти, незвичайна атмосфера рок-клубу. На гроші, зібрані в ході фестивалю, будуть закуплені новорічні подарунки для дітей з неблагополучних, багатодітних родин та сімей, в яких відбувалися факти домашнього насильства, якими опікується Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

        
      РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)