semikop2 

 

 kostyuk2 

 

  

Напрямки діяльності організації

( 5 Votes )

1. Профілактика ВІЛ/СПІ серед жінок, які за різних умов опинились втягнутими у секс-бізнес, м. Одеси - формування навичок менш безпечної сексуальної та ін’єкційної поведінки. За 9 місяців роботи проекту охоплено більш ніж 4 тисячі клієнток.
2. Організація роботи громадського Центру для споживачів наркотиків та покращання якості їх життя шляхом створення громадського центру з наданням послуг широкого спектру. Річне охоплення клієнтів та їх близького оточення складає понад 1 500 чоловік.
3. Медико-соціальний та психологічний супровід ВІЛ-позитивних дорослих: діагностика та супровід лікування туберкульозу, медсестринський догляд вдома, благодійна допомога та соціальний патронаж важкохворих та людей, що знаходяться в термінальній стадії СНІД. Протягом року послуги з діагностики, лікування, догляду та підтримки отримують більш ніж 500 ВІЛ-позитивних дорослих в м. Одесі.
4. Профілактика ВІЛ серез пацієнтів проти ТБ закладів: інформаційна робота серед осіб, що знаходяться на стаціонарному лікуванні в ТБ диспансерах та ТБ лікарнях, розповсюдження засобів профілактики та інформаційних матеріалів. Протягом року планується охопити 905 пацієнтів проти ТБ закладів.
5. Профілактика розповсюдження ВІЛ/СНІД в установах пенітенціарної системи. За рік роботи проекту продіагностовано на ВІЛ/СНІД та туберкульоз понад 700 чоловік, котрі також отримали різні послуги медичного та соціального характеру.
6. Соціально психологічна реабілітація підлітків групи ризику – центр «Софія». За три роки роботи проекту реабілітацію та професійне навчання пройшли понад 300 дівчат, тренінгами та інформаційними заняттями охоплено понад 4500 підлітків групи ризику, діагностику на ВІЛ та ІШСШ пройшло понад 400 дівчат, що належать до групи працівників комерційного сексу.
7. Надання соціально-психологічної допомоги біженцям та шукачам притулку, в тому числі і дітям. За цей рік діяльності проектом охоплено понад 1600 чоловік Афганістану, Судану, Конго, Іраку, Гвінеї та інш.
8. Робота телефону довіри з попередження торгівлі людьми.
9. Надання гуманітарної допомоги та бізнес-грантів для внутрішньо-переміщенних осіб з Донецької та Луганської областей, а також АР Крим.
10. Сприяння розвитку гендерної політики в Одескьй області.

 
РосійськаУкраїнськаEnglish (United Kingdom)