Жінка - жінці

( 1 Голос )

28 вересня 2012 р. громадським рухом «Віра, Надія, Любов» спільно з відділом кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Одеській області у приміщенні ГУМВС було проведено прес-конференцію за темою «Особливості профілактичної та соціальної роботи з дітьми, матері яких перебувають у складній життєвій ситуації».

Ця прес-конференція э заключним етапом проекту «Жінка – жінці», який реалізується Громадським Рухом «Віра, Надія, Любов» в партнерстві з Представництвом UNODC в Україні. Основне завдання прес-конференції - звернення уваги суспільства на проблеми дітей, матері яких знаходяться у кризовій ситуації, у тому числі жінки, звільнені з місць позбавлення волі, жінки з алкогольною та наркотичною залежностями, жінки, які зазнали насильства, жінки з ВІЛ-позитивним статусом.

В прес-конференції прийняли участь представники обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації, дитячого обласного притулку «Світанок», жіночої виправної колонії №74, з боку ЗМІ – обласне радіо, шість телекомпаній, журналісти 4 регіональних газет.

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)