Добра традиція

( 1 Голос )

21-23 листопада 2013 року в Одесі відбувся обласний семінар-форум для співробітників районних відділів сім’ї та молоді, ЦСССДМ і кримінальної міліції у справах дітей «Людська гідність – найвища цінність», організований Управлінням сім’ї та молоді Одеської обласної державної адміністрації.

Проведення такого заходу для області стає гарною традицією, щорічне навчання в цьому році пройшли 132 спеціалісти районної ланки. Специфікою семінару цього року стало навчання за актуальними темами попередження домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, формування навичок здорового способу життя дітей та молоді. Тренерами-модераторами, як і в минулому році, стали фахівці Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» - юристи Бобровник Ірина (координатор спільного з Українським Жіночим Фондом  проекту «Разом проти насильства»), Левіна Єлізавета (юрист спільного з Міжнародною організацією з міграції проекту), практичний психолог організації – Чернолуцька Світлана, молодіжні лідери Громадського Руху – Тимчик Інна і Стоян Катерина. Захід проведено в рамках Міжнародної Акції «16 днів проти насильства».

 На фото: відкриття семінару - заступник начальника Управління сім’ї та молоді ОДА Яцеленко А.А. та голова Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Семікоп Т.Є.; учасники семінару. 

        
      РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)