Молодіжна ініціативна група "Форпост"

( 1 Голос )

21.03.12 о 16.00 в офісі громадського руху «Віра, Надія, Любов» відбувалась робоча зустріч членів ініціативної групи бувших випускників шкіл-інтернатів Одеської області, які прийшли з пропозицією до керівництва Руху про створення на базі ВНЛ молодіжної ініціативної групи, яка б займалась захистом прав дітей-сиріт, зокрема випускників шкіл-інтернатів.

В ході обговорення місії ініціативної групи, завдань, які ставлять перед собою молоді люди, були обговорені умови та обсяг необхідної допомоги, якої потребує робота ініціативної групи від ВНЛ. Крім технічної підтримки, Рух погодився сприяти у наданні юридичних, психологічних та соціальних видів підтримки як в роботі самої ініціативної групи, так і молодим людям, які будуть звертатися за допомогою.

 

Члени ініціативної групи на кухні офісу пили чай і придумували назву та прописували місію, сперечались, сміялись. А назва групи після довготривалих дебатів прийшла в голову, коли вже зібрались розходитись, – «Форпост» (передова укріплена позиція, аванпост, передовий пункт, початок та оплот у розвитку).Основною місією МІГ «Форпост» є недопущення прийняття рішень, що порушують права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Контактна інформація:

Телефон:

0992484830

0985827098

0636175479


Хмельовський Ігор – лідер МІГ «Форпост».

 
РусскийУкраинскийEnglish (United Kingdom)