Спільна робота – конкретний результат

( 1 Vote )
There are no translations available.

01.07.2013 в приміщенні прес-клубу Національної Спілки журналістів України «Право» відбулася прес-конференція «Ні торгівлі людьми в Україні».

Метою прес-конференції є звернення уваги влади та суспільства на необхідність вирішення проблеми, пов’язаної з проявами сучасного рабства, висвітлення результатів основних заходів, які проводяться в регіоні в галузях попередження і виявлення фактів незаконної експлуатації людей, надання допомоги потерпілим та презентація проекту Обласної цільової програми «Протидія торгівлі людьми» на 2013-2015 роки, яка розроблена спільними зусиллями влади та громадськості Одещини.

Організатором заходу є Управління сім’ї та молоді Одеської державної обласної адміністрації та Громадський «Рух «Віра, Надія, Любов» за активної участі державних структур – членів обласної ради з питань гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. В роботі прес-конференції взяли участь керівництво та представники Управління сім’ї та молоді, Управління карного розшуку та кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в області, Управління освіти та наукової діяльності, прикордонної служби, ЦСССДМ, Департаменту соціальної політики.


     
    РосійськаУкраїнськаEnglish (United Kingdom)