Поновлення роботи клубу «ФЕМІДА»

( 1 Голос )

25.10.2012 відбулося засідання юридичного клубу «Феміда» - це поновлення роботи проекту за ініціативою учнів юридичного ліцею м. Одеси, де відбувається обговорення та рішення важливих питань захисту прав дітей та молоді. Засідання клубу проходять в прямому ефірі обласного телебачення.

Питання, яке обговорювалось стосувалось конкретної кримінальної справи – мати і батько дівчинки розлучилися, коли їй виповнився тільки 1 рік. Але з роками дівчинка стала підтримувати з батьком більш тісні стосунки і між ними склалися добрі, довірливі стосунки, незважаючи на категоричні протести з боку матері. Закінчилась історія дуже трагічно, коли дівчинці виповнилося 9 років, після чергової зустрічі з батьком, між мамою та дочкою виник конфлікт, в результаті якого мати вбила свою доньку. Ліцеїсти обговорювали дуже важкі питання – як бути дітям, коли батьки прийняли рішення про розлучення; як зробити так, щоб батьки почули думку своїх дітей, враховували їх інтереси; чи є проблеми, коли дитина виховується тільки матір’ю чи тільки батьком; як налагодити взаємовідношення таким чином, щоб дитина могла підтримувати стосунки з обома батьками.

В роботі засідання прийняли участь дорослі експерти: директор юридичного ліцею Шиян О., психолог і соціальний працівник ліцею, начальник кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС в області Капуляк В., начальник Центру громадських зв’язків ГУМВС Шаблієнко В., голова Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» Семікоп Т., психолог Руху Заболотна Л. Вів засідання відомий журналіст Кім Каневський.

Засідання заплановано проводити щомісяця.

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)