Первинна профілактика негативних явищ серед учнів загальноосвітніх закладів Одеси та Чернігова

( 1 Голос )

Розпочато реалізацію спільного проекту НДО «Аратта» з м. Чернігова та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» з м. Одеси. Метою проекту є реалізація прав дитини на захист від шкідливих речовин через розвиток та поширення науково обґрунтованої первинної профілактики в школах Чернігова та Одеси.

Заходами проекту передбачено проведення 10 навчальних сесій (1 раз на тиждень) для учнів 8-х класів спеціально навченими молодими тренерами з числа співробітників кримінальної міліції у справах дітей, курсантів Одеського Державного Університету внутрішніх справ МВС України, студентів Педагогічного Університету та лідерів громадських організацій за розробленою методикою навчання. Проект «Вибір» реалізується в партнерстві з Посольством США в Україні. З 06.09.2013 по 08.09.2013 відбудеться перший навчальний тренінг для тренерів одеської команди проекту.


В майбутньому планується й охоплення 4 районів Одеської області за участі НДО «Клуб взаємодопомоги «Життя+». Для всіх небайдужий є можливість спільної роботи по втіленню методики навчання, яка пропонується проектом «Вибір».


На фото: команда проекту з Одеси та помічник аташе з питань культури Посольства США Елеонора Обідіна.

     
    РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)