Натхнення - самому собі тісно!

( 1 Vote )
There are no translations available.

На честь 80-річчя Одеської області в Літературному музеї відбулася виставка фотографій "Пори року" знаменитого одеського фотохудожника Леоніда Сідорського - члена Національного союзу журналістів, Національного союзу фотохудожників і Національного союзу кінематографістів України. І після її відвідання було прийнято рішення запросити автора на чергове засідання Жіночого клубу "Натхнення".

На зустрічі Леонід Сідорський розповів про свою творчість, про організації 33 виставок фотографій, створення 9 DVD дисків про Одесу, серед яких "Сто ликів Дюка Рішельє", "Пушкін в Одесі", "Місто, в якому хочеться жити". Л.Сідорський здав в Одеський обласний архів 23 тисячі одиниць на зберігання, з них 22 тисячі фотографій. Фотохудожник сподівається, що через 100-200 років за його знімками і слайдами будуть відновлювати Одесу 2000-х років! Але головне, члени клубу побачили новий твір майстра: фотофільм "Дядя Боря" - про видатного одесита Бориса Литвака, керівника медичного Центру для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. Одесити називають цей Центр - Будинок з ангелом. А потім був фотофільм "Ах, Одеса...", з приголомшливими фотографіями улюбленого міста, знятими з дуже цікавих ракурсів і побаченими автором по - новому! 

 

Члени клубу підписали листи на Одеського міського голову О.Костусєва, депутатів міської ради з проханням в рамках програми "Народний бюджет" створити в місті центр тимчасового проживання для жінок з дітьми, які опинились у кризовому стані. Адже аналогічний центр для безпритульних чоловіків вже створений Головним управлінням праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.Одноголосно було прийнято рішення підготувати різні вироби для благодійної ярмарки-продажу на Міжнародний День пам'яті людей, померлих від СНІДу. Причому, для цієї благородної мети вирішено залучити ще клієнток різних проектів ГР "Віра, Надія, Любов", адже серед них теж багато талановитих майстринь! А для початку - провести на наступному засіданні майстер - клас з вишивання і в'язання для членів клубу.

 

Наприкінці засідання всі жінки отримали маленькі подарунки - листівки із зображенням співачки Наталії Валевської з її автографом. А член клубу - керівник проекту "Профілактика ВІЛ/СНІД серед ув'язнених" Наталія Бокарьова була нагороджена грамотою від громадської організації багатодітних і малозабезпечених сімей Суворовського району "Родина" за організацію продуктових наборів від місцевих спонсорів найбільш нужденним членам цієї організації.

І.Ісакова – керівник Жіночого клубу«Натхнення» ГР «Віра, Надія, Любов»

 

 

 


 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)