Шефська підтримка в дії

( 1 Vote )
There are no translations available.

Громадський Рух "Віра, Надія, Любов" вже тривалий час є шефами дитячих спеціалізованих навчальних закладів, в тому числі Фонтанська школа соціальної реабілітації для хлопчиків та Андрієво-Іванівська школа-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських піклування.

На протязі тижня у нас  з'явилась можливість надання конкретної допомоги зазначеним закладам за підтримки організацій  "Амадеус" та "Всесвітня допомога дітям": Фонтанська школа отримала 9 комп'ютерів для відкриття комп'ютерного класу і  Андрієво-Іванівська школа-інтернат - 2 комп'ютери.

У суботу, 22 вересня Громадський Рух "Віра, Надія, Любов" надав мікроавтобус для вихованців Фонтанської школи з метою організації виїзду  дітей в гості до  Адрієво-Іванівки для проведення дружнього матчу з футболу. Перемогла - дружба: рахунок 3 - 3.Для гостей діти інтернату показали святковий концерт. Потім був смачний обід.
Громадський Рух "Віра, Надія, Любов"  і надалі буде здійснювати підтримку  роботи цих закладів, особливо, коли це стосується залучення дітей до спорту, культурних заходів, відпочинку  та навчання.


 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)