Історія організації

( 96 Votes )

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» створено ініціативною групою психологів, юристів, медичних працівників і волонтерів в 1996 році. В Одесі розпочалася реалізація першого не тільки в Україні, але і у всіх країнах СНД пілотного проекту, заснованого на Стратегії зменшення шкоди. 26 березня 1997 року організація офіційно зареєстрована в обласному Управлінні юстиції як громадська організація. Метою Руху є захист прав соціально неадаптованих груп населення, профілактика ВІЛ / СНІД, формування основ здорового способу життя, освітня робота з молоддю, формування у неї лідерських якостей. У 1997 році почалася робота по охопленню профілактичними заходами ще однієї ключової групи - працівників комерційного сексу.

До основних ключових груп, з якими працює організація, відносяться - СІН, РКС, люди, що знаходяться в місцях позбавлення волі, вуличні діти, біженці та шукачі притулку в Україні (Сирія, Афганістан, країни Африки), внутрішньо переміщені люди з зони військових дій в Україні. Особлива увага в роботі приділяється наданню послуг ЛЖВ та їх оточенню - це консультування, формування прихильності до застосування АРВ-терапії, залучення до програм замісної терапії, сприяння в лікуванні опортуністичних захворювань. Гендерно-орієнтовані послуги стали впроваджуватися в діяльність організації більш 10 років тому.

Акцент в діяльності організації ставиться на профілактичній роботі з дітьми та молоддю - це діти, які практикують ризиковані форми поведінки, діти, які проживають в умовах вулиці, учні СПТУ, студенти технікумів, ВНЗ. Для роботи з дітьми та молоддю використовуються інтерактивні форми проведення семінарів і тренінгів, на базі організації працює театральна молодіжна мобільна студія «Контакт», сценарій написаний дітьми, актори теж діти. Організація являяется членом обласного і міського Координаційних Рад з попередження ВІЛ / СНІД / наркоманії, туберкульозу та дитячої безпритульності.

 
РосійськаУкраїнськаEnglish (United Kingdom)

  

  

  

Прогноз погоды в Одессе » Украина