Центр «Відкрите серце» - відкрите до дітей

( 1 Голос )

19 березня 2013 року в м. Котовськ Одеської області відбулося урочисте відкриття Центру денного перебування дітей вулиці «Відкрите серце» та прес-конференція з нагоди цієї події.

У Котовському регіоні з січня 2012 року Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» реалізує проект «Профілактика ВІЛ/СНІД у середовищі дітей вулиці», спрямований на надання різноманітних послуг дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проектом втілюється новий міжвідомчий комплексний підхід у вирішенні питання доступу дітей вулиць, дітей-вихованців шкіл-інтернатів, ПТУ до послуг медичного, консультативного, правового, соціального, психологічного та реабілітаційного сервісів. Тому на урочистому відкритті були присутні керівники усіх структурних підрозділів Котовської міської ради, які працюють в інтересах дітей: Мазур М.І. – заступник Котовського міського голови, Гоян В.І. – начальник управління у справах сім’ї та молоді Котовської міської ради, Кузнєцова С.Є. – начальник Служби у справах дітей, Бондаренко П.В. – директор Котовського міського Центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, Терлецький Р.В. – начальник відділу КМСД Котовського МО ГУМВС України в Одеській області, керівництво учбових закладів для дітей, преса.

Центр оснащений сучасними меблями, двома комп’ютерами, телевізором, відео-плеєром, мікрохвильовою пічкою, багато іграшок, книжок, дитячих ігор. Центр поділений на три зони, 1-а зона – зона для активних ігор, 2-а зона – зона релаксу та консультувань, 3-я зона – робоча зона співробітників. Атмосфера Центру комфортна, дружня до дитини. У дітей є можливість випити чай, соки, є солодощі, печиво. Центр – це стартовий майданчик для розвитку нових ефективних форм роботи з дітьми.

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)