Розпочинаємо рік з навчання

( 1 Vote )
There are no translations available.

9 січня в рамках проекту Українського Жіночого Фонду та Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» «Разом проти насильства» відбувся тренінг «Попередження домашнього насильства та надання допомоги потерпілим жінкам» для соціальних працівників, юристів та психологів НДО регіону.

Цей додатковий захід, ініційований Громадським Рухом, виявився необхідним у зв’язку с тим, що клієнти НДО, які зазвичай звертаються до НДО за послугами, є надзвичайно вразливими в своїх родинах, рівень правової обізнаності в питаннях захисту своїх майнових та особистих прав вкрай низький. В межах роботи тренінгу учасники мали можливість вивчити міжнародні акти та основи національного законодавства, що стосуються надання допомоги жертвам насильства в сім’ї, ознайомились з методологією надання допомоги потерпілим, з визначенням кола осіб, які потребують допомоги, суб’єктів надання допомоги, з послугами, які потребують жертви насильства, з алгоритмами та стандартами допомоги.

 

Тренерами були координатор проекту «Разом за життя» Ірина Бобровник та головний психолог Громадського Руху Кіунов Валерій.

 
В роботі тренінгу прийняли участь співробітники Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», Молодіжного Громадського Руху «Партнер», Молодіжної Ради при мерії міста, Церкви євангеліє Дім Свободи, молодіжної громадської організації «Вотум», НДО «Центр студентського спілкування».
 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)